TJ Prostějov, z.s

oddíl plavání

thn Lukas VercaV sobotu 22.4.2017 se ve vyškovské pětadvacítce uskutečnil tradiční mítink o Velkou cenu města Vyškova. Představilo se zde 19 prostějovských plavců v kategoriích žactva a dorostu.
Nejlépe si vedl Lukáš Řehořek, který zvítězil v hlavním závodu na 400m volný způsob a celkově nasbíral tři zlaté a jednu stříbrnou medaili. Veronika Hrabalová Lukáše napodobila a také vyhrála hlavní závod. Celkově si odvezla dvě zlaté a jednu bronzovou medaili. Mezi vítěze svých kategorií se také zařadil David Gola dvěma vítězstvími v prsařských disciplínách a Eva Marciánová prvenstvím na 50m volný způsob. K tomu ještě přidala další dvě stříbrné příčky. Dalšími medailisty na tomto mítinku byli Filip Švec, Karel Vlk, Hana Dočkalová, Věra Mádrová, Barbora Nedomová, Alice Snídalová a Nikola Čechová. Celkově naši plavci nasbírali 24 cenných kovů a k tomu přidali i spoustu nových osobních rekordů.