TJ PROSTĚJOV z.s.

plavecký oddíl

2006

Česká reprezentace
plavání: Petra Formánková (88), Markéta Adámková (91), Mráčková Tereza (92)


15.-18.12. 2006
Zimní mistrovství ČR dorostu - Plzeň (25)
Tomáš Bátěk (89) - FINÁLE 50P, 100P a 200P
Václav Slezák (88) - FINÁLE 400VZ
Petra Formánková (88) - FINÁLE 50P, 100P a 200P
Účast: Markéta Adámková (91), Kristýna Jedličková (90), Eliška Kűhrová (89)

16.12.2006
Fego CUP - Brno-TJ-Tesla (25)

Alžběta Kűhrová (94) - 1.místo 200PZ, 100P a 100M, 2.místo 100VZ
Dominika Pešková (91) - 1.místo 100Z, 2.místo 100M, 3.místo 200PZ
Mikuláš Zástěra (96) - 1.místo 50VZ
Lucie Řiháková (94) - 1.místo 100VZ
, 2.místo 200 PZ, 100Z a 100M
Michal Kašpar (95) - 2.místo 100P
Michal Koupil (98) - 3.místo 25Z, 25P a 25VZ
Lucie Řiháková (94) - 2.místo 100 VZ, 3.místo 200PZ a 100M
Kateřina Malečková (95) - 2.místo 100Z
Martina Skoumalová (94) - 3.místo 100P
Kamila Vernerová (92) - 3.místo 100 P
Účast: Štěpán Bonczek (92),Jan Koupil (95), Adam Pernica (92), Filip Štefl (93), Ondřej Popelka (96), Patrik Zapletal (96), Mikuláš Zástěra (96), Markéta Brančíková (94), Markéta Elsnerová (95), Anna Chytalová (98), Kamila Chytalová (95), Dominika Křupková (94), Skoumalová Lenka (97), Tereza Petrželová (97), Gabriela Urbánková (96), Sandra Šobrová (93).


9.-10.12. 2006
Zimní mistrovství ČR -starší žactvo (14-ti letí) - Kopřivnice (25)

Štafeta 4x 50VZ (Mráčková, Palátová, Vernerová, Soukupová) - 2.místo
Účast: Štěpán Bonczek (92), Ondřej Palatka (92), Tereza Mráčková (92), Markéta Palátová (92), Kamila Vernerová (92), Veronika Soukupová (92)


9.-10.12. 2006
Zimní mistrovství ČR -mladší žactvo (12-ti letí) - Brno (25)

Alžběta Kűhrová (94) - 1.místo 100P, 100PZ a 200P
Účast: Lucie Řiháková (94), Martina Skoumalová (94, Kristýna Vrchová (94)


2.-3.12. 2006
Zimní pohár 10-ti letých - Morava - Vsetín (25)

Kateřina Praskačová (92) - 1.místo 100VZ, 50Z a 50VZ, 2.místo 200PZ a 200VZ, 3.místo 100Z
Účast: Jakub Cibulka (96), Patrik Popelka (96), Patrik Zapletal (96), Mikuláš Zástěra (96), Kateřina Šachová (96)


2.-3.12. 2006
Zimní pohár 11-ti letých - Morava - Prostějov (25)

Kateřina Malečková (95) - 2.místo 100Z
Štafeta 4x 50 VZ - 3.místo
Štafeta 4x 50 PZ - 3.místo
Účast: Michal Kašpar (95), Jan Koupil (95), Pavel Spurný (95), Anna Drábková (95), Markéta Elsnerová (95), Kamila Chytalová (95), Nikola Kohnová (95)


2.-3.12. 2006
Vánoční cena Zlína - Zlín (25)

Účast : Tomáš Bátěk (89), Václav Slezák (88)


25.-26.11. 2006
Velká cena Brna (ČP) - Brno (25)

Účast : Tomáš Bátěk (89), Václav Slezák (88), Tereza Mráčková (92)


18.-19.11. 2006
Velká cena Znojma (ČP) - Znojmo (25)

Účast : Jakub Nezdoba (91), Václav Slezák (88), Tereza Mráčková (92)


19. a 25.11. 2006
Krajský přebor 14-ti letí a dorost - Zlín (25)

Štěpán Bonczek (92) - 1.místo 200Z a 50Z, 3.místo 100Z a 1500VZ
Tomáš Bátěk (89) - 1.místo 50P a 200P
Ondřej Palatka (92) - 1.místo 400PZ
, 2.místo 100M, 200M a 100Z, 3.místo 50VZ a 200PZ
Eliška Kűhrová (89) - 1.místo 50P a 100PZ, 2.místo 100P, 3.místo 100VZ
Tereza Mráčková (92) - 1.místo 200Z, 100VZ, 200VZ, 800VZ, 50VZ 400VZ a 100PZ, 2.místo 100M
Markéta Palátová (92) - 1.místo 50P, 100M, 100VZ, 200M, 200PZ a 50M, 2.místo 200VZ
Veronika Soukupová (92) - 1.místo 50Z, 2.místo 50VZ, 3.místo 100PZ a 100Z
Adam Pernica (92 - 2.místo 200Z a 50Z
Monika Obšelová (91) - 2.místo 50P, 3.místo 100M, 100P a 50M
Dominika Pešková (91) - 2.místo 100Z, 3.místo 200Z, 100PZ a 50M
Kamila Vernerová (92) - 3.místo 100P
Markéta Adámková (91) - 2.místo 50Z, 3.místo 50VZ a 100PZ
Účast: Martin Kasal (91), Jakub Kohn (92), Libor Vysloužil (89), Sandra Šobrová (92)


18. a 26.11. 2006
Krajský přebor 12 a 13-ti letí - Prostějov (25)

Alžběta Kűhrová (94) - 1.místo 100P, 100PZ, 50VZ, 200PZ 100M, 200P a 400PZ , 2.místo 400VZ
Lucie Řiháková (94) - 1.místo 200VZ, 800VZ, 400VZ a 100VZ, 2.místo 100PZ, 100Z, 200Z a 400PZ, 3.místo 50VZ
Martina Skoumalová (94) - 3.místo 100P, 200P a 100VZ
Účast: Martin Jašek (94, Lukáš Jordak (93), Pavel Otřísal (93), Markéta Brančíková (94), Dominika Křupková (94), Kristýna Vrchová (94).


11.11.2006
Krajský přebor 11-ti letí a mladší - Vyškov (25)

Kateřina Praskačová (96) - 1.místo 100VZ, 200 PZ, 200VZ, 50Z a 50VZ , 2.místo 100Z
Kateřina Malečková (95) - 1.místo 100Z a 50VZ, 2.místo 200Z, 3.místo 100PZ
Jakub Cibulka (96) - 1.místo 100PZ, 2.místo 50Z, 100Z a 200PZ
Michal Kašpar (95) - 2.místo 200P, 3.místo 100P
Michal Tomeček (95) - 2.místo 50VZ, 3.místo 100PZ, 100Z a 50M
Mikuláš Zástěra (96) - 2.místo 50VZ a 50M, 3.místo 100PZ,50P a 200PZ
Nikola Kohnová (95) - 3.místo 200P
Účast: Denis Koribský (96), Dominik Loubal (96), Miroslav Slezák (96), Petr Doseděl (95), Jan Karhan (96), Jan Koupil (95), Michal Koupil (98), Jan Kovanda (96), Lukáš Krchňák (96), Jan Mohr (97), Vojtěch Otruba (97), Jakub Kaplánek (96), Vojtěch Samson (97), Pavel Spurný (95), Patrik Zapletal (96), Ondřej Čarný (95), Radim Kravák (97), Jiří Mlčoch (96), Petr Spáčil (97), Jakub Šmida (95), Dominik Žák (95), Markéta Elsnerová (95), Anna Havránková (95), Tereza Horňáková (96), Anna Chytalová (98), Kamila Chytalová (95), Denisa Kouřilová (97), Johana Minářová (96), Lucie Nadymáčková (96), Jitka Neoralová (95), Tereza Petrželová (97), Vendula Korzová (95), Kateřina Šachová (96), Lenka Skoumalová (97), Lucie Štefáková (97), Klára Kasalová (97), Veronika Váverková (97), Natálie Melichárková (98), Lucie Kolaříková (97).


4.11.2006
Cena Krnovska 2006 - Krnov (25)

Štěpán Bonczek (92) - 1.místo 100Z , 3.místo 100M, 100PZ a 100P
Kristýna Jedličková (90) -1.místo 100Z, 100PZ a 100VZ
Alžběta Kűhrová (94) - 1.místo 100M, 100PZ,100VZ a 100P
, 2.místo 100Z
Eliška Kűhrová (89) - 1.místo 100P, 2.místo 100PZ a 100VZ
Lucie Řiháková (94) - 1.místo 100Z, 2.místo 100M, 100PZ a 100VZ, 3.místo 100P
Adam Pernica (92) - 3.místo 100Z
Markéta Palátová (92) - 2.místo 100M a 100VZ, 3.místo 100Z, 100PZ a 100P
Dominika Pešková (91) - 2.místo 100Z, 100M a 100P
Martina Skoumalová (94) - 2.místo 100P, 3.místo 100PZ a 100VZ
Účast: Václav Slezák (88), Dominika Křupková (94), Kristýna Vrchová (94)


28.-29.10. 2006
Velká cena Kopřivnice 2006 (ČP) - Kopřivnice (25)

Tereza Mráčková (92) - finále 50 VZ
Účast : Jakub Nezdoba (91), Václav Slezák (88), Petra Formánková (88), Kristýna Jedličková (90), Eliška Kűhrová (89)


21.10.2006
Velká cena Prostějova 2006 - Prostějov (25)

Alžběta Kűhrová (94) - 1.místo 200P a 100P, 2.místo 200M, 100PZ a 100M, 3.místo 100VZ
Tereza Mráčková (92) -1.místo 200VZ a 200Z, 2.místo 100Z a 100VZ
Kateřina Praskačová (96) - 1.místo 50VZ, 2.místo 50Z, 3.místo 100VZ a 100PZ
Lucie Řiháková (94) - 1.místo 100VZ a 200VZ, 2.místo 200Z, 3.místo 100Z a 100PZ
Ondřej Palatka (92) - 2.místo 100PZ, 3.místo 100M
Účast: Štěpán Bonczek (92), Jakub Cibulka (96), Martin Jašek (94), Michal Kašpar (95), Adam Pernica (92), Ondřej Popelka (96), Michal Tomeček (95), Patrik Zapletal (96), Tereza Horňáková (96), Kamila Chytalová (95), Dominika Křupková (94), Kateřina Malečková (95), Tereza Petrželová (97), Lenbka Skoumalová (97), Martina SKoumalová (94), Veronika Straková (93), Kristýna Vrchová (94).


14.10.2006
Malá cena Znojma - Znojmo (25)

Ondřej Palatka (92) - 1.místo 100M, 2.místo 100VZ, 3.místo 100Z a 100P
Alžběta Kűhrová (94) - 1.místo 100M, 100P a 100VZ
Tereza Mráčková (92) - 1.místo 100Z, 2.místo 100M, 400VZ a 100VZ
Lucie Řiháková (94) - 1.místo 100Z, 3.místo 400VZ a 100VZ
Štěpán Bonczek (92) - 3.místo 400VZ
Markéta Palátová (92) - 2.místo 100Z a 100P, 3.místo 100VZ
Veronika Straková (93) - 3.místo 100Z
Účast: Lukáš Jordak (93), MIchal Kašpar (95), Jakub Kohn (92), Jan Koupil (95), Adam Pernica (92), Pavel Spurný (95), Markéta Brančíková (94), Markéta Elsnerová (95), Kamila Chytalová (95), Nikola Kohnová (95), Vendula Korsová (95), Dominika Křupková (94), Kateřina Malečková (95), Jitka Neoralová (95), Martina Skoumalová (98), Kristýna Vrchová (94)


14.10.2006
Vyškovský hrošík - Vyškov (25)

Michal Moupil (98) - 1.místo 50Z
Kateřina Praskačová (96) - 1.místo 100Z a 100VZ
Lenka Skoumalová (97) - 1.místo 100P

Jakub Cibulka (96) - 2.místo 100Z
Jan Mohr (97) - 2.místo 100P
Vojtěch Otruba (97) - 2.místo 100Z
Vojtěch Samson (97) - 3.místo 100P a 100VZ
Tereza Petrželová (97) - 2.místo 100Z
Anna Chytalová (98) - 3.místo 50P
Účast: Jan Kovanda (96), Lukáš Krchňák (96), Dominik Loubal (96), Ondřej Popelka (96), Mikuláš Zástěra (96), Adam Cimmermann (97), Miroslav Slezák (97), Tereza Horňáková (96), Anna Krátožková (96), Lucie Nadymáčková (96), Kateřina Šachová (96), Veronika Tesárková (96), Gabriela Urbánková (96), Denisa Kouřilová (97), Karolína Lakomá (97), Veronika Váverková (97)


8.-9.10. 2006
Velká cena Púchova - Púchov - Slovensko (25)

Jakub Nezdoba (91) - 1.místo 100M, 2.místo 200M
Petra Formánková (88) - 1.místo 200P, 2.místo 50P
Alžběta Kűhrová (94) - 1.místo 400PZ, 200PZ a 50M, 2.místo 50P, 100P, 200P a 100PZ
Tereza Mráčková (92) - 1.místo 50VZ, 2.místo 100VZ a 400VZ, 3.místo 50Z
Markéta Palátová (92 - 1.místo 50M, 3.místo 100M
Lucie Řiháková (94) - 1.místo 50Z, 200Z, 400VZ a 100Z, 2.místo 100VZ, 50VZ a 200VZ
Kristýna Jedličková (90) - 3.místo 50Z
Účast: Eliška Kűhrová (89)



