TJ Prostějov, z.s

oddíl plavání

thn PoPro na lize ZlinVe zlínské „padesátce“ se uskutečnilo semifinálové kolo skupiny „B“ Mistrovství ČR družstev pro rok 2020. Ze základního kola do něj postoupila družstva našich žen i mužů. Skupina „A“ měla souběžně semifinálové kolo v Praze.

Naše družstvo žen si vedlo velmi dobře. Po kompletním součtu výkonů ve Zlíně a v Praze obsadilo 12.místo a postoupilo do Finále II.ligy, které se uskuteční 14.-15. března 2020 v Pardubicích. Největší příděl FINA bodů vyplavala Kateřina Vorbergerová (2185). Přes hranici dvou tisíc bodů se ještě dostaly Julie Nekoksová, Barbora Nedomová a Eva Marciánová. Nutno ale pochválit všechny naše dívky za bojovnost a dobré výkony, kterými přispěly k postupu do finále. Družstvo našich mužů obsadilo celkové 27.místo a do dalších bojů nepostoupilo. I chlapci ale podali velmi dobré výkony a dobře reprezentovali náš oddíl.

VÝSLEDKY

Přihláška PoPro

prihlaska

Fotogalerie a videa

Partneři

Plavecký oddíl TJ Prostějov, z.s. podporuje:

logo msmt

CSPS logo RGB BOTTOM CZ

Statutární město Prostějov

Mestskyznak PV Color

Olomoucký kraj

znak OLK

Futures

Born to swim

 

Koutny

 

csenfrdehuites

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Chcete-li se dozvědět více o použitých souborech cookie a jak je smazat, podívejte se na naše privacy policy.

  Souhlasím s cookies z tohoto webu.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk