Na tradiční mítink Velkou cenu Vyškova odcestovalo 33 prostějovských plavců v kategoriích žactva a dorostu. I přes to, že závod je v termínu přípravného období, zaplavali si naši plavci spoustu svých osobních rekordů.

Barbora Nedomová kralovala v prsařských disciplínách, které suverénně vyhrála a ještě přidala vítězství v nejkratší polohovce. Stejně na tom byl i Filip Švec, kterému se podařil stejný zápis jako Barboře a k tomu ještě přidal stříbro na 100m motýlek a bronz na 400m kraul. Lukáš Řehořek posbíral prvenství v obou znakových disciplínách a k nim přidal další dva cenné kovy. O další nejvyšší stupínek se postarala Markéta Nováková na 100m znak a k tomu si ještě připsala další tři medailová umístění. Poslední z našich vítězů byla Kristýna Piňosová, která ve své kategorii zvítězila na 200m prsa a na poloviční trati si vyplavala stříbro. O další medailové zápisy se postarali Veronika Hrabalová, Adam Polanský, Alice Snídalová, Marek Srostlík a Ondřej Srostlík.