Aktuální stav Českého poháru v dálkovém plavání před posledním závodem:
Pořadí oddílů - PoPro - 5.místo (3020,1 bodu)
Štěpán Bonczek (92) - 3.místo - starší žáci (330,9 bodu)
Marek Čepa (85) - 50.místo - muži (94 bodů)
Jan choma (91) - 124.místo - muži (26 bodů), 30.místo - dorost (29,9 bodu)
Jakub Nezdoba (91) - 98.místo - muži (39 bodů) , 27.místo - dorost (44,2 bodu)
Gustav Rost (80) - 20.místo - muži (369,4 bodu), 2.místo - Masters "A" (578,2 bodu)
Václav Slezák (88) - 12.místo - muži (472,7 bodu), 3.místo - dorost (510,5 bodu)
Milan Ševčík (75) - 162.místo - muži (9 bodů), 16.místo - Masters "B" (8 bodů)
Libor Vysloužil (89) - 66.místo - muži (66 bodů), 18.místo - dorost (70 bodů)
Tereza Mráčková (92) - 10.místo - starší žáci (150,7 bodu)
Hana Nováková (88) - 2.místo - ženy (938,2 bodu), 1.místo - dorost (1134,6 bodu)


9.9.2006
Podzimní rožeň (ČP) - Mělice u Přelouče - přehrada

Tereza Mráčková (92) - 1.místo 3km (st. žáci)
Štěpán Bonczek (92) - 1.místo 3km (st. žáci)

Václav Slezák (88) - 2.místo 5km (dorost), 3.místo 5km (muži)
Libor Vysloužil (89) - 2.místo 3km (dorost), 2.místo 3km (muži)


9.9.2006
Pohár Lídy Jelínkové (ČP) - Mělice u Přelouče - přehrada

Tereza Mráčková (92) - 1.místo 3km (st. žáci)
Štěpán Bonczek (92) - 2.místo 5km (st. žáci)
Václav Slezák (88) - 3.místo 5km (dorost)
Účast : Libor Vysloužil (89)


2.9.2006
Pastvinský maratón (ČP) - Pastviny - přehrada

Hana Nováková (88) - 1.místo 10km ženy (dorost -1.)
Václav Slezák (88) - 1.místo 5km muži (dorost - 1.)
Tereza Mráčková (92) - 1.místo 3km st. žáci
Štěpán Bonczek (92) - 1.místo 3km st. žáci


26.-27.8. 2006
Mistrovství ČR 2006 v dálkovém plavání (ČP) - Lipno

Hana Nováková (88) - 1.místo 20km dorost (zkrácené na 10), 3.místo 10km ženy (dorost - 2.)
Václav Slezák (88) - 2.místo 10km dorost
Gustav Rost (80) - 2.místo 5km Masters A-C
Štěpán Bonczek (92) - 2.místo 5km st.žáci (zkrácené ma 3km), 3.místo 3km st. žáci


5.8.2006
Heřmanické šífry (ČP) - Svobodné Heřmanice - lom

Hana Nováková (88) - 1.místo 1km (dorost -1.), 3.místo 5km (dorost - 3.)
Václav Slezák (88) - 3.místo 1km a 5km (dorost - 1km 2., 5km 2.)
Gustav Rost (80) - 3.místo (Masters "A") 1km, 2.místo (Maters "A") 5km


29.-30.7. 2006
Mistrovství ČR žactva v DP, O pohár města Hlučína (ČP) - Hlučín - štěrkovna

Hana Nováková (88) - 1.místo 10km, 3.místo (dorost) 5km
Štěpán Bonczek (92) - 3.místo 5km
Václav Slezák (88) - 3.místo (dorost) 5km a 10km
Gustav Rost (80) - 2.místo (Masters "A") 5km a 10km
Účast: Marek Čepa (85)


14.-16.7. 2006
Letní mistrovství ČR 2006 (ČP) - Praha (50)

Petra Formánková (88) . FINÁLE - 200P, 100P a 50P
Účast: Tomáš Bátěk (89), Jakub Jančík (90), Jakub Nezdoba (91), Markéta Adámková (91, Eliška Kűhrová (89), Tereza Mráčková (92), Markéta Palátová (92)


5.-6.7.2006
Memoriál M.Kroufka (ČP) - Seč-přehrada

Hana Nováková (88) - celkově 1.místo, 2.místo 5km, 3.místo 10km
Účast: Marek Čepa (85), Gustav Rost (80)


1.-2.7.2006
Letní mistrovství ČR staršího žactva 2006 - Praha (50)

Tereza Mráčková (92) - 3.místo 200Z
Účast: Štěpán Bonczek (92), Ondřej Palatka (92), Filip Štefl (93), Markéta Palátová (92), Veronika Soukupová (92), Kamila Vernerová (92)


1.-2.7.2006
Letní mistrovství ČR mladšího žactva 2006 - České Budějovice (50)

Alžběta Kűhrová (94) - 1.místo 100P a 200P, 3.místo 400PZ
Lucie Řiháková (94) - 3.místo 100VZ
2. místo štafeta 4x50VZ a 4x50PZ
Účast: Martina Skoumalová (94), Kristýna Vrchová (94)


23.-25.6. 2006
Letní mistrovství ČR dorostu 2006 - Ústí nad Labem (50)

Petra Formánková (88) - 2.místo 100P a 200P
Finálová účast :
Petra Formánková (88) - 50P, 100P a 200P
Jakub Nezdoba (91) - 100M a 200M
Jakub Jančík (90) - 50VZ
Účast : Tomáš Bátěk (89), Václav Slezák (88), Markéta Adámková (91), Eliška Kűhrová (89)


18.6.2006
KPŽ - 9 + 12-ti letí ( 2.část) - Vyškov (25)

Alžběta Kűhrová (94) - 1.místo 100M, 200P a 400PZ
Lucie Řiháková (94) - 1.místo 100VZ
, 2.místo 200Z
Jan Mohr (97) - 3.místo 50P
Lenka Skoumalová (97) - 3.-místo 50P
Martina Skoumalová (94) - 3.místo 200P
Účast: Adam Cimmermann (97), Jakub Huňka (97), Martin Jašek (94), Michal Koupil (98), Vojtěch Sanson (97), MArkéta Brančíková (94), Anna Chytalová (98), Klára Kasalová (97), Lucie Kolaříková (97)


18.6.2006
Český pohár v DP - Plumlovská přehrada

Marek Čepa (85) - 2.místo 5 km
Hana Nováková (88) - 2.místo 5km
Účast : Gustav Rost (80), Milan Ševčík (75)


17.6.2006
KPŽ - 13 + 14-ti letí (2. část) - Prostějov (25)

Ondřej Palatka (92) - 1.místo 200M a 100Z, 2.místo 200PZ
Tereza Mráčková (92) - 1.místo 200VZ, 800VZ, 50VZ a 400VZ
Markéta Palátová (92) - 1.místo 200PZ
, 2.místo 200VZ a 200M, 3.místo 50VZ a 100Z
Štěpán Bonczek (92) - 2.místo 100Z
Petr Tesárek (93) - 3.místo 100P
Kamila Vernerová (92) - 3.místo 100P
Účast: Jakub Kohn (92), Pavel Otřísal (93), Aneta Feščuková (92), Kateřina Holubová (93), Sandra Šobrová (92), Simona Zapletalová (92)


17.-18.6. 2006
Pohár 10-ti letých - jaro 2006 - Nový Jičín (25)

Cibulka Jakub (96) - 3.místo 100Z
Účast : Michal Vykydal (96), Mikuláš Zástěra (96)


17.-18.6. 2006
Pohár 11-ti letých - jaro 2006 - Karviná (25)

Michal Kašpar (95) - 3.místo 200P
Účast : Jan Koupil (95), Michal Tomeček (95), Markéta Elsnerová (95), Kamila Chytalová (95), Kateřina Malečková (95), Jitka Neoralová (95), Jana Vykydalová (95)


17.6.2006
Brněnský maratón (ČP v DP) - Brněnská přehrada

Hana Nováková (88) - 2.místo 15 km


11.6.2006
KPŽ - 13 + 14-ti letí (1. část) - Prostějov (25)

Štěpán Bonczek (92) - 1.místo 200Z
Ondřej Palatka (92) - 1.místo 100M a 400PZ
Tereza Mráčková (92 - 1.místo 200Z, 100M a 100VZ

Filip Štefl (93) - 2.místo 100M, 3.místo 400PZ
Markéta Palátová (92) - 2.místo 100M a 100VZ
Účast: Pavel Otřísal (93), Petr Tesárek (93), Aneta Feščuková (92), Kateřina Holubová (93),Sandra Šobrová (92, Kamila Vernerová (92)


10.6.2006
Jarní KPŽ dorostu a dospělých - Zlín (50)

Hana Nováková (88) - 2.místo 800VZ
Tereza Mráčková (92) - 3.místo 50M
Jakub Nezdoba (91) - 3.místo 400VZ
Účast: Tomáš Bátěk (89), Jakub Jančík (90), Markéta Adámková (91), Petra Formánková (88), Eliška Kűhrová (89), Monika Obšelová (91), Dominika Pešková (91), Sandra Šobrová (92), Kamila Vernerová (92)


