thn Cibulka Vsetin14. a 15. října se ve Vsetíně uskutečnila Malá cena Nového Jičína, která byla zároveň Cenou Moravské brány ve sprinterských disciplínách. Na start se postavilo dvacet prostějovských plavců v různých věkových kategoriích.
Jakub Cibulka si vyplaval celkem šest cenných kovů. Zvítězil v disciplíně 100m motýlek výkonem 0:57,22. Stříbro si vyplaval na 200m prsa, 50m motýlek, 50m prsa a bronz na 100m polohově a 50m volný způsob.  V Ceně Moravské brány skončil na 3.místě a jako jediný plavec se probojoval do všech čtyř finálových startů na 50-ti metrových tratích. DO finálových bojů se také kvalifikovala Eva Marciánová na 50m znak a Kateřina Kadlecová na 50m volný způsob. Obě dvě naše plavkyně dohmátly jen těsně za bronzovou medailí a skončily na 4.místě.  V jednotlivý kategoriích si výborně vedli i mladí plavci. Alice Snídalová obsadila na prsařských tratích třikrát stříbrnou příčku, Věrka Mádrová třikrát bronzovou na kraulových tratích a krátké polohovce a Kateřina Vorbergerová dohmátla jako druhá na 200m prsa. Také ostatní se činili a na mítinku si překonali velký počet osobních rekordů.