V sobotu 7. února se ve zlínské pětadvacítce uskutečnilo 1. kolo Mistrovství ČR družstev 2015. Zúčastnilo se jej družstvo mužů a žen našeho plaveckého oddílu. Obě družstva byla vzhledem k velkým zdravotním výpadkům našich nejlepších plavců doplněna o velmi mladé plavce. V každém případě se na soutěži nevzdali a podali velmi slušné výkony, které oběma družstvům vynesly shodně čtvrtá místa v konečném pořadí úvodního kola soutěže družstev. Nejlépe si vyplavala umístění na “bedně“ Kateřina Kadlecová, která obsadila v krátkých kraulech 2. a 3. místo. Třetí příčku si vybojovala štafeta mužů na 4x 100m polohově. Všechny ostatní štafety skončily na nepopulárním 4. místě. Stejná umístění těsně za medailí obsadili i Lukáš Řehořek a Gabriela Dosoudilová. Na úvod sezony byly výsledky na velmi slušné úrovni. Další prověrka našich plavců bude v březnu na 1.kole Českého poháru v Hradci Králové a na tradičním motýlkářském trojboji v Karviné.