Na poslední kolo Českého poháru „Vánoční cenu Zlína“ odcestovalo deset prostějovských plavců. Jakub Cibulka i přes to, že za poslední dva týdny bojoval se zdravotními problémy zaplaval velmi dobré časy a v disciplíně 50m motýlek startoval ve finále, kde obsadil časem 0:25,89 šesté místo. Na dvojnásobné trati skončil na 5.místě výkonem 0:56,43. Do nejlepší desítky plavců se probojovala v prsařských disciplínách Barbora Nedomová. Hlavně na 100m prsa si zaplavala výborný „osobák“, když dohmátla v čase 1:15,27 a obsadila 8.místo. Většina našich plavců si na posledním, mítinku v tomto roce zaplavala také doplňkové disciplíny a dvanáctkrát si vylepšili svá osobní maxima.