thn VC Zlina 2015 CibulkaDesátým kolem pokračoval seriál Českého poháru ve Zlíně tradiční Vánoční cenou. Šest našich plavců se pokoušelo vylepšit si kvalifikační časy na Mistrovství ČR v Plzni. To se v celku podařilo každému z nich. Jakub Cibulka se dvakrát postavil na stupně vítězů, když obsadil třetí místa na 50m motýlek (0:25,42) a 100m motýlek (0:56,95). Skončil ještě třikrát v  první desítce. Kateřině Praskačové unikla medaile na 100m motýlek jen vlásek a obsadila nepopulární čtvrté místo výkonem 1:06,60. Na poloviční trati na 50 metrů obsadila ve finále 5. místo. Do první desítky se probojovala ještě Kateřina Kadlecová, když obsadila 9.místo na 50m volný způsob časem 0:27,88. Adam Cimrmann, Michal Kašpar i Gabriela si vylepšili svá osobní maxima.
Tento mítink byl poslední možností zaplavat si kvalifikační časy na zimní šampionát a nám nezbývá než držet palce, aby se co nejvíce našich plavců na vrchol zimní sezony kvalifikovalo.