TJ PROSTĚJOV z.s.

plavecký oddíl

2003

Česká reprezentace
plavání: Petra Formánková (88), Hana Nováková (88), Jiří Vlček (84)
dálkové plavání: Marek Čepa (85)

21.12.2003
Šumperský cert, Šumperk, 25m
Eliška Kührová (89) - 1. místo 50VZ , 2. místo 100 PZ, 3. místo 100Z a 100M
Anežka Kührová (90) - 1. místo 100P, 100M a 100PZ , 2. místo 100Z, 3. místo 50VZ
Jakub Nezdoba (91) - 1. místo 100M , 2. místo 100Z, 3. místo 50VZ
Matej Klváček (93) - 1. místo 50Z
Ivona Kraváková (91) - 1. místo 100P a 100PZ
Jolana Kraváková (88) - 2. místo 100M, 3. místo 100P
Tereza Mráčková (92) - 2. místo 100Z, 3. místo 50VZ
Veronika Straková (93) - 2. místo 50Z, 3. místo 50VZ
Alžbeta Kührová (94) - 2. místo 50P, 3. místo 50M a 100PZ
Marek Labák (91) - 2. místo 100P
účast: Jan Choma (91), Ondřej Palatka (92), Štepán Bonczek (92), Marek Vetešník (92), Martin Kasal (91),Filip Soldán (92), Ondřej Neoral (91), Tadeáš Brada (91), Martin Ovečka (92), Jakub Kohn (92), Libor Vysloužil (89), Tomáš Cielecký (90), Josef Klváček (90), Ondrej Hrubý (89), Tadeáš Foltýn (90), Jan Juračka (88), Dominika Pešková (91), Jana Vyroubalová (91), Martina Obručníková (91), Monika Obšelová (91), Sandra Šobrová (92), Aneta Feščuková (92), Alena Lišková (92), Kamila Vernerová (92), Kateřina Spielmanová (92)

20.12.2003
Vánoční cena Zlína, Zlín, 25m
Petra Formánková (88) – 3. místo 100P
účast: Hana Nováková (88), Aleš Matoška (86), Václav Slezák (88)

13.12.2003
Mistrovství ČR mladšího žactva, Písek, 25m
Markéta Adámková (91) – 3.místo 50VZ
Tereza Kofroňová (91) – 3.místo 200P a 100P
Mráčková, Kraváková, Kofroňová, Adámková - 2. místo štafeta 4x50PZ
účast: Marek Labák (91), Jakub Nezdoba (91), Štěpán Bonczek (92), Ondřej Palatka (92), Ivona Kraváková (91), Tereza Mráčková (92), Markéta Palátová (92 )

13.12.2003
Mistrovství ČR staršího žactva, Trutnov, 25m
účast: Anežka Kührová (90), Eliška Kührová (89)

6.12.2003
Pohár 10-ti letých, Kroměříž, 25m
Matěj Klváček (93) – 1. místo 100Z , 2. místo 50Z, 3. místo 100VZ
Veronika Straková (93) – 2. místo 50Z, 3. místo 100Z
účast: Martin Hodan (93), Jan Srostlík (93), Jan Chytal (93), Petra Vysloužilová (93), Nikola Charvátová (93)

6.12.2003
Zimní Mistrovství ČR dorostu, Třebíc, 25m
Petra Formánková (88) – 1. místo 100P a 200P , 2. místo 50P
účast: Marek Čepa (85), Aleš Matoška (86), Hana Nováková (88)

28.11.2003
Zimní Mistrovství ČR, Plzeň, 25m
Petra Formánková (88) – 2. místo 100P, 3. místo 200P
účast: Marek Čepa (85), Hana Nováková (88)

16.11.2003 a 22.11.2003
Podzimní krajské přebory mladšího žactva, Prostějov, 25m
Markéta Adámková (91) – 1. místo 100Z, 200Z, 50VZ, 100VZ, 400VZ, 200PZ , 2.místo 100M, 100P
Tereza Kofroňová (91) – 1. místo 100P, 200P, 200PZ, 400PZ, 200M , 2. místo 100M
Tereza Mráčková (92) – 1. místo 100Z,200Z, 100VZ, 200VZ, 400VZ 200PZ, 2. místo 200M a 100P
Jakub Nezdoba (91) – 1. místo 100Z, 200Z a 200VZ , 2. místo 100VZ, 1500VZ , 100Z, 200Z, 3. místo 50VZ
Štěpán Bonczek (92) – 1. místo 400VZ , 2. místo 100Z, 200Z, 100VZ a 1500VZ , 3.místo 50VZ
Ivona Kraváková (91) – 2. místo 200P a 100P
Martina Obručníková (91) – 3. místo 800VZ
Jan Choma (91) – 3. místo 200Z a 400PZ
Marek Labák (91) – 3. místo 100P, 200P
Ondřej Palatka (92) - 3. místo 100Z
účast: Kateřina Dreherová (91), Kateřina Fešcuková (92), Michaela Holubová (91), Martina Košťanská, Alena Lišková (92), Eva Malečková (91), Monika Obšelová (91), Dominika Pešková (91), Anna Riedlová, Veronika Soukupová (92), Kateřina Spielmanová, Sandra Šobrová , Kamila Vernerová, Jana Vyroubalová (91), Simona Zapletalová, Tadeáš Brada (92), Martin Kasal (91), Jakub Kohn (92), Jonáš Kotyza (92), Martin Němecek (91), Ondřej Neoral (91), Martin Ovečka (92), Adam Pernica (92), Tomáš Plhák, Filip Soldán (92), Marek Vetešník (92 )

16.11.2003
Velká Cena Znojma, Znojmo, 25m
Petra Formánková (88) – 2. místo 50P, 100P a 200P
účast: Hana Nováková (88), Marek Čepa (85)

16.11.2003
Podzimní krajské přebory staršího žactva a dorostu, Zlín, 25m
Anežka Kührová (90) – 1. místo 200P, 200PZ, 100P, 200M
Eliška Kührová (89) – 1. místo 800VZ , 2. místo 100Z, 100VZ, 200PZ, 200VZ
Jolana Kraváková (88) – 1. místo 200P , 3. místo 100P
Tereza Hodinová (88) – 3. místo 200PZ a 200M
Tomáš Cielecký (90) – 3. místo 400PZ
účast: Barbora Matyášková (88), Jakub Studýnka (90), Ondřej Hrubý (89), Jan Juračka (88), Tadeáš Foltýn (90), Libor Vysloužil (89), Tomáš Bátek (89), Josef Klváček (90), Václav Slezák (88)

9.11.2003
Podzimní krajské přebory staršího žactva a dorostu, Zlín, 25m
Anežka Kührová (90) – 1. místo 100M , 3. místo 50VZ a 400VZ
Eliška Kührová (89) – 1. místo 400VZ , 2. místo 50VZ, 3. místo 200Z
Hana Nováková (88) – 2. místo 400VZ, 3. místo 100M
Josef Klváček (90) – 2. místo 200PZ
účast: Tereza Hodinová (88), Lucia Hurtová (87), Jolana Kraváková (88), Barbora Matyášková (88), Klára Vybíhalová (87), Tomáš Cielecký (90), Jakub Jančík (90), Tadeáš Foltýn (90), Libor Vysloužil (89), Tomáš Bátek (89), Ondřej Hrubý (89), Václav Slezák (88), Jan Juračka (88)

8.11.2003
Velká cena Krnovska, Krnov, 25m
Petra Formánková (88) – 1. místo 100P , 2. místo 100PZ
Jakub Nezdoba (91) – 1. místo 100PZ a 100Z , 2. místo 100M, 100VZ, 100P
Markéta Adámková (91) – 1. místo 100PZ, 100VZ, 100Z
Tereza Kofroňová (91) – 1. místo 100M a 100P , 3. místo100PZ
Marek Labák (91) – 3. místo 100P
Aleš Matoška (86) – 2. místo 100VZ a 100P
Marek Čepa (85) – 2. místo 5000VZ
Ivona Kraváková (91) – 2. místo 100P
Anežka Kührová (90) – 2. místo 100PZ, 3. místo 100M
Eliška Kührová (89) – 2. místo 100VZ
Hana Nováková (88) – 2. místo 100VZ
účast: Jan Choma (91), Matej Klváček (93), Ondřej Palatka (92), Martin Němeček (91), Martin Kasal (91), Josef Klváček (90), Jakub Jančík (90), Libor Vysloužil (89), Tomáš Bátek (89), Tadeáš Foltýn (90), Ondřej Hrubý (89), Tomáš Cielecký (90), Tereza Mráčková (92), Veronika Straková (93), Markéta Palátová (92), Tereza Pešková (91), Jana Vyroubalová (91), Alžbeta Kührová (94), Hedvika Střídecká (87), Tereza Hodinová (88), Lucia Hurtová (87), Klára Vybíhalová (87)

2.11.2003
Krajské přebory 10-ti letých, Mohelnice, 25m
Matěj Klváček (93) – 1. místo 50Z a 100Z , 2. místo100Vz, 200VZ, 3.místo 50VZ
Alžbeta Kührová (94) – 1. místo 50K, 50Z, 50P, 100PZ
Jana Vykydalová (95) – 1. místo 50VZ, 50Z, 50P
Jan Chytal (93) - 2. místo 50P a 100P
Kateřina Holubová (93) - 3. místo 100P
Veronika Straková (93) - 2. místo 50Z a 100Z, 3. místo 100VZ a 100PZ
Petra Vysloužilová (93) - 2. místo 100P
Lucie Ríháková (94) - 2. místo 100P, 50Z, 3. místo 50P, 50Z
Jitka Neoralová (95) - 3. místo 50P, 50Z a 50VZ
účast: Miloslav Fišera (93), Martin Hodan (93), Ladislav Sogel (93), Nikola Charvátová (93), Barbora Héniková (93), Dominika Křupková (94), Martina Skoumalová (94), Michaela Zapletalová (94 )

25.10.2003
Velká cena Prostějova, Prostějov, 25m
Matěj Klváček (93) – 1. místo 100Z a 50Z , 3. místo 100VZ a 50VZ
Marek Labák (91) – 1. místo 100P
Jakub Nezdoba (91) – 1. místo 100Z, 200VZ, 200Z , 2. místo 100VZ
Markéta Adámková (91) -1. místo 100Z , 2. místo 100VZ
Tereza Kofroňová (91) – 1. místo 200P a 100P
Libor Vysloužil (89) – 3. místo 100P
Ivona Kraváková (91) – 2. místo 100P
Anežka Kührová (90) – 2. místo 200P a 100M
Eliška Kührová (89) – 3. místo 100VZ a 200VZ
účast: Tomáš Bátěk (89), Štěpán Bonczek (92), Tadeáš Foltýn (90), Ondřej Hrubý (89), Jan Choma (91),Jakub Jančík (90), Martin Kasal (91), Josef Klváček (90), Jonáš Kotyza (92), Ondřej Palatka (92),Jan Srostlík (93), Jakub Studýnka (90), Filip Soldán (92), Kateřina Holubová (93), Michaela Hlubová (91), Nikola Charvátová (93), Tereza Mráčková (92), Martina Obručníková (91), Monika Obšelová (91), Markéta Palátová (92), Dominika Pešková (91), Lucie Ríháková (94), Martina Skoumalová (94), Veronika Straková (93), Jana Vykydalová (91), Petra Vysloužilová (93)

24.10.2003
Velká cena Brna, Brno, 25m
Petra Formánková (88) – 2. místo 100P
účast: Marek Čepa (85)

18.10.2003
Memoriál 17.listopadu, Olomouc, 50m
Petra Formánková (88) – 2. místo 100P
účast: Aleš Matoška (86), Tomáš Martinek (86), Václav Slezák (88), Josef Klváček (90), Eliška Kührová (89), Anežka Kührová (90), Hana Nováková (88), Tereza Hodinová (88), Lucia Hurtová (87), Hedvika Střídecká (87), Jolana Kraváková (88)

11.10.2003
Velká cena města Trutnov, Trutnov, 25m
Tereza Kofroňová (91) – 1.místo50P a 50M
Petra Formánková (88) – 2. místo 100P
Markéta Adámková (91) – 2. místo 50Z, 3. místo 50VZ
Jakub Nezdoba (91) – 2. místo 50Z , 50M, 100PZ
účast: Marek Čepa (85), Eliška Kührová (89), Anežka Kührová (90)

