Rehorek maly24. října se v domácím bazénu konal 13.ročník Velké ceny Prostějova – O pohár Domovní správy, který je zároveň i Memoriálem Jaroslava Šalamouna. Na mítinku startovalo 230 plavců z 29 oddílů ČR a Slovenska.
Nejlépe se umístil Lukáš Řehořek, který si vyplaval 4x 1.místo a jednou byl stříbrný. V disciplíně 200m prsa, která byla i memoriálem Jaroslava Šalamouna zaplaval nejrychlejší čas 2:29,71 a odnesl si domů pěkný pohár. Jedno vítězství vybojovala v disciplíně 100m znak Eva Marciánová, když dohmátla v čase 1:10,71, Na stříbrnou příčku vystoupila Kristýna Piňosová v disciplíně 100m prsa. Bronzové medaile s vyplavali ještě Filip Švec na 200m prsa a Markéta Nováková v disciplíně 100m volný způsob. Těsně za medailemi skončili Karel Vlk a Alice Snídalová.