thn AXIS Cup 2017O víkendu 4. a 5. listopadu se v jihlavském bazénu uskutečnilo 7.kolo Českého poháru „AXIS Cup 2017“. Zúčastnilo se ho osm prostějovských plavců a bylo je v bazénu opravdu vidět.
Jakub Cibulka si ve finálových bojích vyplaval dvě bronzové medaile v disciplínách 50m motýlek (0:25,67) a 200m polohový závod (2:05,61). Ve finále na 50m znak obsadil celkové 6.místo. Těsně za medailí zůstala v disciplíně 50m znak Eva Marciánová, když ve finále obsadila výkonem 0:30,93 čtvrtou příčku. Do finále B na 50m volný způsob postoupila Kateřina Kadlecová, kde dohmátla na 7.místě časem 0:27,73. Dalším finalistou byl Lukáš Řehořek, který postoupil do finále B na 50m znak. V něm zaplaval čas 0:28,91 a obsadil celkové 12.místo. Výborně si pak vedly naše štafety ve složení Cibulka, Řehořek, Marciánová a Kadlecová. V mixové štafetě na 4x50m polohový závod jim patří stříbrná medaile časem 1:55,21 a ve štafetě 4x50m volný způsob bronzová příčka za výkon 1:45,52.