TJ PROSTĚJOV z.s.

plavecký oddíl

PŘIJATÍ ZÁVODNÍCI
CIBULKA Jakub 1996 50 M :24.87
200 M 2:09.92
100 M :54.11
DOČKALOVÁ Hana 2004 50 M :37.18  N
100 PZ 1:16.89
200 M 3:19.88  N
100 M 1:28.53  N
100 VZ 1:15.42
FIALOVÁ Kristýna 2000 50 M :37.00
200 M 3:10.68
100 M 1:24.79
100 VZ 1:11.29  N
GOLA David 1999 100 PZ 1:09.95
50 VZ :28.45
50 P :34.92
100 VZ 1:01.75
GREGOR Matyáš 2005 50 M :44.73  N
50 VZ :35.47
200 M 3:36.88  N
100 M 1:41.50  N
100 VZ 1:22.25  N
HRABALOVÁ Veronika 2001 100 PZ 1:16.95
50 VZ :28.83
50 Z :33.72
100 VZ 1:01.75
HRUBÝ Ondřej 2006 100 PZ 1:20.41
50 VZ :30.50
50 Z :36.60
100 VZ 1:09.34
KORČÁKOVÁ Nikol 2008 50 VZ :37.10
50 Z :47.36
100 VZ 1:30.10
KOZIČKOVÁ Lucie 2004 50 M 00:40.00  N
50 VZ :32.49
200 M 3:18.00  N
100 M 1:35.00  N
50 Z :38.98
100 VZ 1:10.96
KOZIČKOVÁ Veronika 2006 50 M :42.71
200 M 3:40.0
100 M 1:41.83
MACÁK Stanislav 2004 50 M :35.43
100 PZ 1:25.00
200 M 2:55.00
100 M 1:20.00
50 Z :41.52
MACÁKOVÁ Adéla 2006 50 M :38.36
200 M 3:42.95
100 M 1:31.43
100 VZ 1:14.38
MŰLLEROVÁ Anděla 2007 100 PZ 1:29.16
50 VZ :34.70
50 Z :38.79
100 VZ 1:20.42  N
NEDOMOVÁ Barbora 2002 50 M :35.11
200 M 2:50.1
100 M 1:16.30
50 P :35.14
NOVÁKOVÁ Monika 2007 100 PZ 1:30,61
50 VZ :35.78
50 Z :43.30
100 VZ 1:23.86
NOVÁKOVÁ Markéta 2002 100 PZ 1:12.9
50 VZ :28.94
50 Z :33.63
100 VZ 1:03.59
OPAVSKÁ Bára 2006 100 PZ 1:36.5  N
50 VZ :35.31
50 Z :40.43
100 VZ 1:19.97  N
POLANSKÁ Kristýna 2007 100 PZ 1:32.0
50 VZ :40.68  N
50 Z :48.96  N
100 VZ 1:30.94  N
POLANSKÝ Adam 2005 50 M :33.91
200 M 2:55.00
100 M 1:18.65
100 VZ 1:07.67  N
POSLUŠNÝ Ondřej 2007 100 PZ 1:40.10  N
50 VZ :37.36  N
50 P :50.5
100 VZ 1:24.90  N
POSPÍCHAL Vojtěch 2004 50 M :42.00  N
100 PZ 1:25.52
200 M 3:20.00  N
100 M 1:37.90  N
100 VZ 1:15.50  N
REKOVÁ Lucie 2006 100 PZ 1:37.1  N
50 VZ :36.23  N
50 P :45.85
100 VZ 1:25.4  N
RÝDL Adam 2006 50 M :41.67
200 M 3:40.0
100 M 1:47.50
50 Z :39.28
SOVOVÁ Adéla 2008 50 VZ :40.73
50 Z :44.07
100 VZ 1:46.22
SÝKORA Václav 2007 50 M :41.15
200 M 3:45.00
100 M 1:45.0
ŠÁLKOVÁ Adéla 2006 50 VZ :43.85  N
50 Z :50.21  N
50 P :44.07
100 VZ 1:28.00  N
ŠŤOURAČ Dominik 2006 100 PZ 1:35.0
50 VZ :39.30  N
50 Z :47.29
100 VZ 1:34.09  N
ŠVEC Filip 2001 50 M :28.50
200 M 2:35.0
100 M 1:03.18
50 P :32.76
UČEŇ Vít 2002 100 PZ 1:15.1
50 VZ :28.81
50 P :39.12
100 VZ 1:02.03
VORBERGEROVÁ Kateřina 2005 50 M :40.86  N
200 M 3:40.00  N
100 M 1:30.00  N
50 P :42.37
ZBOŽÍNKOVÁ Viktorie 2003 100 PZ 1:21.70
50 VZ :32.53
50 P :40.34
100 VZ 1:11.66  N
ZIELONKOVÁ Natálie 2007 100 PZ 1:25.0
50 VZ :42.00  N
50 Z :50.56  N
50 P :51.0  N

Partneři

Plavecký oddíl TJ Prostějov, z.s. podporuje:

logo msmt

CSPS logo RGB BOTTOM CZ

Statutární město Prostějov

Mestskyznak PV Color

Olomoucký kraj

znak OLK

Born to swim

 

Koutny

 

Czech English French German Hungarian Italian Spanish

Sportovní odvětví

 

 

Copyright PoPro © 2010-18 All Rights Reserved

Kontakt

 

  • Tel.: +420 606752438

  • e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Chcete-li se dozvědět více o použitých souborech cookie a jak je smazat, podívejte se na naše privacy policy.

  Souhlasím s cookies z tohoto webu.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk