TJ Prostějov, z.s

oddíl plavání

10. a 11. října se ve Vsetíně uskutečnil tradiční závod o Malou cenu Nového Jičína. Na startu se představilo šestnáct prostějovských plavců. Nejlépe si vedl Jakub Cibulka, který se probojoval do čtyř sprinterských finále a vyplaval si zlato na 100m motýlek, stříbro na 400m volný způsob a bronz na 50m volný způsob. Do finále na 50m volný způsob se také probojovala Kateřina Kadlecová a v něm skončila těsně za medailí na 4.místě. V jednotlivých kategoriích skončila Kateřina Kalecová v disciplíně 100m volný způsob na 2.místě, Markéta Nováková ve stejné disciplíně skočila na 3.místě a Filip Švec zvítězil na trati 200m prsa. Celkově byl mítink úspěšný a plavci si překonali velkou řadu osobních rekordů, co je na začátek zimní sezony velmi dobré.