6.9.2003
Pastvinský Maraton, Pastvinská přehrada
Marek Čepa (85) - 1. místo 5km dorostu , 2. místo 5km mužů

9.8.2003
Evropský pohár III.kolo, Francie
Marek Čepa (85) - 17. místo 10km dorost

2.8.2003
O pohár města Hlučína, Hlučínská štěrkovna
Marek Čepa (85)- 1. místo 3km D+M, 5km D+M, 10km D , 2. místo 10km M

31.7.2003
Mistrovství Evropy juniorů,Glasgow – GBR, 50m
Petra Formánková (88)

12.7.2003
Letní mistrovství ČR dorostu v dálkovém plavání,Sečská přehrada
Marek Čepa (85) - 1. místo 5km a 10km

5.7.2003
Mistrovství ČR dorostu
Petra Formánková (88) - 1. místo 50P, 100P a 200P
Marek Čepa (85) - 3. místo 1500VZ
účast: Hedvika Střídecká (87)

27.6.2003
Letní Mistrovství ČR,Pardubice, 50m
Petra Formánková (88) - 3. místo 100P a 200P
Jiří Vlček (84) - 3. místo 200P
účast: Eliška Kührová (89), Hedvika Sřídecká (87)

21.6.2003
Letní Mistrovství ČR staršího žactva, Zlín, 50m
účast: Anežka Kührová (90), Eliška Kührová (89), Tomáš Cielecký (90), Libor Vysloužil (89)

21.6.2003
Letní Mistrovství ČR mladšího žactva, Plzen, 50m
Jakub Nezdoba (91) - 2. místo 100Z a 200Z
Markéta Adámková (91) - 3. místo 100Z
Tereza Kofroňová (91) - 2. místo 200P, 3. místo 100P
účast: Tereza Mráčková (92), Markéta Palátová (92), Štěpán Bonczek (92), Marek Labák (91), Martin Kasal (91)

15.6.2003
Mistrovství Evropy junioru v dálkovém plavání, Sevilla - Španelsko
Marek Čepa (85) - 17. místo

15.6. 2003
Letní Pohár 10-ti letého žactva, Nový Jičín, 25m
Matěj Klváček (93) - 1.místo 100Z , 2.místo 50Z
Veronika Straková (93) - 2.místo 50 a 100Z
Jan Chytal (93) - 2.místo 50P
účast: Kateřina Holubová (93), Petra Vysloužilová (93)

14.6.2003
Mezinárodní mistrovství Itálie dorostu, Lago di Bracciano
Marek Čepa (85) - 8.místo 5km

7. 6. 2003
krajské přebory dorostu, Zlín, 50m
Petra Formánková (88) - 1.místo 100P, 2.místo 200P
Hedvika Střídecká (87) - 2.místo 100M, 3.místo 50M
Marek Čepa (85) - 2.místo 1500VZ
Aleš Matoška (86) - 2.místo 50P
účast: Václav Slezák (88), Libor Vysloužil (89), Tomáš Cielecký (90), Jan Choma (91), Marek Labák (91), Jakub Nezdoba (91), Štěpán Bonczek (92), Klára Vybíhalová (87), Tereza Hodinová (88), Eliška Kührová (89), Anežka Kührová (90), Markéta Adámková (91), Tereza Kofroňová (91), Barbora Korhoňová (91), Tereza Mráčková (92), Markéta Palátová (92)

25.5. 2003
krajské přebory mladšího žactva, Zlín, 25m
Markéta Adámková (91) - 1.místo 100Z, 50, 100 a 400VZ, 200PZ , 2. místo 200Z, 200VZ
Tereza Kofroňová (91) - 1.místo 100 a 200P, 100M, 400PZ , 2.místo 200M, 3.místo 200PZ
Markéta Palátová (92) - 1.místo 100 a 200Z , 2.místo 100 a 200P, 200PZ
Tereza Mráčková (92) - 1.místo 200PZ , 2.místo 100 a 200Z, 100 a 400VZ, 3.místo 100M
Jakub Nezdoba (91) - 1.místo 100Z , 2.místo 200Z, 3.místo 100P, 100 a 200VZ, 200PZ
Štěpán Bonczek (92) - 1.místo 200Z , 2.místo 100Z, 400VZ, 3.místo 100VZ
Ondřej Palatka (92) - 2.místo 200Z, 3.místo 200PZ
Marek Labák (91) - 2.místo 400PZ
Ivona Kraváková (91) - 3.místo 100 a 200P
Barbora Korhoňová (91) - 3.místo 200Z
Veronika Soukupová (92) - 3.místo 50VZ
Jan Choma (91) - 3.místo 400PZ
Filip Soldán (92) - 3.místo 50VZ
účast: Tomáš Jurníček (91), Ondrej Neoral (91), Martin Němecek (91), Marek Šenk (91), Tadeáš Brada (92), Jakub Kohn (92), Daniel Kohoutek (92), Jonáš Kotyza (92), Martin Ovečka (92), Adam Pernica (92), Zdeněk Přikryl (92), Dominik Schreier (92), Michal Trnečka (92), Marek Vetešník (92), Kateřina Dreherová (91), Michaela Holubová (91), Klára Héniková (91), Eva Malečková (91), Monika Obšelová (91), Dominika Pešková (91), Lucie Vykydalová (91), Jana Vyroubalová (91), Aneta Feščuková (92), Nikola Koutná (92), Alena Lišková (92), Anna Reidlová (92), Kateřina Vincourová (92), Klára Vyroubalová (92), Barbora Zdařilová (92)

25.5. 2003
Velká cena Slovenska, Bratislava, 50m
Petra Formánková (88) - 2.místo 100P, 3.místo 200P
účast: Hedvika Sřídecká (87), Tereza Hodinová (88)

24.5.2003
Plumlovská přehrada, Prostějov
Marek Čepa (85) - 1. místo 5km muži + dorostenci

24.5. 2003
Krajské prebory staršího žactva, Prostějov, 25m
Anežka Kührová (90) - 1.místo 100 a 200M, 200PZ, 100, 200 a 400P, 2.místo 50VZ
Eliška Kührová (89) - 1.místo 100, 200 a 400VZ , 2.místo 50 a 800VZ
Tomáš Cielecký (90) - 2.místo 100M, 400PZ, 3.místo 200Z, 200M, 50, 100 a 1500VZ
Libor Vysloužil (89) - 3.místo 100 a 200P
účast: Adam Hurta (89), Ondrej Hrubý (89), Tomáš Bátek (89), Martin Koleckár (89), Josef Klvácek (90), Tadeáš Foltýn (90), Jakub Jancík (90), Jakub Studýnka (90), Martin Kasal (91),
Veronika Janoušková (89), Kristýna Osmanová (90)

11.5. 2003
Krajské prebory 10-ti letého žactva, Mohelnice, 25m
Matěj Klváček (93) - 1.místo 50Z, 50 a 200VZ, 2.místo 100VZ, 100PZ
Jan Chytal (93) - 1.místo 50P, 100P, 3.místo 50VZ, 100PZ
Veronika Straková (93) - 1.místo 100Z, 2.místo 50Z, 3.místo 50P, 100VZ, 100PZ
Alžbeta Kührová (94) - 2.místo 50VZ, 50P, 100PZ
Kateřina Holubová (93) - 2.místo 100P
účast: Adam Plajner (94), Michal Konečný (93), Martin Hodan (93), Jan Srostlík (93), Nikola Charvátová (93), Dominika Křupková (94), Martina Skoumalová (94), Jana Vykydalová (95), Tereza Linhartová (93), Jitka Neoralová (95),

4. 5. 2003
Májové Brno, Brno - Lužánky , 50m
účast: Libor Vysloužil (89), Adam Hurta (89), Jakub Jančík (90), Tomáš Cielecký (90), Josef Klváček (90), Jakub Nezdoba (91), Marek Labák (91), Jan Choma (91), Marek Šenk (91), Štěpán Bonczek (92), Ondřej Palatka (92), Anežka Kührová (90), Ivona Kraváková (91), Markéta Adámková (91), Barbora Korhoňová (91), Tereza Kofroňová (91), Dominika Pešková (91), Monika Obšelová (91), Tereza Mráčková (92),

4. 5. 2003
Austria Meeting, Wien - AUT , 50m
účast: Hedvika Střídecká (87), Hana Nováková (88), Eliška Kührová (89), Jirí Vlček (84), Aleš Matoška (86)

27.4. 2003
Závody mládeže, Jihlava, 25m
Anežka Kührová (90) - 1.místo 100P, 3.místo 100M
Marek Labák (91) - 1.místo 100P
Matěj Klváček (93) - 2.místo 100Z, 100VZ
Markéta Adámková (91) - 2.místo 100Z, 3.místo100VZ
Jakub Nezdoba (91) - 2.místo 100M, 3.místo 100Z
Ivona Kraváková (91) - 2.místo 100P
Martin Kasal (91) - 3.místo 100P
účast: Jolana Kraváková (88), Zuzana Chomová (88), Katerina Dreherová (91), Michaela Holubová (91), Martina Obrucníková (91), Tereza Kofroňová (91), Barbora Korhoňová (91), Jana Vyroubalová (91), Dominika Pešková (91), Tereza Mráčková (92), Veronika Soukupová (92), Jakub Juračka (88), Stanislav Flekač (88), Ondřej Neoral (91), Jakub Studýnka (90), Marek Vetešník (92), Filip Soldán (92), Martin Nemeček (91), Ondřej Palatka (92), Štěpán Bonczek (92), Jakub Jurenka (87), Adam Hurta (89), Ondřej Hrubý (89), Josef Klváček (90), Tomáš Cielecký (90), Tadeáš Foltýn (90), Jakub Jančík (90), Václav Slezák (88), Jan Choma (91)

26.4. 2003
Modrá stuha města Náchoda, Náchod , 25m
Anežka Kührová (90) - 2.místo 200P, 3.místo 200PZ, 100M
účast: Adam Hurta (89), Jakub Nezdoba (91), Markéta Adámková (91), Tereza Kofroňová (91),

19.4. 2003
Velká cena Hodonína, Hodonín, 25m
Matěj Klváček (93) - 1.místo 50Z, 2.místo 50VZ, 50M a 100PZ
Tereza Kofroňová (91) - 1.místo 50P, 2.místo 50M, 3.místo 50VZ, 100PZ
Jakub Nezdoba (91) - 1.místo 50M, 2.místo 50P, 3.místo 50Z, 100PZ
Anežka Kührová (90) - 1.místo 100M, 2.místo 100P, 3.místo 100Z
Veronika Straková (93) - 1.místo 50Z, 3.místo 50P
Jolana Kraváková (88) - 1.místo 100P
Lucia Hurtová (87) - 1.místo 100Z
Eliška Kührová (89) - 2.místo 200VZ, 200PZ, 3.místo 100P
Tereza Hodinová (88) - 2.místo 100VZ, 200PZ, 3.místo 100M
Alžbeta Kührová (94) - 2.místo 50P, 3.místo 50VZ, 50M a 100PZ
Klára Vybíhalová (87) - 2.místo 100Z
Zuzana Chomová (88) - 3.místo 100P
Ivona Kraváková (91) - 3.místo 50P
Adam Hurta (89) - 3.místo 100Z
účast: Štěpán Bonczek (92), Tomáš Cielecký (90), Tadeáš Foltýn (90), Jan Choma (91), Jakub Jurenka (87), Martin Kasal (91), Josef Klváček (90), Marek Labák (91), Ondřej Neoral (91), Martin Němeček (91), Václav Slezák (88), Aneta Feščuková (92), Kateřina Holubová (93), Michaela Holubová (91), Eva Malečková (91), Tereza Mráčková (92), Martina Obručníková (91), Dominika Pešková (91), Kristýna Samcová (90), Veronika Soukupová (92), Petra Vysloužilová (93)

13.4. 2003
Mezistátní utkání ml. a st. juniorů, Praha - Podolí , 50m ( CP )
Petra Formánková (88) - 1.místo 100P
(1:13,62 splněný limit B na MEJ), 200P(2:37,55 splněný limit B na MEJ) , 50P

12.4. 2003
Velká cena v dálkovém plavání v Pardubicích
Marek Čepa (85) - 5000 VZ (59:38,0 splněný limit na MEJ)

6. 4. 2003
Velká cena Ostravy, Ostrava , 50m ( CP )
Petra Formánková (88) - 2.místo 100P
(1:14,32 splněný limit B na MEJ) , 200P (2:37,62 splněný limit B na MEJ)
účast: Michal Kumstát (82), Aleš Matoška (86), Hedvika Střídecká (87), Hana Nováková (88), Tereza Hodinová (88), Eliška Kührová (89)

22.3. 2003
Karvinský motýlkářrský trojboj, Karviná, 25m
Markéta Adámková (91) - 1.místo 50 Z, 50 VZ, 3.místo 100 PZ
Matěj Klváček (93) - 1.místo 50 Z, 3.místo 50 M
Eliška Kührová (89) - 2.místo 50 P, 3.místo 100 PZ
Markéta Palátová (92) - 2.místo 50 Z
Veronika Straková (93) - 2.místo 50 Z
Hedvika Střídecká (87) - 2.místo 50 P
Libor Vysloužil (89) - 3.místo 50 P, 50 VZ
Anežka Kührová (90) - 3.místo 50 P
Alžbeta Kührová (94) - 3.místo 50 P
Tereza Kofroňová (91) - 3.místo 50 P
účast: Jana Matějková (87), Lucia Hurtová (87), Tereza Hodinová (88), Jolana Kraváková (88), Barbora Matyášková (88), Zuzana Chomová (88), Michaela Holubová (91), Martina Obručníková (91), Iveta Formánková (91), Dominika Pešková (91), Barbora Korhoňová (91), Ivona Kraváková (91), Tereza Mráčková (92), Petra Vysloužilová (93), Kateřina Holubová (93), Lucie Říháková (94), Aleš Matoška (86), Adam Hurta (89), Tomáš Cielecký (90), Jakub Jančík (90), Jan Choma (91), Marek Labák (91), Martin Kasal (91), Jan Srostlík (93)

16.3. 2003
Plavecké závody Mohelnice, 25 m
Anežka Kührová (90) - 1.místo petiboj, 100 M, 200 PZ, 2.místo 100 P, 3.místo 100 Z
Eliška Kührová (89) - 2.místo petiboj, 100 VZ, 200 PZ
Matej Klváček (93) - 2.místo 100 Z, 3.místo 100 VZ
Markéta Adámková (91) - 2.místo 100 Z
Tereza Kofronová (91) - 3.místo 100 P
Ivona Kraváková (91) - 3.místo 100 P
Marek Labák (91) - 3.místo 100 P
účast: Alžběta Kührová (94), Barbora Korhoňová (91), Iveta Formánková (91), Martina Obručníková (91), Dominika Pešková (91), Markéta Palátová (92), Tereza Mráčková (92), Tereza Hodinová (88), Lucia Hurtová (87), Jolana Kraváková (88), Klára Vybíhalová (87), Zuzana Chomová (88), Jana Matějková (87), Barbora Matyášková (88), Ondřej Palatka (92), Štěpán Bonczek (92), Jan Choma (91), Marek Šenk (91), Libor Vysloužil (89), Tomáš Cielecký (90), Josef Klváček (90), Ondřej Hrubý (89), Jakub Jančík (90), Tomáš Kovařík (87), Jan Juračka (88)

16.3. 2003
Mezinárodní plavecké závody, Trnava, 25m
Petra Formánková (88) - 2.místo 200 P, 3.místo 100P
účast: Hana Nováková (88), Hedvika Střídecká (87)

9. 3. 2003
Semifinále soutěže družstev, Olomouc, 50m
Petra Formánková (88) - 1.místo 100 a 200 P
účast: Tereza Hodinová (88), Hana Nováková (88), Klára Vybíhalová (87)

2. 3. 2003
Axis Cup, Jihlava, 25m ( CP )
účast: Petra Formánková (88), Jirí Vlček (84)

23.2. 2003
Cena Brněnského draka, Brno - Lesná, 25m
Eliška Kührová (89)- 1. místo 50, 100, 200 a 400 VZ
Anežka Kührová (90)- 1.místo 100 P, 400 PZ, 2.místo 100 Z, 100 M, 200 P, 3.místo 100 VZ
Markéta Adámková (91) - 1.místo 50 VZ, 100 Z, 2.místo 100 VZ, 3.místo 200 Z
Libor Vysloužil (89) - 1.místo 100 P, 2.místo 200 P, 3.místo 100 VZ, 400 PZ
Matěj Klváček (93) - 2.místo 100 Z, 100 PZ, 50 a 100 VZ
Josef Klváček (90) - 2.místo 50 a 400 VZ, 100 M
Petra Vysloužilová (93) - 3.místo 50 M
3.místo 4x50 PZ - Š. Bonczek (92), L. Vysloužil (89), J. Klváček (90), J. Jančík (90)
účast: Štěpán Bonczek (92), Ondřej Palatka (92), Jakub Jančík (90),

9. 2. 2003
Velká cena Kopřivnice, 25m
Markéta Adámková (91) - 1.místo 50 Z, 50 VZ, 2.místo 100 Z
Anežka Kührová (90) - 2.místo 200 P
Monika Obšelová (91) - 3.místo 50 P
účast: Tereza Mráčková (92), Barbora Korhoňová (91), Martina Obručníková (91), Dominika Pešková (91), Jolana Kraváková (88), Jana Matějková (87), Jakub Nezdoba (91), Martin Kasal (91), Marek Labák (91), Jakub Jančík (90), Tadeáš Foltýn (90), Josef Klváček (90), Martin Vyroubal (89), Libor Vysloužil (89),

2. 2. 2003
Brněnský tučňáček, Brno - Tesla, 25m
Alžbeta Kührová (94) - 1.místo nejlepší žačka ročníku 94 , 25 P, 2.místo 25 Z, 25 VZ, 3.místo 25 M
1.místo 4x25 PZ - L. Ř íháková (94), M. Skoumalová (94), A. Kührová (94), J. Vykydalová (95)
2.místo 4x25 VZ - K. Malečková (95), M. Skoumalová (94), L. Ř íháková (94), J. Vykydalová (95),
Lucie Ř íháková (94) - 2.místo 25 P
účast: Veronika Straková (93), Kateřina Holubová (93), Petra Vysloužilová (93), Martina Skoumalová (94), Kateřina Malečková (95), Jana Vykydalová (95), Jan Srostlík (93), Matej Klváček (93)

1. 2. 2003
Krajské kolo soutěže družstev, Zlín, 25m
3.místo družstvo žen celkově
3.místo družstvo mužů celkově
2.místo 4xPZ - H. Střídecká (87), P. Formánková (88), T. Hodinová (88), H. Nováková (88)
3.místo 4xVZ - P. Formánková (88), E. Kührová (89), T. Hodinová (88), H. Nováková (88)
3.místo 4xPZ - M. Čepa(85), J. Vlček (84), V. Klobouk (84), A. Matoška (86)
3.místo 4xVZ - A. Matoška (86), V. Slezák (88), V. Klobouk (84), J. Vlček (84)
Jirí Vlček (84) - 1.místo 100 a 200 P, 400 VZ, 2.místo 100 M
Petra Formánková (88) - 2.místo 100 a 200 P, 3.místo 200 a 400 PZ
Hedvika Střídecká (87) - 3.místo 200 M
Tereze Hodinová (88) - 3.místo 100 M
Vojtěch Klobouk (84) - 3.místo 50 VZ
účast: Hana Nováková (88), Klára Vybíhalová (87), Eliška Kührová (89), Anežka Kührová (90), Marek Čepa (85), Tomáš Martínek (86), Aleš Matoška (86), Tomáš Kovařík (87), Václav Slezák (88), Libor Vysloužil (89), Josef Klváček (90), Jakub Nezdoba (91)

Partneři

Plavecký oddíl TJ Prostějov, z.s. podporuje:

logo msmt

CSPS logo RGB BOTTOM CZ

Statutární město Prostějov

Mestskyznak PV Color

Olomoucký kraj

znak OLK

Born to swim

 

Koutny

 

Czech English French German Hungarian Italian Spanish

Sportovní odvětví

 

 

Copyright PoPro © 2010-18 All Rights Reserved

Kontakt

 

  • Tel.: +420 606752438

  • e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Chcete-li se dozvědět více o použitých souborech cookie a jak je smazat, podívejte se na naše privacy policy.

  Souhlasím s cookies z tohoto webu.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk