thn plzen CPOd pátku 20. do neděle 22. října se v plzeňské bazénu na Slovanech konalo 5.kolo Českého poháru ARENA Cup 2017. Mítink byl nabitý vynikajícími plavci ze 13 států a probojovat se byť do finále „B“ bylo úspěchem. Celkem do Plzně odcestovalo pět našich plavců aby si změřili své síly v zahraniční konkurenci.
Ve vynikající formě se předvedl Jakub Cibulka, kterému se podařilo dvakrát vybojovat finále „A“. Ve finále na 50m motýlek skončil na 7.místě výkonem 0:25,14 a stejnou příčku obsadil na 200m polohový závod časem 2:05,66. Dvě „B“ finále si vyplaval na 100m polohově a motýlek. Dalším naším finalistou byla Eva Marciánová, která v „B“ finále dohmátla sedmá v čase 0:30,98. Kateřina Kadlecová nastoupila do „B“ finále na 50m volný způsob kde skončila desátá výkonem 0:28,06. Také Lukáš Řehořek si vedl velmi dobře a vylepšil si výrazně své osobní maxima na znakařských a polohových tratích. Celkově můžeme hodnotit tento mítink za velmi vydařený. Dalším podnikem Českého poháru bude AXIS Cup v Jihlavě 4. – 5.11.2017.