Liga Pardubice25. a 26. září se v pardubické padesátce uskutečnilo finále MČR družstev. Na děvčata bojovala ve fiále 2.ligy, kde obhajovala bronzovou příčku z minulého roku. Naše družstvo však bylo citelně oslabené o nemocnou Julii Nekoksovou a bylo to v konečném zúčtování znát. Navíc by celé družstvo značně omlazeno, ale i tak se naše plavkyně statečně popraly o co nejlepší výsledek. Nejvíce bodů pro družstvo vyplavala v individuálních disciplínách Barbora Nedomová ziskem 67 bodů a ve všech svých startech obsadila medailové pozice. Skvěle si vedla také Veronika Kozičková, která získala 45 bodů.  Kousek za ní se 40. body skončila Denisa Pluhařová a se 37.body Adéla Macáková, která byla navíc nejrychlejší motýlkářkou na 100m trati.

Celou soutěž naše družstvo bojovalo, stejně jako minulý rok s děvčaty z Kolína a jen o pár bodů skončily za nimi na čtvrtém místě.