TJ PROSTĚJOV z.s.

plavecký oddíl

1999

Česká reprezentace
dálkové plavání: Monika Obručníková (85) a Marek Čepa (85)
plavání: Jiří Vlček (84)
triatlon: Jaroslav Buršík (82)

1999
Nejlepší sportovci Prostějovska 1999
mládež: Petra Formánková (88) a Marek Čepa (85)

19.12.1999
Zimní mistrovství ČR, Chomutov
účast: Jiří Vlček (84), Jaroslav Buršík (82), Jaroslav Petrů (82), Petra Formánková (88)

18.12.1999
Zimní mistrovství ČR (dorost), Praha
Jiří Vlček (84) – 1.místo 100 a 200 P
účast: Jaroslav Buršík (82), Jaroslav Petrů (82)

11.12.1999
Zimní mistrovství ČR (starší žáci), Trutnov
účast: Marek Čepa (85), Michal Straka (86), Jindřich Novák (85), Petr Zápařka (85), Zdeněk Gardelka (85), Matoška Aleš (86), Adámek Radomír (85)

11.12.1999
Zimní mistrovství ČR (mladší žáci), Jablonec nad Nisou
Petra Formánková (88) – 1.místo 200 P , 2.místo 100 P
účast: Hana Nováková (88), Adam Čepa (88), Adam Malcík (88), David Běhal (88), Jan Matoušek (87)

4.12.1999
Zimní Pohár 10-ti letého žactva, Kopřivnice
Libor Vysloužil (89) – 2.místo 200 PZ, 3.místo 100 PZ
účast: Eliška Kührová (89), Pavlína Hochová (89), Tereza Battová (89)

25.6.1999
Letní mezinárodní mistrovství ČR, Praha
účast: Monika Obručníková (85), Jiří Vlček (84)

19.6.1999
Letní mistrovství ČR (mladší žáci), Hradec Králové
Petra Formánková (88) – 1.místo 100 a 200 P
Hana Nováková (88) – 2.místo 400 VZ, 3.místo 100 VZ
účast: Adéla Chalcarová (88), Adam Čepa (88), Adam Malcík (88), Radim Ošťádal (87),David Běhal (88), Jan Matoušek (87)

19.6.1999
Letní mistrovství ČR (starší žáci), Plzeň
Monika Obručníková (85) – 2.místo 100 a 200 VZ, 3.místo 50 a 400 VZ
účast: Marek Čepa (85), Michal Straka (86), Jindřich Novák (85), Petr Zápařka (85), Zděnek Gardelka (85)

12.6.1999
Letní Pohár 10-ti letého žactva, Nový Jičín
Libor Vysloužil (89) – 3.místo 50 P a 100 PZ
účast: Eliška Kührová (89), Pavlína Hochová (89), Tereza Battová (89)

12.6.1999
Letní mistrovství ČR (dorost), Zlín
účast: Jiří Vlček (84), Jaroslav Buršík (82), Jaroslav Petrů (82)

27.2.1999
Zimní mistrovství ČR (starší žáci) v dálkovém plavání, Plzeň
Marek Čepa (85) – 1.místo 5000 VZ
účast: Hana Nováková (88), Klára Vybíhalová (87), Jan Matoušek (87)

Partneři

Plavecký oddíl TJ Prostějov, z.s. podporuje:

logo msmt

CSPS logo RGB BOTTOM CZ

Statutární město Prostějov

Mestskyznak PV Color

Olomoucký kraj

znak OLK

Born to swim

 

Koutny

 

Czech English French German Hungarian Italian Spanish

Sportovní odvětví

 

 

Copyright PoPro © 2010-18 All Rights Reserved

Kontakt

 

  • Tel.: +420 606752438

  • e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Chcete-li se dozvědět více o použitých souborech cookie a jak je smazat, podívejte se na naše privacy policy.

  Souhlasím s cookies z tohoto webu.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk