TJ PROSTĚJOV z.s.

plavecký oddíl

2002

Česká reprezentace
plavání: Petra Formánková (88), Hana Nováková (88) a Jiří Vlček (84)
dálkové plavání: Marek Čepa (85)

15. 12. 2002
Zimní mistrovství ČR (starší žáci), Plzeň , 25m
Hana Nováková (88) - 3.místo 100, 200, 400 a 800 VZ
účast: Tereza Hodinová (88), Jolana Kraváková (88), Eliška Kührová (89), Libor Vysloužil (89)

15. 12. 2002
Zimní mistrovství ČR (mladší žáci), Třebíč , 25m / 8
Markéta Adámková (91) - 2.místo 50 VZ
Anežka Kührová (90) - 2.místo 200 P
3.místo 4x50 PZ - B. Korhoňová (91), T. Kofroňová (91), A. Kührová (90), M. Adámková (91)
účast: Ivona Kraváková (91), Jakub Nezdoba (91), Marek Labák (91), Tomáš Cielecký (90), Tadeáš Foltýn (90), Josef Klváček (90)

8. 12. 2002
Zimní Pohár 10-ti letého žactva, Břeclav , 25m
Markéta Palátová (92) - 2.místo 50 M, 3.místo 50 P
účast: Tereza Mráčková (92), Štěpán Bonczek (92), Ondřej Malínek (92)

8. 12. 2002
Zimní mistrovství ČR (dorost), Trutnov , 25m
Jiří Vlček (84) – 1.místo 100 a 200 P
účast: Hedvika Střídecká (87), Marek Čepa (85)

1. 12. 2002
Zimní mistrovství ČR, Chomutov , 25m / 8 ( ČP )
Jiří Vlček (84) – 2.místo 200 P (2:15,98 - rekord ČR dorostu) , 3.místo 100 P
Petra Formánková (88) - 2.místo 200 P (2:32,64 - rekord ČR 14- tiletých ), A finále 100 P, 400 PZ
účast: Hana Nováková (88), Tereza Hodinová (88), Hedvika Střídecká (87), Marek Čepa (85)

20. 11. 2002
Velká cena Brna, Brno - Lesná, 25m / 6 (m) ( ČP )
Jiří Vlček (84) – 1.místo 200 P (2:16,65 - rekord ČR dorostu) , 3.místo 100 P, A finále 50 P
Petra Formánková (88) - 2.místo 200 P
účast: Hana Nováková (88), Hedvika Střídecká (87)

17. 11. 2002
Podzimní mladší žákovské přebory, Prostějov, 25m / 6
Anežka Kührová (90) - 1.místo 100 a 200 P, 200 a 400 PZ, 200 Z, 3.místo 100 Z, 200 VZ
Tereza Kofroňová (91) - 1.místo 100 a 200 P, 100 M, 3.místo 200 PZ
Markéta Adámková (91) - 1.místo 100 Z, 50 VZ, 2.místo 100, 200 a 400 VZ, 200 PZ, 3.místo 200 Z
Tomáš Cielecký (90) - 1.místo 400 PZ, 100 M , 2.místo 200 M, 200 PZ, 3.místo 1500 VZ
Jakub Nezdoba (91) - 1.místo 100 Z , 2.místo 200 Z, 100 a 200 P, 50 a 100 VZ, 3.místo 200 VZ, 100 M, 200 PZ
Barbora Korhoňová (91) - 1.místo 200 Z, 3.místo 100 Z, 100 a 200 VZ
Josef Klváček (90) - 2.místo 100 a 200 Z, 100 M, 3.místo 100 a 200 VZ
Jan Choma (91) - 2.místo 400 PZ, 3.místo 100 a 200 Z, 200 M
Tadeáš Foltýn (90) - 2.místo 200 P
Marek Labák (91) - 3.místo 100 a 200 P
Jakub Jančík (90) - 3.místo 100 Z
Iveta Formánková (91) - 3.místo 100 P
Ivona Kraváková (91) - 2.místo 200 P, 400 PZ
Kristýna Samcová (90) - 3.místo 100 M
účast: Kateřina Dreherová (91), Adriana Fialová (91), Michaela Holubová (91), Simona Jeřábková (91), Eva Malečková (91), Martina Obručníková (91), Monika Obšelová (91), Dominika Pešková (91), Jana Vyroubalová (91),Kristýna Osmanová (90)
Vojtěch Ježek (91), Tomáš Jurníček (91), Martin Kasal (91), Ondřej Neoral (91), Martin Němeček (91), Tomáš Plhák (91)

10. 11. 2002
Podzimní starší žákovské a dorostenecké přebory, Zlín, 25m
Hana Nováková (88) - 1.místo 100, 200, 400 a 800 VZ, 2.místo 100 Z
Eliška Kührová (89) - 1.místo 50, 100 a 200 VZ, 2.místo 400 PZ, 800 VZ
Tereza Hodinová (88) - 1.místo 200 PZ, 2.místo 100 a 200 M
Jolana Kraváková (88) - 1.místo 200 P, 2.místo 100 P
Hedvika Střídecká (87) - 2.místo 200 Z, 200 PZ, 100 P, 3.místo 200 P
Klára Vybíhalová (87) - 2.místo 100 Z, 3.místo 200 Z
Aleš Matoška (86) - 2.místo 100 M, 3.místo 100 P
Václav Slezák (88) - 3.místo 200, 400 a 1500 VZ
Adam Hurta (89) - 3.místo 200 Z
Libor Vysloužil (89) - 3.místo 200 P
Tomáš Kovařík (87) - 3.místo 200 M
Michal Straka (86) - 3.místo 200 P
účast: Tereza Raidová (89), Martina Študentová (89), Barbora Matyášková (88), Zuzana Chomová (88), Lucia Hurtová (87), Jana Matějková (87), Ondřej Hrubý (89), Tomáš Bátěk (89), Martin Kolečkár (89), Matin Vyroubal (89), Jan Juračka (88),Stanislav Flekač (88), Tomáš Hopjan (88), Jakub Jurenka (87), Tomáš Martinek (86),

9. 11. 2002
Cena Krnovska , Krnov, 25m / 6
Anežka Kührová (90) - 1.místo 100 M, 2.místo 100 Z, 100 PZ, 100 VZ, 100 P
účast: Kristýna Samcová (90), Jolana Kraváková (88), Barbora Matyášková (88), Zuzana Chomová (88), Jana Matějková (87), Jakub Nezdoba (91), Jan Choma (91), Jakub Jančík (90), Josef Klváček (90), Tadeáš Foltýn (90), Ondřej Hrubý (89), Adam Hurta (89), Martin Vyroubal (89), Tomáš Bátěk (89), Libor Vysloužil (89), Jan Juračka (88), Tomáš Hopjan (88), Stanislav Flekač (88), Václav Slezák (88), Jakub Jurenka (87)

9. 11. 2002
Memoriál 17. listopadu, Olomouc, 50m / 8
účast: Vojtěch Klobouk (84), Klára Vybíhalová (87), Lucia Hurtová (87)

3. 11. 2002
Podzimní žákovské přebory, Mohelnice, 25m
Markéta Palátová (92) - 1.místo 50 a 100 Z, 50 a 100 P
Tereza Mráčková (92) - 1.místo 200 PZ , 2.místo 100 a 200 VZ, 100 PZ, 50 M, 50 Z
Veronika Soukupová (92) - 1.místo 50 VZ, 3.místo 100 VZ
Ondřej Palatka (92) - 2.místo 100 PZ, 3.místo 100 VZ
Štěpán Bonczek (92) - 3.místo 50 a 100 Z
Jan Chytal (93) - 3.místo 100 P
účast: Aneta Feštuková (92), Nikola Koutná (92), Alena Lišková (92), Kamila Vernerová (92), Sandra Šobrová (92), Kateřina Holubová (93), Veronika Straková (93), Petra Vyloužilová (93), Anežka Kührová (94), Tadeáš Brada (92), Jakub Khon (92), Martin Ovečka (92), Dan Kohoutek (92), Adam Pernica (92), Josef Pospíchal (92), Dominik Scheier (92), Ondřej Sedlák (92), Filip Soldán (92), Michal Trnečka (92), Matej Klváček (93), Marek Mrkva (93), Jan Srostlík (93), Filip Štefl (93)

2. 11. 2002
Mezinárodní závod Minolta Cup , Brno - Lesná, 25m
Jiří Vlček (84) - 2.místo 100 P, 3.místo 200 P
Petra Formánková (88) - 2.místo 200 P (2:35,57 - splnený limit na ME junioru)
účast: Hana Nováková (88), Eliška Kührová (89), Hedvika Střídecká (87), Marek Čepa (85)

12. 10. 2002
Velká cena Trutnova, 25m
Petra Formánková (88) - 1.místo 200 PZ, 2.místo 200 P
účast: Hana Nováková (88), Eliška Kührová (89), Anežka Kührová (90), Petrů Jaroslav (82), Josef Klváček (90), Jakub Nezdoba (91)

12. 10. 2002
Malá cena Nového Jicína, 25m
účast: Veronika Soukupová (92), Markéta Palátová (92), Tereza Mráčková (92), Iveta Formánková (91), Markéta Adámková (91), Martina Obručníková (91), Tereza Kofroňová (91), Dominika Pešková (91), Barbora Korhoňová (91), Monika Obšelová (91), Kristýna Samcová (90), Kristýna Osmanová (90), Tereza Hodinová (88), Barbora Matyášková (88), Jolana Kraváková (88), Zuzana Chomová (88), Lucia Hurtová (87), Hedvika Střídecká (87), Klára Vybíhalová (87), Jana Matejková (87), Ondřej Palatka (92), Štěepán Bonczek (92), Maritn Němeček (91), Martin Kasal (91), Marek Labák (91), Jan Choma (91), Jakub Jančík (90), Ondřej Hrubý (89), Adam Hurta (89), Libor Vysloužil (89), Tomáš Kovařík (87), Aleš Matoška (86)

11. 7. 2002
Mistrovství Evropy juniorů, Linz - Rakousko, 50m
úcast: Jiří Vlček (84)

7. 7. 2002
Memoriál Miroslava Kroufka , Sečská prehrada,
Marek Čepa (85) - 1.místo 5 a 10 km VZ, 1.místo celkové poradí

5. 7. 2002
International meet , Darmstadt - GER, 50m / 8
Petra Formánková (88) - 1.místo 200 P, 2.místo 100 P, 3.místo 100 a 200P, 200 PZ

28. 6. 2002
Letní mezinárodní mistrovství ČR, Ceské Budějovice, 50m ( ČP )
Jiří Vlček (84) - A finále 200P
Petra Formánková (88) – A finále 100 a 200 P
účast: Vojtěch Klobouk (84), Jan Matoušek (87), Hedvika Střídecká (87), Hana Nováková (88)

22.-23.6. 2002
Letní mistrovství ČR dorostu, Praha, 50m
Jiří Vlček (84) - 1.místo 200P, 2.místo 100P
Účast: Vojtěch Klobouk (84), Marek Čepa (85), Michal Straka (86), Jan Matoušek (87), Hedvika Střídecká (87)

15. 6. 2002
Letní mistrovství ČR (mladší žáci), Hradec Králové, 50m
Tomáš Cielecký (90) - 2.místo 100 M
účast: Markéta Adámková (91), Tereza Kofroňová (91), Barbora Korhoňová (91), Anežka Kührová (90), Ivona Kraváková (91), Jakub Nezdoba (91), Marek Labák (91), Josef Klváček (90), Jan Choma (91)

15. 6. 2002
Letní mistrovství ČR (starší žáci), Zlín, 50m
Petra Formánková (88) - 1.místo 200 P, 200 a 400 PZ, 2.místo 100 P, 3.místo 400 VZ
1.místo 4x50m poloh. štafeta – H. Nováková (88), P. Formánková (88), T. Hodinová (88), Eliška Kührová (88)
Hana Nováková (88) - 2.místo 400 a 800 VZ, 3.místo 100 a 200 VZ
účast: Tereza Hodinová (88), Eliška Kührová (88), Libor Vysloužil (89)

19. 5. 2002
Oblastní přebory staršího žactva 19. a 25. 5. Zlín 25m
Eliška Kührová (89) - 1.místo 50, 400 a 800 VZ, 400 PZ, 2.místo 200 P, 200 PZ, 200 VZ
Petra Formánková (88) - 1.místo 100 a 200 P, 200 PZ, 200 VZ
Hana Nováková (88) - 1.místo 100 M, 800 VZ, 2.místo 400 VZ, 200 M, 3.místo 100 VZ
Tomáš Jacečko (86) - 1.místo 100 P
Tomáš Kovařík (87) - 1.místo PZ , 2.místo 200 VZ, 3.místo 200 M a 400 VZ
Tereza Hodinová (88) - 2.místo 100 Z a 200 PZ, 3.místo 50 VZ, 100 M, 100 P
Jana Matějková (87) - 2.místo 200 P, 3.místo 100 P, 400 PZ
Adam Čepa (88) - 2.místo 1500 VZ
Libor Vysloužil (89) - 3.místo 200 P
Klára Vybíhalová (87) - 3.místo 200 Z
účast: Zuzana Chomová (88), Lucia Hurtová (87), Veronika Janoušková (89), Michaela Kabešová (88), Markéta Matyášková (86), Barbora Matyášková (88), Tereza Raidová (89), Klára Vincourová (88), Martina Študentová (89), Stanislav Flekač (88), Tomáš Hopjan (88), Ondřej Hrubý (89), Adam Hurta (89), Jan Juračka (88), Jakub Jurenka (87), Martin Vyroubal (89),

18. 5. 2002
Oblastní přebory mladšího žactva 18. 5. Prostějov 25m a 26. 5. Kroměříž 25m
Tomáš Cielecký (90) - 1.místo 100 a 200 M, 200 a 400 PZ, 200 M , 2.místo 50, 100 a 200 VZ, 3.místo 1500 VZ
Anežka Kührová (90) - 1.místo 100 a 200 P, 100 a 200 Z, 400 PZ , 2.místo 200 PZ, 3.místo 50 VZ
Tereza Kofroňová (91) - 1.místo 100 a 200 P, 100 a 200 M, 400 PZ, 2.místo 200 PZ
Jakub Nezdoba (91) - 1.místo 200 P , 2.místo 100 P, 100 a 200 Z, 3.místo 100 a 200 VZ, 200 PZ
Markéta Adámková (91) - 1.místo 200 PZ , 2.místo 50 a 100 VZ, 100 Z, 3.místo 200 VZ, 200 Z
Barbora Korhoňová (91) - 1.místo 200 Z , 2.místo 200 VZ, 3.místo 100 VZ, 200 PZ
Josef Klváček (90) - 2.místo 100 M, 1500 VZ, 3.místo 50, 100, 200 a 400 VZ, 200 M
Ivona Kraváková (91) - 2.místo 100 P, 3.místo 200 P
Jan Choma (91) - 2.místo 400 PZ, 3.místo 200 M
Tadeáš Foltýn (90) - 2.místo 100 P
Marek Labák (91) - 3.místo 100 a 200 P
účast: Kateřina Dreherová (91), Iveta Formánková (91), Michaela Holubová (91), Martina Obručníková (91), Monika Obšelová (91), Dominika Pešková (91), Tereza Vlcková (91), Jana Vyroubalová (91), Barbora Ondrová (90), Kristýna Osmanová (90), Barbora Nezdobová (90), Kristýna Samcová (90), Jakub Harviš (91), Vojtěch Ježek (91), Lukáš Jurníček (91), Martin Kasal (91), Tomáš Plhák (91), Ondřej Neoral (91), Martin Němeček (91), Marek Šenk (91), Jakub Jančík (90), Lukáš Vrba (90), Jakub Studýnka (90, František Střídecký (90)

18. 5. 2002
Velká cena Českých Budějovic 50m ( ČP )
Jiří Vlček (84) – 1.místo 200 P , A finále 50 P
účast: Vojtěch Klobouk (84), Jan Matoušek (87), Marek Čepa (85), Michal Straka (86), Tomáš Martínek (86)

18. 5. 2002
Mezinárodní trojutkání juniorských reprezentacních družstev Trutnov 25m (ČR, SR, Polsko) 50m
Petra Formánková (88) – 1.místo 200 P 2:33,75 ČESKÝ REKORD 14-ti letých! (nejhodnotnější výkon závodu - 850 bodů)
1.místo polohová štafeta, 2.místo 200 a 400PZ

12. 5. 2002
Oblastní přebory 10- letého žactva, Mohelnice 25m
Markéta Palátová (92) - 1.místo 50 a 100 Z, 50 a 100 P, 100 PZ , 3.místo 100 M
Tereza Mráčková (92) - 2.místo 100 Z
Štěpán Bonczek (92) - 2.místo 100 Z
Ondřej Palatka (92) - 3.místo 100 Z
Veronika Soukupová (92) - 3.místo 50 a 100 Z, 50 a 100 VZ
účast: Josef Pospíchal (92), Jan Chytal (93), Matěj Klváček (93), Apolena Badziony (92), Sandra Šobrová (92, Alena Lišková (92), Petra Vysloužilová (93), Veronika Straková (93), Alžbeta Kührová (94)

11. 5. 2002
Velká cena Slovenska, Bratislava 50m
Jiří Vlček (84) – 1.místo 200 P , A finále 50 P
Petra Formánková (88) – 2.místo 200 P, A finále 50 P
účast: Hedvika Střídecká (87), Hana Nováková (88), Jan Matoušek (87), Marek Čepa (85)

11. 5. 2002
Memoriál JUDr. Z. Calábka a R. Trávníčka, Přerov 50m
Vojtěch Klobouk (84)- 3.místo 100 M
účast: Lucia Hurtová (87), Klára Vybíhalová (87), Tereza Hodinová (88), Eliška Kührová (89), Anežka Kührová (90), Iveta Formánková (91), Markéta Adámková (91), Barbora Korhoňová (91), Tereza Kofroňová (91), Ivona Kraváková (91), Monika Obšelová (91), Michal Straka (86), Tomáš Martínek (86), Aleš Matoška (86), Jakub Jurenka (87), Adam Hurta (89), Libor Vysloužil (89), Jakub Jančík (90), František Střídecký (90), Tomáš Cielecký (90), Tadeáš Foltýn (90), Marek Labák (91), Jakub Nezdoba (91), Jan Choma (91), Marek Šenk (91), Martin Kasal (91),

4. 5. 2002
Májové Brno 50m
Petra Formánková (88) – 1.místo 200 P (nejhodnotnější výkon závodu - 794 bodů)
Tadeáš Foltýn (90) - 3.místo 200 P
účast: Hana Nováková (88), Tereza Hodinová (88), Eliška Kührová (89), Anežka Kührová (90), Iveta Formánková (91), Markéta Adámková (91), Barbora Korhoňová (91), Tereza Kofroňová (91), Adam Hurta (89), Libor Vysloužil (89), Jakub Jančík (90), František Střídecký (90), Tomáš Cielecký (90), Marek Labák (91), Jakub Nezdoba (91), Jan Choma (91), Marek Šenk (91), Martin Kasal (91),

28. 4. 2002
Závody mládeže, Jihlava 25m
Anežka Kührová (90) - 1.místo 100 Z a 100 P
Tomáš Cielecký (90) - 1.místo 100 M , 3.místo 100 Z
Tereza Hodinová (88) - 2.místo 100 M a 100 VZ, 3.místo 100 P
Josef Klváček (90) - 2.místo 100 VZ
Jakub Nezdoba (91) - 3.místo 100 P
účast: Markéta Matyášková (86), Klára Vybíhalová (87), Jana Matějková (87), Klára Vincourová (88), Barbora Matyášková (88), Zuzana Chomová (88), Eliška Kührová (89), Kristýna Samcová (90), Barbora Ondrová (90), Tereza Kofroňová (91), Barbora Korhoňová (91), Iveta Formánková (91), Michaela Holubová (91), Dominika Pešková (91), Kristýna Osmanová (90), Tomáš Kovařík (87), Jakub Jurenka (87), Adam Hurta (89), Ondřej Hrubý (89), Tadeáš Foltýn (90), Jakub Jančík (90), František Střídecký (90), Marek Labák (91), Jan Choma (91)