10.6.2006
KPŽ - 9 + 12-ti letí (1.část) - Vyškov (25)

Alžběta Kűhrová (94) - 1.místo 100P, 200M, 200PZ a 400VZ, 2.místo 200VZ a 50VZ
Lucie Řiháková (94) - 1.místo 200VZ, 800VZ a 50VZ, 2.místo 100Z, 3.místo 200PZ
Vojtěch Samson (97) - 3.místo 100P
Lenka Skoumalová (97) - 2.-místo 100P
Účast: Adam Cimmermann (97), Michal Koupil (98), Jan Mohr (97), Markéta Brančíková (94), Rebeka Dubeňová (94), Anna Chytalová (98), Klára Kasalová (97), Lucie Kolaříková (97), Dominika Křupková (94), Martina SKoumalová (94), Veronika Váverková (97), Aneta Veselá (97), Kristýna Vrchová (94)


2.-4.6.2006
Praha 2006 (3.kolo ČP) - Praha (50)

Účast: Tomáš Bátěk (89), Jakub Jančík (90), Jakub Nezdoba (91), Václav Slezák (88), Markéta Adámková (91), Petra Formánková (88), Eliška Kűhrová (89), Tereza Mráčková (92), Markéta Palátová (92)


26.-28.5. 2006
Velká cena Slovenska - Bratislava (50)

Petra Formánková (88) - FINÁLE 50P, 100P a 200P
Účast: Tomáš Bátěk (89), Jakub Nezdoba (91), Václav Slezák (88), Markéta Adámková (91), Eliška Kűhrová (89), Tereza Mráčková (92)


27.5.2006
KPŽ - 11 + 10-ti letí - Zlín (25)

Jakub Cibulka (96) - 1.místo 100PZ, 100VZ a 100Z, 2.místo 50Z a 50VZ, 3.místo 50M
Michal Kašpar (95) - 1.místo 100P, 2.místo 200P
Mikuláš Zástěra (96) - 1.místo 50VZ, 2.místo 200PZ, 3.místo 100PZ
Kateřina Malečková (95) - 1.místo 100Z, 2.místo 100P a 200Z, 3.místo 50VZ
Kateřina Praskačová (96) - 1.místo 100VZ a 200VZ, 2.místo100Z, 50M, 50Z a 100 PZ
Jana Vykydalová (95) - 1.místo 50VZ, 2.místo 100Z, 50M a 100PZ, 3.místo 200VZ
Michal Tomeček (95) - 3.místo 50VZ a 200PZ
Kamila Chytalová (95) - 3.místo - 50M a 100PZ
Účast: Petr Doseděl (95), Ondřej Farkaš (95), Lukáš Krchňák (96), Ondřej Popelka (96), Jakub Šmída (95), Michal Vykydal (96), Patrik Zapletal (96), Anna Drábková (95), Markéta Elsnerová (95), Anna Havránková (95), Tereza Horňáková (96, Anna Krátožková (96), Johana Minářová (96), Jitka Neoralová (95), Kateřina Šachová (96)


20.-21.5. 2006
VC - Č. Budějovic (2.kolo ČP) - České Budějovice (50)

Petra Formánková (88) - 3.místo 50P
Účast: Tomáš Bátěk (89), Jakub Nezdoba (91), Václav Slezák (88), Markéta Adámková (91), Eliška Kűhrová (89), Tereza Mráčková (92)


8.5.2006
Jarní KPŽ dorostu a dospělých - Olomouc (50)

Tereza Mráčková (92) - 1.místo 800VZ
Hana Nováková (88) - 2.místo 800VZ a 400VZ, 3.místo 200VZ
Eliška Kűhrová (89) - 3.místo 50VZ a 100VZ
Markéta Palátová (92) - 3.místo 50M
Jakub Nezdoba (91) - 3.místo 100M a 200M
Václav Slezák (88) - 2.místo 1500VZ
Tomáš Bátěk (89) - 3.místo 100P
Účast: Štěpán Bonczek (92), Jan Choma (91), Jakub Jančík (90), Gustav Rost (80), Libor Vysloužil (89), Markéta Adámková (91), Monika Obšelová (91), Dominika Pešková (91)


6.-7.5.2006
Májové Brno - Brno (50)

Alžběta Kűhrová (94) - 2.místo 100P a 200P
Tereza Mráčková (92) - 2.místo 100Z, 3.místo 100VZ
Účast: Štěpán Bonczek (92), Ondřej Palatka (92), Adam Pernica (92), Filip Soldán (92), Křupková Dominika (94), Markéta Palátová (92), Lucie Řiháková (94), Martina Skoumalová (94), Veronika Soukupová (92), Kamila Vernerová (92)


29.-30.4. 2006
Jarní cena Hradce Králové - Hradec Králové (50)

Alžběta Kűhrová (94) - 1.místo 100P, 3.místo 100M a 200PZ
Eliška Kűhrová (89) - 2.místo 100VZ, 3.místo 200VZ
Štěpán Bonczek (92) - 2.místo 100Z
Ondřej Palatka (92) - 3.místo 100M
Tereza Mráčková (92) - 2.místo 100M
Martina Skoumalová (94) - 3.místo 100P
Účast: Tomáš Bátěk (89), Jakub Jančík (90), Jakub Nezdoba (91), Václav Slezák (88), Filip Soldán (92), Gustav Rost (80), Tereza Kofroňová (91), Hana Nováková (88), Markéta Palátová (92), Lucie Řiháková (94)


22.-23.4. 2006
Mohelnický pohár - Mohelnice (25)

Alžběta Kűhrová (94) - 1.místo 100P, 100M, 100VZ a 200PZ
Eliška Kűhrová (89) - 1.místo 100VZ
Tereza Mráčková (92) - 1.místo 100M, 100VZ a 200PZ
, 3.místo 100Z
Lucie Řiháková (94) - 1.místo 100Z, 2.místo 100VZ a 200PZ
Ondřej Palatka (92) - 2.místo 100M a 200PZ, 3.místo 100Z
Filip Štefl (93) - 3.místo 200PZ
Markéta Palátová (92) - 2.místo 100Z, 3.místo 100P a 100VZ
Martina Skoumalová (94) - 3.místo 100P a 200PZ


8.4.2006
Mezinárodní Mistrovství ČR v dálkovém plavání - Pardubice (50)

Hana Nováková (88) - 15 km - 2.místo st.dorostenky, 3.místo ženy
Účast: Jakub Nezdoba (91), Jan Choma (91), Václav Slezák (88)


8.4.2006
Aprílová vlnka - Znojmo (25)

Michal Kašpar (95) - 1.místo 50P
Filip Štefl (93) - 1.místo 50M
, 3.místo 50P a 50VZ
Alžběta Kűhrová (94) - 1.místo 50M, 50P a 50VZ, 2.místo 50Z
Kateřina Malečková (95) - 1.místo 50 P, 2.místo 50Z
Markéta Palátová (92) - 1.místo 50M, 50Z a 50P, 3.místo 50VZ
Lucie Řiháková (94) - 1.místo 50Z, 2.místo 50M a 50VZ, 3.místo 50P
Veronika Soukupová (92) - 1.místo 50VZ, 2.místo 50Z, 3.místo 50M
Veronika Straková (93) - 1.místo 50Z, 3.místo 50VZ
Štěpán Bonczek (92) - 2.místo 50Z a 50P, 3.místo 50M
Matěj Klváček (93) - 2.místo 50Z
Jakub Kohn (92) - 3.místo 50P
Nikola Charvátová (93) - 3.místo 50P
Martina Skoumalová (94) - 2.místo 50P, 3.místo 50M, 50Z a 50VZ
Jana Vykydalová (95) - 2.místo 50VZ
Petra Vysloužilová (92) - 3.místo 50M
Účast: Jakub Cibulka (95), Ondřej Farkaš (95), Lukáš Jordak (93), Jan Koupil (95), Adam Pernica (92), Pavel Spurný (95), Jakub Šmída (95), Michal Vykydal (95), Marek Vyroubal (94), Patrik Zapletal (95), Mikuláš Zástěra (95), Kamila Chytalová (95), Nikola Kohnová (95), Dominika Křupková (94), Michala Pidaničová (93), Sandra Šobrová (92), Kamila Vernerová (92), Kristýna Vrchová (94), Klára Vyroubalová (92), Simona Zapletalová (92)


1.-2.4.2006
VC - Ostravy (1.kolo ČP) - Ostrava (50)

Petra Formánková (88) - FINÁLE 50P, 100 P a 200P
Účast: Jakub Nezdoba (91), Václav Slezák (88), Tereza Kofroňvá (91), Eliška Kűhrová (89), Tereza Mráčková (92)


18.3.2006
Karvinský motýlkářský trojboj - Karviná (25)

Alžběta Kűhrová (94) - 1.místo 50M a 50 P, 2.místo 200M, 100M, 50VZ a 100VZ, celkově v trojboji 2.
Tereza Mráčková (92) - 1.místo 100PZ, 200M a 100M, 2.místo 50M a 50VZ, 3.místo 100VZ, celkově v trojboji 1.
Markéta Palátová (92) - 1.místo 50M, 2.místo 50Z, 3. místo 50P, celkově v trojboji 3.
Kateřina Praskačová (96) - 1.místo 50M, 50P, 50Z a 50VZ
Lucie Řiháková (94) - 1.místo 100PZ a 50 VZ
, 2.místo 50Z
Štěpán Bonczek (92) - 2.místo 50Z
Ondřej Palatka (92) - 2.místo 100PZ
Eliška Kűhrová (89) - 2.místo 100PZ, 3.místo 50VZ a 100VZ
Martina Skoumalová (94) - 2.místo 50P
Účast: Jan Choma (91), Martin Pěnčík (94), Adam Pernica (92), Filip Soldán (92), Petr Tesátrek (93), Michal Tomeček (95), Patrik Zapletal (96), Kateřina Holubová (93), Tereza Horňáková (96), Kamila Chytalová (95), Dominika Křupková (94), Kateřina Malečková (95), Hana Nováková (88), Monika Obšelová (91), Dominika Pešková (91), Veronika Straková (93), Kamila Vernerová (92), Jana Vykydalová (95)


4.-5.3.2006
AXIS-Cup 2006 - Jihlava (25)

Petra Formánková (88) - 3.místo 100P a 200P
Účast: Tomáš Bátěk (89), Jakub Nezdoba (91), Tereza Mráčková (92), Tereza Kofroňová (91), Eliška Kűhrová (89)


25.-26.2. 2006
Velká cena města Opava - Opava (25)

Alžběta Kűhrová (94) - 1.místo 50VZ,50M a 50P, 2.místo 100VZ, 3.místo 50Z
Eliška Kűhrová (89) - 1.místo 100P, 2.místo 100VZ, 3.místo 50VZ
Řiháková Lucie (94) - 1.místo 50Z, 3.místo 50VZ, 50M a 100VZ
Markéta Adámková (91) - 1.místo 50VZ
Markéta Palátová (92) - 3.místo 100M
Martina Skoumalová (94) - 2.místo 50P
Hana Nováková (88) - 3.místo 200M
Štěpán Bonczek (92) - 2.místo 100Z
Ondřej Palatka (92) - 3.místo 100M
Václav Slezák (88) - 3.místo 100VZ
Účast: Tomáš Bátěk (89), Jan Choma (91), Jakub Nezdoba (91), Adam Pernica (92), Martin Pěnčík (94), Gustav Rost (80), Filip Štefl (93), Petr Tesárek (93), Michal Tomeček (95), Anežka Kűhrová (90), Dominika Křupková (94), Monika Obšelová (91), Dominika Pešková (91), Veronika Straková (93).


18.2.2006
Zimní mistrovství ČR žactva v dálkovém plavání 2006 - Chomutov (50)

Tereza Mráčková (92) - 2.místo 5km
Štěpán Bonczek (92) - 5.místo 5km


3.-5.2.2006
Zimní mistrovství ČR 2006 - Chomutov (25)

Petra Formánková (88) - FINÁLE "A" 50P, 100P a 200P, FINÁLE "B" 200PZ
Účast: Václav Slezák (88), Markéta Adámková (91), Tereza Kofroňová (91), Tereza Mráčková (92)


28.-29.1. 2006
Brněnský tučňáček - Brno - Lesná (25)

Jakub Cibulka (96) - 3.místo 50Z
Účast: Mikuláš Zástěra (96), Patrik Zapletal (96), Michal Vykydal (96), Filip Petrák (96), Jan Mohr (97), Jan Koupil (97), Martin Svoboda (97), Jakub Huňka (97), Barbora Hubáčková (96), Lenka Skoumalová (97), Anna Chytalová (97), Tereza Petrželová (97), Veronika Veverková (97), Andrea Petráková (97), Ivana Střelcová (97)


21.1.2006
Soutěž družstev - 1.kolo , Zlín (25)

Petra Formánková (88) - 1.místo 200P, 100P a 400PZ , 2.místo 200PZ
Václav Slezák (88) - 2.místo 200VZ a 1500VZ, 3.místo 400VZ
Tomáš Bátěk (89) - 3.místo 200P a 100P
Anežka Kűhrová (90) - 3.místo 200M
Eliška Kűhrová (89) - 3.místo 400VZ
Účast: Štěpán Bonczek (92), Jakub Jančík (89), Ondřej Palatka (92), Gustav Rost (80), Filip Soldán (92), Alžběta Kűhrová (94), Tereza Mráčková (92), Veronika Soukupová (92)

Partneři

Plavecký oddíl TJ Prostějov, z.s. podporuje:

logo msmt

CSPS logo RGB BOTTOM CZ

Statutární město Prostějov

Mestskyznak PV Color

Olomoucký kraj

znak OLK

Born to swim

 

Koutny

 

Czech English French German Hungarian Italian Spanish

Sportovní odvětví

 

 

Copyright PoPro © 2010-18 All Rights Reserved

Kontakt

 

  • Tel.: +420 606752438

  • e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Chcete-li se dozvědět více o použitých souborech cookie a jak je smazat, podívejte se na naše privacy policy.

  Souhlasím s cookies z tohoto webu.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk