Stejně tak jako mladší plavci, tak i starší děti z oddílu respektive družstva C, měli své závody. V sobotu ráno vyrazily do Blanska, kde již několikátým rokem tradičně závodíme. Letos se do Blanska vydalo 16 plavců, a to: Ondřej Hrubý, Verča Kozičková, Lucka Marciánová, Monča Nováková, Kristýna Pařilová, Kuba Polcr, Kája Poclrová, František Pytlík, Lucie Reková, Adam, Rýdl, Vašek Sýkora, Adélka Šálková, Kačka Šidliáková, Natka Zapletalová, Natka Zielonková a Albert Žilka. Závody to byly veleúspěšné, vedle velkého množství osobních rekordů sbírali naši plavci i medaile. Celkem 3x zlato,  4x stříbro, 5x bronz, aby toho nebylo málo ještě 4x bramboru. Mezi nejúspěšnější patřil Ondřej Hrubý, který skončil 2x zlatý a to na stovku kraulem a polohovým závodem. Třetí místo pak vyplaval na dvoustovku kraulem. Dalším úspěšným plavcem byl Adam Rýdl, který posbíral celou sadu medailí: 1. místo na 50 motýlkem, 2. místo na 100 polohovku, 3. místo na 50 prsa. Verča Kozičková skončila prozměnu 2x druhá a to na 100 kraulem a 50 znakem. Na padesátku prsama doplaval druhý Franta Pytlík. Jeho týmová kolegyně Adélka Šálková skončila na stejné trati třetí. V závodě 50 motýlkem skončil na třetím místě Václav Sýkora. A poslední naši medaily ulovila Lucka Reková na 100 polohovku, kde skončila na 3. místě. Jako jediný náš zástupce v kraulovém trojboli plavala Natálie Zapletalová, ta ve své kategorii skončila na pěkném děěleném 9. msítě s bodovým ziskem 853 bodů.Tyto medailové žně byly příjemným zpestřením přípravy a plavce i nás trenéry příjemně potěšily, jelikož jsme něco takového zrovna neočekávaly. Děkujeme našim plavcům za vzornou reprezentaci oddílu a města. A přejeme jim v dalších závodech podobné medailové hody, jako o uplynulém víkendu.