thn VyskovV sobotu 25.4.2015 se ve vyškovském bazénu uskutečnil tradiční míting "Velká cena města Vyškova". Startovalo naněm 26 prostějovských plavců. Závodilo se ppodle kategorií od žactva po dorostence. Nejvíce cenných kovů si vyplavali Lukáš Řehořek, který získal čtyři 1.místa a Filip Švec, který obsadil jedno 1.místo a třikrát skončil na 2.místě. Na první stupínek se ještě postavila Gabriela Dosoudilová a přidala ještě jeden bronz. O medailovou sbírku se ještě postarali Adam Cimrmann, Eva Marciánová, MArkéta Nováková a Kateřina Polcrová. Těsně za medailí na nepopulárním 4.místě skončili Robert Volek, Adéla Mazalová a Lucie Řehořková.