27. 4. 2002
Modrá stuha města Náchoda 25m
Hana Nováková (88) - 1.místo 100 VZ, 2.místo 100 Z a 100 M, 3.místo 50 VZ
Tereza Hodinová (88) - 2.místo 50 a 100 VZ, 3.místo 100 Z a 100 M
Eliška Kührová (89) - 3.místo 200 P
účast: Anežka Kührová (90), Michal Straka (86), Jan Matoušek (87), Adam Čepa (88), Libor Vysloužil (89)

26. 4. 2002
Meeting SC Austria Wien 50m
Jiří Vlček (84) - A finále 200 P
Petra Formánková (88) - A finále 200 P
účast: Hedvika Střídecká (87)

20. 4. 2002
Mohelnice 25m
Petra Formánková (88) – 1.místo petiboj, 100 P, 100 VZ a 200 PZ
Anežka Kührová (90) - 1.místo 100 P , 3.místo 100M a 200 PZ
Tomáš Cielecký (90) - 2.místo 100 M
Markéta Palátová (92) - 2.místo 50 P, 3.místo 50 M
Hana Nováková (88) - 2.místo 100 Z a 100 VZ, 3.místo 200 PZ
Tereza Hodinová (88) - 3.místo 100M a 100P
účast: Tereza Mráčková (92), Veronika Soukupová (92), Petra Vysloužilová (93), Alžbeta Kührová (94),Tereza Kofroňová (91), Kristýna Samcová (90), Barbora Korhoňová (91), Iveta Formánková (91), Martina Obručníková (91), Jolana Kraváková (88), Klára Vincourová (88), Zuzana Chomová (88), Eliška Kührová (89), Ondřej Palatka (92), Štěpán Bonczek (92), Matěj Klváček (93), Josef Klváček (90), Tadeáš Foltýn (90), Jakub Jančík (90), František Střídecký (90), Marek Labák (91), Jan Choma (91), Václav Slezák (88), Adam Hurta (89), Libor Vysloužil (89), Tomáš Bátěk (89)

13. 4. 2002
Velká cena Ostravy 50m ( ČP )
Jiří Vlček (84) – 1.místo 200 P , 3.místo 100 P
Petra Formánková (88) – 2.místo 200 P, 2.místo 100 P
účast: Hedvika Střídecká (87), Hana Nováková (88), Vojtěch Klobouk (84), Jan Matoušek (87), Tereza Hodinová (88)

6. 4. 2002
Velká cena Hodonína 25m
Tereza Hodinová (88) - 1.místo 100 M a 100 VZ , 2.místo 100 P
Tomáš Cielecký (90) - 1.místo 100 M , 3.místo 200 PZ
Anežka Kührová (90) - 1.místo 100 P , 2.místo 100 Z a 200 PZ, 3.místo 200 VZ
Eliška Kührová (89) - 2.místo 200 VZ
Veronika Soukupová (92) - 2.místo 50 VZ, 3.místo 50 Z
Markéta Palátová (92) - 2.místo 50 Z, 50 P, 50 M a 100 PZ
Terezie Mráčková (92) - 3.místo 100 PZ
účast: Jana Matějková (87), Klára Vybíhalová (87), Lucia Hurtová (87), Monika Obšelová (91), Barbora Korhoňová (91), Markéta Adámková (91), Tomáš Kovařík (87), Jakub Jurenka (87), Jan Juračka (88), Libor Vysloužil (89), Tomáš Bátěk (89), Josef Klváček (90),Adam Hurta (89), Tadeáš Foltýn (90), Jan Choma (91), Jakub Nezdoba (91), Marek Labák (91), Matěj Klváček (93)

6. 4. 2002
Grand Prix mesta Pardubic 50m (DP)
Marek Čepa (85) - 10km VZ 2:04:49,0 ČESKÝ REKORD dorostenců! , 2.místo - 20km VZ

23. 3. 2002
Karvinský motýlkářský trojboj 25m
Jiří Vlček (84) – 3.místo trojboj, 1.místo 50 P a 100 VZ , 2.místo 200 M, 3.místo 100M
Jaroslav Petrů (82) - 1.místo 100 PZ
Petra Formánková (88) – 1.místo 50 P , 3.místo 200 M
Anežka Kührová (90) - 1.místo 50 P , 3.místo 100 PZ
Tomáš Cielecký (90) - 1.místo trojboj, 50, 100 a 200 M, 100 PZ
Štěpán Bonczek (92) - 1.místo 100 PZ
Josef Klváček (90) - 2.místo trojboj, 100 PZ, 200 M, 100 M a 50 VZ, 3.místo 50 M a 100 VZ
Hedvika Střídecká (87) - 2.místo 50 Z, 3.místo 50 P
Vojtěch Klobouk (84) - 2.místo 50 VZ
Jakub Nezdoba (91) - 2.místo 50 M
Tereza Hodinová (88) - 3.místo 50 P
Hana Nováková (88) - 3.místo 100 VZ
Markéta Palátová (92) - 3.místo 50 P
účast: Lucia Hurtová (87), Klára Vybíhalová (87), Eliška Kührová (89), Markéta Adámková (91), Tereza Kofroňová (91), Barbora Korhoňová (91), Ivona Kraváková (91), Petra Vysloužilová (93), Michal Straka (86), Adam Čepa (88), Jan Choma (91), Libor Vysloužil (89), Tadeáš Foltýn (90), Jakub Jančík (90), Marek Labák (91),

16. 3. 2002
Velká cena Foto Morava Kopřivnice 25m
Anežka Kührová (90) - 1.místo 50 P , 3.místo 100 PZ
Tomáš Cielecký (90) - 3.místo 50 Z
účast: Lucia Hurtová (87), Jana Matějková (87), Klára Vybíhalová (87), Tereza Hodinová (88), Jolana Kraváková (88), Eliška Kührová (89), Tereza Kofroňová (91), Markéta Adámková (91), Ivona Kraváková (91), Vojtěch Klobouk (84), Jaroslav Buršík (82), Josef Klváček (90), Jakub Nezdoba (91), Marek Labák (91),

16. 3. 2002
O pohár Trnavy 25m (ČR, SR, Chorvatsko, Madarsko, Polsko, Slovinsko, Srbsko – Černá Hora)
Petra Formánková (88) – 200 P 2:35,92 ČESKÝ REKORD 14letých!
Jiří Vlček (84) – 3.místo 200 P
účast: Hedvika Střídecká (87), Hana Nováková (88), Jaroslav Petrů (82), Jan Matoušek (87)

2. 3. 2002
Axis Cup Jihlava 25m ( CP )
Jiří Vlček (84) – 3.místo 100 a 200 P
účast: Petra Formánková (88), Hedvika Střídecká (87), Hana Nováková (88), Tereza Hodinová (88), Klára Vybíhalová (87), Jaroslav Buršík (82), Jaroslav Petrů (82), Vojtěch Klobouk (84), Marek Čepa (85), Jan Matoušek (87)

23. 2. 2002
Semifinále soutěže družstev Zlín 50m / 8
13. místo ve složení: Petra Formánková (88), Hedvika Střídecká (87), Hana Nováková (88), Klára Vybíhalová (87),

Partneři

Plavecký oddíl TJ Prostějov, z.s. podporuje:

logo msmt

CSPS logo RGB BOTTOM CZ

Statutární město Prostějov

Mestskyznak PV Color

Olomoucký kraj

znak OLK

Born to swim

 

Koutny

 

Czech English French German Hungarian Italian Spanish

Sportovní odvětví

 

 

Copyright PoPro © 2010-18 All Rights Reserved

Kontakt

 

  • Tel.: +420 606752438

  • e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Chcete-li se dozvědět více o použitých souborech cookie a jak je smazat, podívejte se na naše privacy policy.

  Souhlasím s cookies z tohoto webu.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk