V kopřivnickém bazénu si v sobotu 8.4 dvanáctičlenná skupina našich plavců vyplavala tři bronzy a mnoho osobních rekordů. Mezi nejúspěšnější patřila Lucie Kozičková, která na 200PZ ve svém ročníku skončila na krásném třetím místě i s novým osobním rekordem 3:02,80. Těsně za byla na 200 metrů znakem, kde skončila 4. Dalším překvapením dne byl Adam Rýdl na 50m znak, kde si zlepšil osobní rekord o 2 vteřiny a s časem 42,41 tak skončil taktéž 3. A do třetice třetí místo pro Alberta Žilku na 100m volným způsobem, kde s osobním rekordem vylepšeným o 7,5 sekundy dosáhl na medaili. Další plavci, jmenovitě Verča Kozičková, Standa a Adélka Macákovi, Míša a Julča Nekoksovi, Adam Polanský, Franta Pytlík, Kačka Vorbergerová a Ella Řihošková si udělali nové osobní maxima a vyzkoušeli si nové tratě. Celkově závody můžeme zhodnotit jako úspěšné, jelikož jsme sem vyrazili otestovat si, jak na tom jsme po kondiční a závodní stránce v průběhu tréninkového období a odměnou byla i nečekaná medailové umístění.