18. a 19. dubna 2015 se v ostravské padesátce uskutečnilo 2.kolo Českého poháru "Velkou cenou Ostravy 2015", kterého se zúčastnilo sedm prostějovských plavců. Jakub Cibulka si v sobotu vyplaval finále na 50m motýlek, ve kterém obsadil 7.místo výkonem 0:26,70. V neděli na dvojnásobné trati 100 merů motýlek své postavení vylepšil, když dohmátl časem 0:58,75 a obsadil 5.místo. Na stejné trati si vybojovala Kateřina Praskačová také postup do finále, ve kterém také doplavala na pátém místě v čase 1:06,78. Posledním našim finalistou byla Kateřina Kadlecová, která se prpobojovala v disciplíně 50m volný způsob do osmičlenného finále. V něm obsadila výkonem 0:28,15 šestou příčku.