TJ PROSTĚJOV z.s.

plavecký oddíl

15.12.2007 - Vyškovský vánoční kapr 2007 - Vyškov
Účast: Jakub Cibulka (96), Petr Doseděl (95), Jn Koupl (95), Lukáš Krchňák (97), Jan Mohr (97), Adam Porteš (95), Vojtěch Samson (97), Pavel Spurný (95), Jakub Šmída (98), Michal Tomeček (95), Miroslav Slezák (97), Dominika Křupková (94), Tereza Petrželová (97), Kateřina Praskačová (96), Gabriela Urbánková (96), Anna Drábková (95), Nikola Kohnová (95), Lenka Skoumalová (97)

16.12.2007 - Zimní mistrovství ČR dorostu - 3.den
Poslední den Mistrovství ČR dorostu byl pro prostějovské plavání mimořádně úspěšný. Opět se naši plavci prosadili v silné konkurenci a získali dalších pět medailí. Jakub Nezdoba vybojoval hned dva Tituly mistra ČR na 100m motýlek časem 0:57,09 a 200m polohově za 2:09,58. Také Tereza Mráčková překvapila českou elitu, když získala 1. místo a tím Titul mistryně ČR na 100m motýlek časem 1:05,12. Přidala ještě bronzovou medaili v nejlepším osobním výkonu na 100m volný způsob časem 0:59,42. Pátou medaili bronzového kovu si vyplaval Tomáš Bátěk na 100m prsa a časomíra se zastavila na čase 1:05,23.
Celkově naši plavci startovali v 18-ti finálových závodech a v nich vybojovali 9 cenných kovů, z toho čtyři tituly mistra ČR.

15.12.2007 - Zimní mistrovství ČR dorostu - 2.den
7 finálových účastí bylo okořeněno čtyřmi medailemi. Tomáš Bátěk získal na 200m prsa titul Mistra republiky časem 2:20,12. Na 50m prsa skončil v nabitém finále na 4. místě. Skvělé časy a dvě 2. místa si vybojoval Jakub Nezdoba na 200m motýlek časem 2:07,34 a na 400m polohový závod časem 4:41,13. Svoji první medaili v dorostenecké kategorii si vyplavala Tereza Mráčková na 50m volný způsob, kdy skvělým finišem získala 2. místo a výborný čas 0:27,09. Na 200m volný způsob si vyplavala 8. místo časem 2:11,08. Posledním finalistou byl Jakub Jančík. V silně obsazeném finále a se zdravotním handicapem doplaval na 50m volný způsob na 8. místě v čase 0:24,78.

14.12.2007 - Zimní mistrovství ČR dorostu - 1.den
Dnes ráno odcestovala 9-ti členná výprava plavců na Zimní mistrovství ČR dorostu do Chomutova. Již první den se naši plavci vůbec neztratili a vybojovali si 5 finálových účastí. Nejlépe se ve finále na 50m motýlek umístila Tereza Mráčková, která časem 0:29,38 obsadila 4. místo. Zároveň si vybojovala 6. místo na trati 100m polohový závod časem 1:08,33. Dalším finalistou byl Jakub Nezdoba, který obsadil na 50m motýlek 6. místo časem 0:26,79. Stejné místo obsadil na 100m polohový závod časem 1:01,27. Třetím finalistou byl Jakub Jančík, který na 100m polohově obsadil mezi staršími dorostenci 7. místo časem1:00,81. Na trati 50m znak mu čas 0:28,86 stačil jen na 10. místo. Z ostatních nejhodnotnější výkony zaplavali Ondřej Palatka (50m motýlek 0:28,03) a Tomáš Bátěk (100m polohově 1:01,67).

8.-9.12.2007 - Zimní mistrovství ČR 13-ti letých - Trutnov
Alžběta Kűhrová (94) - 1.místo 100P a 200P
Účast: Markéta Brančíková (94), Lucie Řiháková (94), Martina Skoumalová (94), Kristýna Vrchová (94)

8.-9.12.2007 - Zimní mistrovství ČR 12-ti letých - Litoměřice
Účast: Michal Kašpar (95), Michal Tomeček (95), Kateřina Malečková (95)

1.-2.12.2007 - Vánoční cena Zlína 2007 - Zlín
Tereza Mráčková (92) - první žena Prostějova, která zaplavala 100VZ pod jednu minutu 0:59,66
Účast: Štěpán Bonczek (92), Jakub Jančík (90), Jakub Nezdoba (91), Adam Pernica (92), Václav Slezák (88), Markéta Adámková (91), Dominika Pešková (91)

1.-2.12.2007 - Zimní pohár 11-ti letých (Morava) - Nový Jičín
Kateřina Praskačová (96) - 1.místo 100PZ, 3.místo 200PZ
Účast: Jakub Cibulka (96), Lukáš Krchňák (96), Ondřej Popelka (96), Gabriela Urbánková (96)

1.-2.12.2007 - Zimní pohár 10-ti letých (Morava) - Vsetín
Účast: Jakub Huňka (97), Tomáš Huňka (97), Radim Kravák (97), Jan Mohr (97), Vojtěch Samson (97), Tereza Petrželová (97), Lenka Skoumalová (97)

24.-25.11.2007 - Velká cena Brna 2007 (8.kolo ČP) - Brno - Lesná
Tomáš Bátěk (89) - Finále 200P
Účast: Jakub Jančík (90), Jakub Nezdoba (91), Václav Slezák (88), Tereza Mráčková (92)

18. a 24.11.2007 - Podzimní OPŽ 14-ti letých a KP dorostu - Zlín
Ondřej Palatka (92) - 1.místo 100M, 2.místo 200M, 100PZ a 50M, 3.místo 400PZ
Markéta Adámková (91) - 1.místo 50Z a 50VZ, 2.místo2.místo 200VZ, 100Z a 200Z, 3.místo 100VZ
Eliška Kűhrová (89) - 1.místo 100P a 100PZ, 2.místo 100VZ, 3.místo 50VZ
Dominika Pešková (91) - 1.místo 200VZ, 800VZ a 400 VZ, 2.místo 100VZ, 3.místo 50Z a 200Z
Kamila Vernerová (92) - 1.místo 50P, 2..místo 200P
Štěpán Bonczek (92) - 3.místo 100Z a 200Z
Filip Štefl (93) - 2.místo 50M
Adam Pernica (92) - 2.místo 200Z, 3.místo 50Z a 100VZ
Účast: Jakub Kohn (92)

17.-18.11.2007 - Velká cena Znojma 2007 (7.kolo ČP) - Znojmo
Tereza Mráčková (92) - 3.místo 100VZ
Účast: Tomáš Bátěk (89), Jakub Jančík (90), Jakub Nezdoba (91)

11. a 17.11.2007 - Podzimní OPŽ 12-ti a 13-ti letých - Prostějov
Michal Kašpar (95) - 1.místo 200P, 2.místo 100P, 3.místo 400PZ
Alžběta Kűhrová (94) - 1.místo 100M, 200P a 400PZ
Kateřina Malečková (95) - 1.místo 100Z a 200Z, 2.místo 100PZ, 50VZ a 400PZ
Lucie Řiháková (94) - 1.místo 200PZ a 400VZ, 2.místo 200M, 100PZ a 100M, 3.místo 200VZ, 100Z a 400PZ
Jan Koupil (95) - 3.místo 200P
Michal Tomeček (95) - 2.místo 100VZ a 400PZ, 3.místo 200VZ a 50VZ
Kristýna Vrchová (94) - 3.místo 200PZ
Účast: Pavel Spurný (95), Markéta Brančíková (94), Anna Drábková (95), Nikola Kohnová (95), Vendula Korsová (95), Dominika Křupková (94), Martina Skoumalová (94), Jana Sovíčková (95)

3.11.2007 - Memoriál 17.listopadu - Olomouc
Tomáš Bátěk (89) - 2.místo 100P, finále 50P
Jakub Jančík (90) - finále 50VZ
Jakub Nezdoba\ (91) - finále 50M a 100M
Václav Slezák (88) - finále 100VZ
Markéta Adámková (91) - finále 50Z
Alžběta Kűhrová (94) - finále 50P a 100M
Tereza Mráčková (92) - finále 50VZ a 50M
Markéta Palátová (92) - finále 50M a 100M
Účast: Štěpán Bonczek (92), Ondřej Palatka (92), Adam Pernica (92), Libor Vysloužil (89), Eliška Kűhrová (89), Monika Obšelová (91), Dominika Pešková (91), Lucie Řiháková (94), Martina Skoumalová (94), Kamila Vernerová (92)

3.11.2007 - Podzimní OPŽ 11-ti, 10-ti letých a mladších - Vyškov
Kateřina Praskačová (96) - 1.místo 100Z a 200PZ, 2.místo 50VZ a 100VZ, 3.místo 100PZ
Lenka Skoumalová (98) - 1.místo 50P a 100P, 3.místo 100PZ
Tereza Petrželová (97) - 2.místo 50VZ, 100PZ, 50Z a 50M, 3.místo 100VZ
Jakub Cibulka (96) - 2.místo 100Z, 100PZ, 200Z a 200VZ, 3.místo 50VZ a 100VZ
Vojtěch Samson (97) - 2.místo 50P
Michal Koupil (98) - 3.místo 50Z
Jan Mohr (97) - 3.místo 50P a 100PZ
Účast: Denis Koribský (96), Radim Kravák (97), Lukáš Krchňák (96), Ondřej Popelka (96), Miroslav Slezák (97), Vojtěch Slezák (98), Lukáš Štajner (98), Dan Daněček (98), Tomáš Huňka (97), Dan Konečný (98), David Snášel (98), Lucie Brančíková (97), Anna Chytalová (98), Lucie Kolaříková (97), Lucie Štefáková (97), Gabriela Urbánková (96), Eliška Volencová (98), Kateřina Dvořáková (97)

2.-3.11.2007 - Cena Krnovska 2007 - Krnov
Alžběta Kűhrová (94) - 1.místo 100M, 100PZ, 100VZ a 100P, 2.místo 100Z
Kateřina Malečková (95) - 1.místo 100Z a 100PZ, 3.místo 100VZ
Lucie Řiháková (94) - 1.místo 100Z, 2.místo 100M a 100PZ, 3.místo 100VZ
Tereza Mráčková (92) - 2.místo 100VZ
Martina Skoumalová (94) - 2.místo 100P
Michal Kašpar (95) - 3.místo 100P
Účast: Štěpán Bonczek (92), Jakub Jančík (90), Jan Koupil (95), Jakub Nezdoba (91), Ondřej Palatka (92), Adam Pernica (92), Václav Slezák (88), Pavel Spurný (95), Jakub Šmída (95), Michal Tomeček (95), Markéta Brančíková (94), Nikola Kohnová (95), Vendula Korsová (95), Dominika Křupková (94), Dominika Pešková (91), Kamila Vernerová (92), Kristýna Vrchová (94)

27.-28.10.2007 - Velká cena Kopřivnice 2007 (6.kolo ČP) - Kopřivnice
Tereza Mráčková (92) - 3.místo 50M a 50VZ
Tomáš Bátěk (89) - 3.místo 200P a 100P
Účast: Jakub Jančík (90), Ondřej Palatka (92), Adam Pernica (92), Václav Slezák (88), Markéta Adámková (91), Markéta Palátová (92)

20.10.2007 - Velká cena Prostějova 2007 - O pohár Domovní správy - Prostějov
Alžběta Kűhrová (94) - 1.místo 200P,200M, 100PZ a 100M, 2.místo 100P
nejhodnotnější výkon - 200P - 590b.
Kateřina Malečková (95) - 1.místo 200Z, 2.místo 100Z
Michal Kašpar (95) - 3.místo 200P
Účast: Markéta Brančíková (94), Dominika Lřupková (94), Tereza Petrželová (97), Lucie Řiháková (94), Lenka Skoumalová (97), Martina Skoumalová (94), Gabriela Urbánková (96), Veronika Váverková (97), Kristýna Vrchová (94), Jakub Cibulka (96), Jan Koupil (95), Michal Koupil (98), Jan Mohr (97), Vojtěch Samson (97), Pavel Spurný (95), Petr Tesárek (93), Michal Tomeček (95), Mikuláš Zástěra (96)

13.-14.10.2007 - Malá cena Nového Jičína a Pohár Moravské brány - Nový Jičín
Alžběta Kűhrová (94) - 1.místo 100M, 2.místo 100P a 100PZ, 3.místo 50P
Tereza Mráčková (92) - 2.místo 50M, 100PZ a 100VZ, 3.místo 50VZ
Lucie Řiháková (94) - 2.místo 100M
Markéta Adámková (91) - 3.místo 50Z
Účast: Markéta Brančíková (94), Anna Drábková (95), Dominika Křupková (94), Kateřina Malečková (95), Dominika Pešková (91), Tereza Petrželová (97), Kateřina Praskačová (96), Lenka Skoumalová (97), Martina Skoumalová (94), Gabriela Urbánková (96), Kamila Vernerová (92), Kristýna Vrchová (94), Štěpán Bonczek (92), Tomáš Bátěk (89), Jakub Jančík (90), Jakub Cibulka (96), Petr Doseděl (95), Michal Kašpar (95), Jan Koupil (95), Radim Kravák (97), Jan Mohr (97), Ondřej Palatka (92), Ondřej Popelka (96), Adam Pernica (92), Vojtěch Samson (97), Václav Slezák (88), Pavel Spurný (95), Petr Tesárek (93), Michal Tomeček (95), Mikuláš Zástěra (96)

6.10.2007 - Malá cena Znojma - Znojmo
Alžběta Kűhrová (94) - 1.místo 100M, 2.místo 100P a 100VZ, 3.místo 400VZ
Michal Kašpar (95) - 1.místo 100P
Kateřina Malečková (95) - 3.místo 100Z
Lucie Řiháková (94) - 3.místo 100VZ
Účast: Jakub Cibulka (95), Petr Doseděl (95), Jan Koupil (95), Jan Kovanda (96), Ondřej Popelka (96), Lukáš Krchňák (96), Pavel Spurný (95), Petr Tesárek (93), Michal Tomeček (95), Markéta Brančíková (94), Vendula Korsová (95), Dominika Křupková (94), Lucie Nadymáčková (96), Jitka Neoralová (95), Kateřina Praskačová (96), Martina Skoumalová (94), Gabriela Urbánková (96), Kristýna Vrchová (94)

6.10.2007 - Vyškovský hrošík - Vyškov
Filip Slanina (2001) - 1.místo 25P a 25VZ
Adam Slavotínek (99) - 2.místo 50Z, 3.místo 50VZ
Lenka Skoumalová (97) - 3.místo 100P
Účast: Daniel Konečný (98), Michal Koupil (98), Jan Mohr (97), Vojtěch Otruba (97), Jakub Poruba (98), Vojtěch Samson (97), Miroslav Slezák (97), Vojtěch Slezák (98), Lucie Brančíková (97), Kateřina Dvořáková (97), Anna Chytalová (98), Lucie Kolaříková (97), Tereza Petrželová (97), Kateřina Polcrová (99), Ivana Střelcová (97), Lucie Štefáková (97), Veronika Váverková (97), Eliška Volencová (98)

6.-7.10.2007 - Velká cena Púchova - Púchov (Slovensko)
Alžběta Kűhrová (94) - 2.místo 100PZ, 100M, 3.místo 200P
Tereza Mráčková (92) - 3.místo 50VZ a 100M
Účast: Jakub Jančík (90), Ondřej Palatka (92), Markéta Palátová (92), Dominika Pešková (91), Lucie Řiháková (94), Martina Skoumalová (94)

15.9.2007 - Podzimní rožeň ( ČP v dálkovém plavání) - Mělice u Přelouče
Poslední závod Českého poháru na otevřené vodě
Tereza Mráčková (92) - 1.místo 5km
Účast: Marek Čepa (85), Štěpán Bonczek (92), Václav Slezák (88), Libor Vysloužil (89), Markéta Adámková (91), Dominika Pešková (91)

1.9.2007 - Pastvinský maratón ( ČP v dálkovém plavání) - Pastvinská přehrada
Václav Slezák (88) - 1.místo 10km
Tereza Mráčková (92) - 2.místo 5km
Dominika Pešková (91) - 3.místo 5km
Libor Vysloužil (89) - 3.místo 10km dorostu
Účast: Štěpán Bonczek (92), Markéta Adámková (91)

25.-26.8.2007 - Mistrovství ČR 2007 v dálkovém plavání - Lipno
Tereza Mráčková (92) - 2.místo 5km, 3.místo 10km
Libor Vysloužil (89) - 2.místo 10km
Štěpán Bonczek (92) - 3.místo 5km
Účast: Václav Slezák (88), Dominika Pešková (91), Markéta Adámková (91)

28.-29.7.2007 - O pohár města Hlučína (ČP v dálkovém plavání) - Hlučínská štěrkovna
Tereza Mráčková (92) - 5km - 1.místo ženy i dorost, 10km - 2.místo dorost, 3.místo ženy
Jakub Nezdoba (91) - 5km - 1.místo dorost, 10km - 2.místo dorost
Účast: Štěpán Bonczek (92), Dominika Pešková (91)

21.7.2007 - Heřmanické Šífry (ČP v dálkovém plavání) - Svobodné Heřmanice
Jakub Nezdoba (91) - 2.místo 5km dorostu
Účast: Štěpán Bonczek (92), Marek Čepa (85), Václav Slezák (88)

13.-15.7.2007 - Letní mistrovství ČR 2007 - Praha
Jakub Nezdoba (91) - Finále "B" 100M a 200M
Alžběta Kűhrová (94) - Finále "B" 200P
Účast: Jakub Jančík (90), Václav Slezák (88), Markéta Adámková (91), Kristýna Jedličková (90), Eliška Kűhrová (89), Tereza Mráčková (92), Markéta Palátová (92)

29.6.-1.7.2007 - Letní mistrovství ČR dorostu 2007 - Zlín
Jakub Nezdoba (91) - 2.místo 100M
Tomáš Bátěk (89) - 3.místo 100P a 200P
Jakub Jančík (90) - finále 50VZ
Tereza Mráčková (92) - finále 50VZ
Účast: Markéta Adámková (91), Kristýna Jedličková (90), Eliška Kűhrová (89), Monika Obšelová (91), Kamila Vernerová (92)

20.-21.6.2007 - Hry III. Olympiády dětí a mládeže České republiky - Ústí nad Labem
Alžběta Kűhrová (94) - Finále A - 3.místo 200P, 100P, Finále B - 100M
Kateřina Malečková (95) - Finále A - 100Z
Účast: Kateřina Praskačová (96), Martina Skoumalová (94), Lucie Řiháková (94), Jakub Cibulka (96), Michal Kašpar (95), Michal Tomeček (95), Mikuláš Zástěra (96)

16.6.2007 - Plavecký maraton (ČP v dálkovém plavání) - Plumlovská přehrada
Jakub Nezdoba (91) - 1.místo muži + ml.dorost 3km
Jakub Jančík (90) - 1.místo muži + st.dorost 1km
Tereza Mráčková (92) - 1.místo ženy + ml.dorost 1km
Štěpán Bonczek (92) - 3.místo ml.dorost 5km
Účast: Gustav Rost (80)

16.-17.6.2007 - Letní mistrovství ČR mladšího žactva - Nový Jičín - 25m
Účast: Michal Kašpar (95), Michal Tomeček (95), Kateřina Malečková (95)

16.-17.6.2007 - Letní mistrovství ČR staršího žactva - Plzeň - 50m
Alžběta Kűhrová (94) - 1.místo 100P a 200P, 3.místo 200PZ
Účast: Martina Skoumalová (94), Lucie Řiháková (94), Markéta Brančíková (94), Kristýna Vrchová (94)

9.-10.6.2007 - Letní pohár ČR (Morava) 11-ti letých - Vsetín - 25m
Kateřina Praskačová (96) - 2.místo 50VZ, 100VZ a 200PZ, 3.místo 100Z a 200VZ
ŠTAFETA - 2.místo 4x50VZ žáci, 3.místo 4x50PZ žáci
Účast: Jakub Cibulka (96), Lukáš Krchňák (96), Ondřej Popelka (96), Mikuláš Zástěra (96)

9.-10.6.2007 - Letní pohár ČR (Morava) 10-ti letých - Karviná - 25m
ŠTAFETA - 2.místo 4x50VZ žačky a 4x50PZ žačky
Účast: Jakub Huňka (97), Jan Mohr (97), Klára Kasalová (97), Tereza Petrželová (97), Lenka Skoumalová (97), Veronika Váverková (97)

1.-3.6.2007 - PRAHA 2007 (4.kolo ČP) - Praha - 50m
Tomáš Bátěk (89) - FINÁLE 200P
Účast: Jakub Jančík (90), Jakub Nezdoba (91), Tereza Mráčková (92), Eliška Kűhrová (89), Alžběta Kűhrová (94)

2.6.2007 - Letní KP dorostu a dospělých - Olomoucký a Zlínský kraj (50m)
Kristýna Jedličková (90) - 1.místo 100Z, 2.místo 50VZ, 200Z, 100VZ a 50Z
Markéta Palátová (92) - 1.místo 100M a 50M
Markéta Adámková (91) - 2.místo 50VZ, 3.místo 50Z
Martin Kasal (91) - 3.místo 100P a 200P
Veronika Soukupová (92) - 2.místo 50VZ
Kamila Vernerová (92) - 3.místo 200P
Účast : Štěpán Bonczek (92), Ondřej Palatka (92), Adam Pernica (92)

26.5.2007 - Krajský přebor žactva 12-ti, 13-ti a 14-ti letých - Prostějov (25m)
Alžběta Kűhrová (94) - 1.místo 100P, 200M, 200PZ a 400VZ, 2.místo 50VZ
Kateřina Malečková (95) - 1.místo 50VZ, 100Z a 100PZ, 3.místo 100P
Lucie Řiháková (94) - 1.místo 200VZ, 2.místo 200M, 200PZ a 400VZ
Michal Kašpar (95) - 1.místo 100P
Kamila Chytalová (95) - 3.místo 100Z a 100PZ
Martina Skoumalová (94) - 2.místo 200VZ, 3.místo 100P a 400VZ
Účast: Jan Koupil (95), Pavel Spurný (95), Jakub Šmída (95), Filip Štefl (93), Petr Tesárek (93), Michal Tomeček (95), Pavel Otřísal (93), Markéta Brančíková (94), Anna Drábková (95), Markéta Elsnerová (95), Vendula Korsová (95), Dominika Křupková (94), Jitka Neoralová (95), Kristýna Vrchová (94)

19.-20.5.2007 - Velká cena Chomutova (3.kolo ČP) - Chomutov (50m)
Tomáš Bátěk (89) - 1.místo 200P
Účast: Jakub Jančík (90), Jakub Nezdoba (91), Tereza Mráčková (92)

20.5.2007 - Krajský přebor žactva 12-ti, 13-ti a 14-ti letých - Prostějov (25m)
Alžběta Kűhrová (94) - 1.místo 100M, 200P a 400PZ
Lucie Řiháková (94) - 1.místo 100VZ, 2.místo 100M a 400PZ
Michal Kašpar (95) - 1.místo 200P
Filip Štefl (93) - 2.místo 100M a 400PZ
Petr Tesárek (93) - 3.místo 200P
Michal Tomeček (95) - 3.místo 100M a 400PZ
Kamila Chytalová (95) - 3.místo 200Z
Kateřina Malečková (95) - 2.místo 200Z a 400PZ
Martina Skoumalová (94) - 3.místo 200P a 100VZ
Kristýna Vrchová (94) - 3.místo 200Z
Účast: Jan Koupil (95), Pavel Spurný (95), Markéta Brančíková (94), Anna Drábková (95), Vendula Korsová (95), Dominika Křupková (94)

19.5.2007 - Krajský přebor žactva 11-ti, 10-ti letých a ml. - Vyškov (25m)
Kateřina Praskačová (96), 1.místo 100Z, 50VZ, 200VZ,100VZ, 200Z a 200PZ
Tereza Petrželová (97) - 1.místo 50M, 2.místo 100Z a 100PZ, 3.místo 50Z
Lenka Skoumalová (97) - 1.místo 50P a 100P, 3.místo 50VZ, 100PZ a 100VZ
Jakub Cibulka (96) - 2.místo 400VZ a 200Z, 3.místo 100Z a 200VZ
Jan Mohr (97) - 2.místo 50P
Vojtěch Otruba (97) - 3.místo 50Z
Vojtěch Samson (97) - 3.místo 100P
Patrik Zapletal (96) - 2.místo 200PZ
Účast: Martin Brabec (96), Adam Cimmerman (97), Daniel Daněček (98), Jakub Huňka (97), Daniel Konečný (98), Denis Koribský (96), Lukáš Koudelka (97), Jan Kovanda (96), Radim Kravák (97), Lukáš Krchňák (96), Ondřej Popelka (96), Jakub Poruba (98), Miroslav Slezák (97), Vojtěch Slezák (98), Anna Chytalová (98), Klára Kasalová (97), Denisa Kouřilová (97), Johana Minářová (96), Lucie Nadymáčková (96), Tereza Skládalová (98), Kateřina Šachová (96), Gabriela Urbánková (96), Veronika Váverková (97), Eliška Volencová (98)

8.5.2007 - Letní KP dorostu a dospělých - Olomoucký a Zlínský kraj (50m)
Tomáš Bátěk (89) - 1.místo 200PZ, 50P a 100P
Jakub Jančík (90) - 1.místo 50VZ, 2.místo 100VZ, 3.místo 200PZ
Václav Slezák (88) - 1.místo 200VZ, 2.místo 400VZ
Kristýna Jedličková (90) - 1.místo 100Z, 2.místo 50Z
Tereza Mráčková (92) - 1.místo 200VZ, 3.místo 50VZ
Markéta Plaátová (92) - 1.místo 50M a 100M, 2.místo 200M
Štěpán Bonczek (92) - 2.místo 1500VZ
Eliška Kűhrová (89) - 3.místo 50VZ, 100VZ a 100P
Veronika Soukupová (92) - 3.místo 50Z
Účast: Markéta Adámková (91), Martin Kasal (91), Jakub Kohn (92), Monika Obšelová (91), Adam Pernica (92), Dominika Pešková (91), Filip Štefl (93), Kamila Vernerová (92), Libor Vysloužil (89)

5.-6.5.2007 - Utkání kadetů SVK - POL - CZE - Bratislava (SVK) - 50m
Účast: Alžběta Kűhrová (94)

5.-6.5.2007 - Májové Brno - Brno (50m)
Účast: Jakub Cibulka (96), Michal Kašpar (95), Jan Koupil (95), Pavel Spurný (95), Michal Tomeček (95), Patrik Zapletal (96), Markéta Brančíková (94),Kamila Chytalová (95), Kateřina Malečková (95), Lucie Řiháková (94), Martina Skoumalová (94), Kristýna Vrchová (94)

28.4.2007 - Cena osvobození města Vyškova - Vyškov (25m)
Alžběta Kűhrová (94) - 1.místo 200PZ, 3.místo 100P a 400VZ
Eliška Kűhrová (89) - 1.místo 100VZ a 400VZ
Markéta Palátová (92) - 2.místo 100M a 200PZ
Dominika Pešková (91) - 2.místo 400VZ, 3.místo 100Z
Lucie Řiháková (94) - 3.místo 100M a 100VZ
Adam Pernica (92) - 3.místo 100Z
Účast: Štěpán Bonczek (92), Jakub Cibulka (96), Martin Kasal (91), Michal Kašpar (95), Jakub Kohn (92), Filip Štefl (93), Petr Tesárek (93), Anna Drábková (95), Nikola Kohnová (95), Kateřina Malečková (95), Monika Obšelová (91), Kateřina Praskačová (96), Martina Skoumalová (94), Veronika Straková (93), Kamila Vernerová (92), Kristýna Vrchová (94)

21.-22.4.2007 - Velká cena Ostravy - 2.kolo ČP (50m)
Petra Formánková (88) - 3.místo 200P, finále 50P a 100P
Markéta Palátová (92) - finále 100M
Tomáš Bátěk (89) - finále 100P a 200P
Účast: Jakub Jančík (90), Markéta Adámková (91), Kristýna Jedličková (90), Alžběta Kűhrová (94), Eliška Kűhrová (89), Tereza Mráčková (92)

7.4.2007 - Mezinárodní mistrovství ČR v dálkovém plavání - Pardubice (50m)
Účast: Štěpán Bonczek (92), Libor Vyslooužil (89), Petra Formánková (88), Tereza Mráčková (92), Dominika Pešková (91)

7.4.2007 - Aprílová vlnka - Znojmo (25m)
Jakub Cibulka (96) - 1.místo 50Z a 50 P, 2.místo 50VZ
Michal Kašpar (95) - 1.místo 50P
Alžběta Kűhrová (94) - 1.místo 50M a 50P, 3.místo 50Z a 50VZ
Michal Tomeček (95) - 2.místo 50VZ, 3.místo 50M, 50Z a 50P
Mikuláš Zástěra (96) - 2.místo 50P a 50VZ
Kateřina Malečková (95) - 2.místo 50Z
Martina Skoumalová (94) - 2.místo 50P
Účast: Pavel Otřísal (93), Ondřej Popelka (96), Adam Porteš (96), Petr Tesárek (93), Patrik Zapletal (96), Markéta Brančíková (94), Anna Krátošková (96), Lucie Nadymáčková (96), Gabriela Urbánková (96), Kristýna Vrchová (94), Lenka Skoumalová (97)

31.3. - 1.4.2007 - Cena Brněnského draka - Brno (25m)
Alžběta Kűhrová (94) - 1.místo 100PZ, 50P, 100M, 100VZ, 50M a 100P
Kateřina Praskačová (96) - 1.místo 10PZ,50VZ a 100VZ, 2.místo 50Z a 100P
Kateřina Malečková (95) - 1.místo 100Z, 2.místo 50Z, 3.místo 50VZ
Lucie Řiháková (94) - 2.místo 50VZ a 50M, 3.místo 100M
Lenka Skoumalová (97) - 2.místo 100P
Martina Skoumalová (94) - 2.místo 50P
Tereza Petrželová (97) - 3.místo 100PZ
Jakub Cibulka (96) - 2.místo 100Z, 3.místo 50Z
Michal Kašpar (95) - 2.místo 50P, 3.místo 100P
Michal Tomeček (95) - 2.místo 50VZ, 3.místo 50M
Jan Mohr (97) - 3.místo 50P
Účast: Ondřej Popelka (96), Vojtěch Samson (97), Pavel Spurný (95), Jakub Šmída (95), Petr Tesárek (93), Patrik Zapletal (96), Jakub Kaplánek (96), Markéta Brančíková (94), Anna Drábková (95), Gabriela Urbánková (96), Kamila Chytalová (95), Klára Kasalová (97), Nikola Kohnová (95), Jitka Neoralová (95), Veronika Straková (93), Kristýna Vrchová (94).

24.3.2007 - Karvinský motýlkářský trojboj - Karviná (25)
Alžběta Kűhrová (94) - 1.místo 50P, 200M a 100M , 2.místo 50M a 50VZ
Eliška Kűhrová (89) - 1.místo 50VZ a 100VZ, 2.místo 100PZ
Lucie Řiháková (94) - 1.místo 50M, 2.místo 100PZ, 3.místo 100M a 100VZ
Lenka Skoumalová (97) - 1.místo 50P
Michal Kašpar (95) - 3.místo 50P
Kateřina Malečková (95) - 2.místo 50P a 50Z, 3.místo 100PZ a 50VZ
Markéta Palátová (92) - 3.místo 50M, 200M a 100M
Tereza Petrželová (97) - 3.místo 50VZ
Účast: Jakub Cibulka (96), Jan Koupil (95), Michal Koupil (98), Ondřej Palatka (92), Adam Pernica (92), Vojtěch Samson (97), Filip Štefl (93), Patrik Zapletal (96), Markéta Elsnerová (95), Martina Skoumalová (94), Veronika Váverková (97), Kamila Vernerová (92).

10. - 11.3.2007 - Jarní pohár Hradce Králové - Hradec Králové (50)
Alžběta Kűhrová (94) - 1.místo 100M, 2.místo 200 P
Markéta Adámková (91) - 3.místo 50Z
Kristýna Jedličková (90) - 3.místo 100Z
Markéta Palátová (92) - 3.místo 50M a 100M
Účast: Štěpán Bonczek (92), Jakub Cibulka (96), Jakub Jančík (90), Martin Kasal (91), Michal Kašpar (95), Jan Koupil (95), Filip Štefl (93), Michal Tomeček (95), Eliška Kűhrová (89), Tereza Mráčková (92), Obšelová Monika (91), Dominika Pešková (91), Lucie Řiháková (94), Martina Skoumalová (94)

16. - 18.2.2007 - Zimní mistrovství ČR 2007 - Pardubice (50)
Petra Formánková (88) - finále "A" 200P, finále "B" 100P a 200PZ, semifinále 50P
Tomáš Bátěk (89) - finále "A" 200P, finále "B" 100P
Václav Slezák (88) - finále "B" 400VZ
Účast: Markéta Adámková (91), Alžběta Kűhrová (94), Tereza Mráčková (92), Markéta Palátová (92).

10. - 11.2.2007 - Velká cena Opavy (Memoriál Mgr. V. Ryplové) - Opava (25)
Alžběta Kűhrová (94) - 1.místo 100PZ a 100M, 2.místo 100PZ a 50VZ
Tereza Mráčková (92) - 1.místo100VZ, 100PZ, 200M a 50VZ
Kristýna Jedličková (90) - 1.místo 100Z
Ondřej Palatka (92) - 3.místo 200M
Lucie Řiháková (94) - 3.místo 50VZ
Účast: Jakub Cibulka (96), Martin Kasal (91), Adam Pernica (92), Michal Tomeček (95), Mikuláš Zástěra (96), Dominika Křupková (94), Eliška Kűhrová (89), Kristýna Vrchová (94), Dominika Pešková (91), Kamila Vernerová (92).

2. - 4.2.2007 - Velká cena Českých Budějovic (1.kolo ČP) - České Budějovice (50)
Velká cena Českých Budějovic (1.kolo ČP) - České Budějovice (50)
Petra Formánková (88) - finále 400VZ, 200PZ a 400PZ
Tomáš Bátěk (89) - finále 200P

3.2.2007 - 1.kolo soutěže družstev - Zlín (25)
Markéta Adámková (91) - 1.místo 50VZ
Tereza Mráčková (92) - 1.místo100VZ, 2.místo 400VZ a 200VZ
Adam Pernica (92) - 3.místo 100Z
Václav Slezák (88) - 2.místo 1500VZ a 400VZ, 3.místo 200VZ
Alžběta Kűhrová (94) - 3.místo 100M
Eliška Kűhrová (89) - 2.místo 200PZ
Hana Nováková (88) - 3.místo 200VZ a 800VZ
Lucie Řiháková (94) - 3.místo 100Z a 200Z
Účast: Martin Kasal (91), Ondřej Palatka (92), Libor Vysloužil (89), Monika Obšelová (91), Kamila Vernerová (92).

27. - 28.1.2007 - Brněnský tučňáček - Brno - Lesná (25)
Účast: Baroš Josef (98), Cimmermann Adam (97), Hubáček Filip (98), Janeček Filip (99), Mohr Jan (97), Samson Vojtěch (97), Sedláček Martin (98), Slezák Vojtěch (98), Burešová Anna (97), Petrželová Tereza (97), Polcrová Kateřina (99), Skoumalová Lenka (97), Štefáková Lucie (97), Volencová Eliška (98).

Partneři

Plavecký oddíl TJ Prostějov, z.s. podporuje:

logo msmt

CSPS logo RGB BOTTOM CZ

Statutární město Prostějov

Mestskyznak PV Color

Olomoucký kraj

znak OLK

Born to swim

 

Koutny

 

Czech English French German Hungarian Italian Spanish

Sportovní odvětví

 

 

Copyright PoPro © 2010-18 All Rights Reserved

Kontakt

 

  • Tel.: +420 606752438

  • e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Chcete-li se dozvědět více o použitých souborech cookie a jak je smazat, podívejte se na naše privacy policy.

  Souhlasím s cookies z tohoto webu.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk