Devatenáct prostějovských plavců se zůčastnilo v sobotu 28.3.2015 v olomoucké padesátce "Velké ceny Olomouce". Kateřina Praskačová vybojovala pro náš plavecký oddíl zlatoou medaili v disciplíně 200m motýlek výkonem 2:33,82. Na poloviční stometrové trati obsadila na 4.místo. Jakub Cibulka získal na 100m motýlek bronzovou medaili výkonem 0:59,54. V disciplíně 50m znak skončil na 4.místě. V hlavním závodě na 200m polohový závod si vyplaval postup do finále z děleného 5.místa. Ve finále pak obsadil celkové 5.místo časem 2:15,08. V kraulovém sprintu na 50 metrů skončila Kateřina Kadlecová na 4.místě výkonem 0:28,53 a zůstala za bronzovou příčkou 4 setiny vteřiny. Bronzovou medaili si vybojovala štafeta dospělých na 4x 50m polohově ve složení Cibulka, Kašpar, Praskačová K. a Kadlecová, když doplavali výkonem 2:03,47. Stejná štafeta žáků ve složení Marciánová, Řehořek, Švec a Praskačová M. obsadila 4.místo časem 2:13,30.