TJ PROSTĚJOV z.s.

plavecký oddíl

2001

Česká reprezentace
plavání: Petra Formánková (88) a Jiří Vlček (84)

15.12.2001
Zimní mistrovství ČR (starší žáci), Tábor
Petra Formánková (88) – 1.místo 100 a 200 P , 2.místo 200 a 400 PZ
Hana Nováková (88) – 2.místo 200 VZ
3.místo 4x50m poloh. štafeta – H. Střídecká (87), P. Formánková (88), T. Hodinová (88), H. Nováková (88)
účast: Jan Matoušek (87), David Běhal (88), Jaroslav Mráz (87), Adam Čepa (88)

15.12.2001
Zimní mistrovství ČR (mladší žáci), Karviná
Eliška Kührová (89) – 2.místo 200 P
Tomáš Cielecký (90) – 3.místo 200 M
účast: Anežka Kührová (90), Josef Klváček (90), Libor Vysloužil (89)

8.12.2001
Zimní mistrovství ČR (dorost), Chomutov
Jiří Vlček (84) – 1.místo 200 P, 3.místo 100 P
účast: Marek Čepa (85), Michal Straka (86)

1.12.2001
Zimní Pohár 10-ti letého žactva, Koprivnice
Markéta Adámková (91) – 1.místo 50 Z , 2.místo 50 VZ, 3.místo 100 Z
Tereza Kofroňová (91) – 2.místo 50 a 100 P, 50 M, 3.místo – 100 a 200 PZ, 100 M
Jakub Nezdoba (91) – 2.místo 100 Z, 100 PZ, 3.místo 100 P
Barbora Korhoňová (91) – 2.místo 100 Z
1.místo 4x50m poloh. štafeta – žačky, 3.místo 4x50m poloh. štafeta – žáci
1. místo celkově– Prostejov ( 1.místo celkově– žačky , 2. místo celkověe žáci)
účast: Jan Choma (91), Marek Labák (91), Ivona Kraváková (91), Martin Kasal (91), Iveta Formánková (91)

1.12.2001
Zimní mistrovství ČR, Plzeň
účast: Jiří Vlček (84), Petra Formánková (88), Jaroslav Petrů (82), Hana Nováková (88), Marek Čepa (85), Hedvika Střídecká (87)

3.11.2001
Mezinárodní závod Minolta Cup , Brno
Petra Formánková (88) – 200 P 2:36,55 ČESKÝ REKORD 13letých!

14.8.2001
Dana Zbořilová (75) - pokořila kanál La Manche (11:56 hod)

6.7.2001
Letní mezinárodní mistrovství ČR, Praha
úcast: Jirí Vlček (84), Jaroslav Petrů (82), Marek Čepa (85),

23.6.2001
Letní mistrovství ČR (starší žáci), Ostrava
Petra Formánková (88) – 1.místo 100 P, 2.místo 200 P
Hana Nováková (88) – 2.místo 400 VZ, 3.místo 200 VZ
Jan Matoušek (87) – 3.místo 200 P
účast: Hedvika Střídecká (87), Tereza Hodinová (88), David Běhal (88), Radim Ošťádal (87), Jaroslav Mráz (87)

23.6.2001
Letní mistrovství ČR (mladší žáci), Hradec Králové
účast: Eliška Kührová (89), Anežka Kührová (90), Josef Klváček (90), Tomáš Cielecký (90), Tadeáš Foltýn (90)

16.6.2001
Letní Pohár 10-ti letého žactva, Nový Jičín
Tereza Kofroňová (91) – 1.místo 50 a 100 P, 2.místo 100 a 200 PZ a 100 M
Barbora Korhoňová (91) – 1.místo 100 Z, 3.místo 200 PZ
Markéta Adámková (91) – 2.místo 50 VZ, 3.místo 100 Z a 100 VZ
účast: Jan Choma (91), Marek Labák (91), Ivona Kraváková (91), Jakub Nezdoba (91), Martin Kasal (91), Iveta Formánková (91)

16.6.2001
Letní mistrovství ČR (dorost), České Budějovice
Jiří Vlček (84) – 1.místo 100 a 200 P
účast: Monika Obručníková (85), Marek Čepa (85), Michal Straka (86)

Partneři

Plavecký oddíl TJ Prostějov, z.s. podporuje:

logo msmt

CSPS logo RGB BOTTOM CZ

Statutární město Prostějov

Mestskyznak PV Color

Olomoucký kraj

znak OLK

Born to swim

 

Koutny

 

Czech English French German Hungarian Italian Spanish

Sportovní odvětví

 

 

Copyright PoPro © 2010-18 All Rights Reserved

Kontakt

 

  • Tel.: +420 606752438

  • e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Chcete-li se dozvědět více o použitých souborech cookie a jak je smazat, podívejte se na naše privacy policy.

  Souhlasím s cookies z tohoto webu.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk