VC LiberceTřetím kolem pokračoval Český pohár mítinkem Velká cena Liberce 2021. Z devíti našich plavců, kteří se postavili na start v liberecké padesátce, se jich pět probojovalo do finálových klání. Ondřej Hrubý ve finále „A“ na 50m znak obsadil 8.místo a na dvojnásobné trati ve finále „B“ skončil šestnáctý. Ve stejném „B“finále znakového sprintu obsadil Michal Nekoksa 15. místo. Ve finále „A“ na 50m znak si Veronika Kozičková doplavala pro osmou příčku. Adéla Macáková ve finále „B“ na 50m motýlek obsadila 15. místo a ve stejném finále 100m motýlek skončila Denisa Pluhařová desátá. Opět ale potěšily výkony všech, když padlo 27 osobních rekordů.

Posledním závodem Letní sezony bude Letní mistrovství ČR (open), které se uskuteční 18.-20.6.2021 v Ústí nad Labem.