TJ PROSTĚJOV z.s.

plavecký oddíl

2005

Česká reprezentace
plavání: Petra Formánková (88), Tereza Kofroňová (91), Markéta Adámková (91), Mráčková Tereza (92)
dálkové plavání: Marek Čepa (85)

28.-29.12. 2005
Silvestrovská cena Vsetína, Vsetín
Alžběta Kűhrová (94) - 2.místo 100P
Eliška Kűhrová (89) - 2.místo 100VZ
Hana Nováková (88) - 2.místo 400PZ, 3.místo 100M a 100VZ
Účast: Tomáš Bátěk (89), Václav SLezák (88), Jolana Kraváková (88)

18.12.2005
Šumperský čert , Šumperk
Tomáš Bátěk (89) - 1.místo 100M, 2.místo 100PZ a 100P, 3.místo 50VZ
Jakub Cibulka (96) - 1.místo 100PZ, 2.místo 50Z a 50M, 3.místo 50VZ
Ivona Kraváková (91) - 1.místo 100P
Alžběta Kűhrová (94) - 1.místo 100P, 2.místo 50VZ a 100PZ
Tereza Mráčková (92) - 1.místo 100M, 2.místo 50VZ a 100Z, 3.místo 100PZ
Patrik Zapletal (96) - 3.místo 50Z
Účast: Štěpán Bonczek (92), Libor Mézl (93), Marek Mrkva (93), Pavel Otřísal (93), Ondřej Palatka (92), Martin Pěnčík (94), Adam Pernica (92), Filip Soldán (92), Petr Tesárek (93), Marek Vetešník (92), Michal Vykydal (96), Mikuláš Zástěra (96), Aneta Feščuková (92), Nikola Charvátová (93), Dominika Křupková (94), Monika Obšelová (91), Dominika Pešková (91), Lenka Skoumalová (97), Simona Zapletalová 1 (92), Simona Zapletalová 2 (952), Kristýna Vrchová (94), MIchaela Zapletalová (94).

17.-18.12. 2005
Zimní mistrovství ČR dorostu, Trutnov
Petra Formánková (88) - 3.místo 50P, 100P a 200P
Účast: Jolana Kraváková (88), Anežka Kűhrová (90), Eliška Kűhrová (89), Hana Nováková (88)

17.-18.12. 2005
Pohár 10-ti letého žactva , Nový Jičín
Kateřina Malečková (95) - 3.místo 100Z
Účast: Michal Kašpar (95), Jan Koupil (95), Michal Tomeček (95), Anna Drábková (95), Kamila Chytalová (95), Jitka Neoralová (95).

17.-18.12. 2005
Zimní mistrovství ČR žáků (94), Vysoké Mýto
Alžběta Kűhrová (94) - 1.místo 100P a 200P, 2.místo 100M, 200PZ a 100PZ, 3.místo 50VZ
Účast: Lucie Řiháková (94, Martina Skoumalová (94)

10.-11.12. 2005
Zimní mistrovství ČR žáků (92), Zlín
Účast: Štěpán Bonczek (92), Ondřej Palatka (92), Filip Soldán (92), Tereza Mráčková (92), Markéta Palátová (92)

10.-11.12. 2005
Zimní mistrovství ČR žáků (91), Kladno
Tereza Kofroňová (91) - 3.místo 200 P
Účast: Jakub Nezdoba (91), Markéta Adámková (91), Ivona Kraváková (91), Monika Obšelová (91), Dominika Pešková (91)

10.-11.12. 2005
Zimní mistrovství ČR žáků (93), Prostějov
Účast: Matěj Klváček (93), Filip štefl (93)

3.-4.12. 2005
FEGO Cup , Brno
Štěpán Bonczek (92) - 1.místo 400PZ
Martin Kasal (91) - 1.místo 100P
Michal Kašpar (95) - 1.místo 50P
Tereza Kofroňová (91) - 1.místo 100P, 2.místo 400PZ a 100 M
Tereza Mráčková (92) - 1.místo 400PZ, 100VZ a 100M, 2.místo 100Z
Jakub Cibulka (96) - 3.místo 50Z
Jan Choma (91) - 2.místo 400PZ, 3.místo 100VZ
Filip Soldán (92) - 2.místo 100M
Kateřina Michaela (91) - 3.místo 400PZ a 100VZ
Klára Kasalová (97) - 3.místo 25VZ
Markéta Palátová (92) - 3.místo 100P
Lenka Skoumalová (97) - 3.místo 25Z a 25M
Jana Vykydalová (95) - 2.místo 50M, 3.místo 50VZ
Účast: Matěj Klváček (93), Jan Koupil (95), Libor Mézl (93), Ondřej Palatka (92), Martin Pěnčík (94), Adam Pernica (92), Filip Štefl (93), Patrik Zapletal (96), Mikuláš Zástěra (96), Kateřina Holubová (93), Kamila Chytalová (95), Nikola Kohnová (95), Dominika Křupková (94), Kateřina Malečková (95), Kateřina Praskačová (96), Martina Skoumalová (94), Veronika Straková (93), Klára Vyroubalová (92), Simona Zapletalová (92)

25.-27.11. 2005
Zimní mistrovství ČR 2005, Plzeň
Petra Formánková (88) - FINÁLE 100P a 200P, SEMIFINÁLE 50P
Tereza Kofroňová (91) - SEMIFINÁLE 50P
Účast: Markéta Adámková (91), Tereza Mráčková (92), Eliška Kűhrová (89

27.11.2005
Podzimní přebor žactva 10-ti letí a mladší , Kroměříž
Jakub Cibulka (96) - 1.místo 50Z, 50VZ, 100VZ a 100Z
Kateřina Malečková (95) - 1.místo 100Z, 50Z a 50VZ, 2.místo 100VZ, 200PZ a 100PZ
Kateřina Praskačová (96) - 1.místo 100VZ, 100Z a 50VZ, 2.místo 50Z
Michal Kašpar (95) - 3.místo 100P a 50P
Michal Tomeček (95) - 2.místo 100P a 50P, 3.místo 50VZ
Patrik Zapletal (96) - 3.místo 50P a 100Z
Kamila Chytalová (95) - 2.místo 100Z, 50Z a 100PZ
Účast: Adam Cimmermann (97), Ondřej Farkaš (95), Michal Koupil (98), Jan Koupil (95), Lukáš Kravák (99), Radim Kravák (97), Jan Mohr (97), Ondřej Popelka (96), Vojtěch Samson (97), Jakub Šmída (95), Michal Vykydal (96), Anna Drábková (95), Markéta Elsnerová (95), Tereza Horňáková (96), Nikola Kohnová (95), Vendula Korsová (95), Lenka Skoumalová (97), Pavla Soldánová (95), Lucie Svobodová (95).

13. a 19.11. 2005
Krajský přebor žactva 13 a 14-ti letí + mladší dorost, Zlín
Štěpán Bonczek (92) - 1.místo 200 Z a 100Z , 2.místo 1500VZ, 3.místo 400VZ a 200VZ
Martin Kasal (91) - 1.místo 100P a 200P
Jakub Nezdoba (91) - 1.místo 100M a 200VZ, 2.místo 400 VZ a 200M, 3.místo 100Z
Filip Soldán (92) - 1.místo 400PZ a 200M, 2.místo 200PZ
Markéta Adámková (91) - 1.místo 50VZ, 100VZ a 100Z, 2.místo 400VZ, 200Z a 100M
Tereza Kofroňová (91) - 1.místo 200M a 100M, 2.místo 200P a 400PZ, 3.místo 200PZ
Anežka Kűhrová (90) - 1.místo 50VZ, 200M a 200P, 2.místo 100P a 200PZ, 3.místo 100M
Ivona Kraváková (91) - 1.místo 100P a 200P
Eliška Kűhrová (89) - 1.místo 400VZ, 2.místo 200P, 3.místo 100VZ a 200VZ
Tereza Mráčková (92) - 1.místo 50VZ, 400VZ, 100 Z, 200Z, 100VZ, 800VZ, 200VZ, 100M a 40PZ
Tomáš Bátěk (89) - 3.místo 200P
Ondřej Palatka (92) - 3.místo 100Z a 400PZ
Libor Vysloužil (89) - 3.místo 400VZ
Dominika Pešková (91) - 3.místo 100Z
Monika Obšelová (91) - 3.místo 100P
Veronika Soukupová (92) - 2.místo 100Z, 3.místo 50VZ
Kamila Vernerová (92) - 2.místo 100P
Účast: Jan Choma (91), Jakub Kohn (92), Adam Pernica (92), Marek Vetešník (92), Aneta Feščuková (92), Michaela Holubová (91), Klára Vyroubalová (92), Simona Zapletalová (92).

12. a 20.11. 2005
Krajský přebor žactva 11 a 12-ti letí, Prostějov
Matěj Klváček (93) - 1.místo 1500 VZ a 200 Z , 3.místo 200VZ
Filip Štefl (93 ) - 1.místo 100M , 3.místo 200P, 100VZ a 200PZ
Alžběta Kűhrová (94) - 1.místo 100P,100VZ, 200PZ, 200VZ, 200P, 100PZ, 50VZ,100M a 400VZ
Lucie Řiháková (94 - 2.místo 200Z, 800VZ, 100PZ, 100Z a 400VZ, 3.místo 100VZ,200VZ a 50VZ
Martina Skoumalová (94) - 3.místo 200P
Účast: Martin Jašek (94, Lukáš Jordak (93), Marek Mrkva (93), Pavel Otřísal (93), Martin Pěnčík (94), Tomáš Svoboda (93), Petr Tesárek (93), Marek Vyroubal (94), Rebeka Dubeňová (94), Barbora Héniková (93), Kateřina Holubová (93), Dominika Křupková (94), Jana Muchová (94), Veronika Straková (93), Kristýna Vrchová (94), Petra Vysloužilová (93), Michaela Zapletalová (94).

5.-6.11. 2005
Velká cena Znojma , Znojmo (ČP)
Petra Formánková (88) - 3.místo 100P a 200P
Účast: Tomáš Bátěk (89), Gustav Rost (80), Eliška Kührová (89)

5.11.2005
Cena Krnovska , Krnov
Alžběta Kührová (94) - 1.místo 100M, 100PZ a 100P, 2.místo 100VZ a 100Z
Tereza Kofroňová (91) - 1.místo 100P, 3.místo 100M
Jolana Kraváková (88) - 1.místo 100P, 3.místo 100PZ
Tereza Mráčková (92) - 1.místo 100Z, 2.místo 100PZ
Hana Nováková (88) - 1.místo 100M, 100VZ a 100Z
Jakub Nezdoba (91) - 1.místo 100PZ, 2.místo 100M, 3.místo 100Z
Markéta Adámková (91) - 3.místo 100VZ a 100Z
Martin Kasal (91) - 3.místo 100P
Matěj Klváček (93) - 3.místo 100Z
Ivona Kraváková (88) - 2.místo 100P, 3.místo 100PZ
Anežka Kührová (90) - 2.místo 100PZ a 100P, 3.místo 100M
Monika Obšelová (91) - 3.místo 100P
Lucie Řiháková (94) - 3.místo 100Z
Filip Štefl (93) - 2.místo 100PZ a 100P, 3.místo 100M
Účast: Štěpán Bonczek (92), Jan Choma (91), Jakub Jančík (90), Pavel Otřísal (93), Ondřej Palatka (92), Adam Pernica (92), Václav Slezák (88), Filip Soldán (92), Michal Tomeček (95), Marek Vetešník (92), Libor Vysloužil (89), Aneta Feščuková (92), Kateřina Holubová (93), Michaela Holubová (91), Kamila Chytalová (95), Kateřina Malečková (95), Jitka Neoralová (95), Dominika Pešková (91), Martina Skoumalová (94), Kamila Vernerová (92), Petra Vysloužilová (93)

4.-5.11. 2005
Cena Krnovska v DP , Krnov (ČP)
Hana Nováková (88) - 4.místo 5km
Václav SLezák (88) - 13.místo 5km
Jakub Nezdoba (91) - mimo soutěž 5km

29.-30.10. 2005
Velká cena Kopřivnice , Kopřivnice
FINÁLE:
Tereza Kofroňová (91) - 50P
Účast: Tomáš Bátěk (89), Štěpán Bonczek (92), Jakub Jančík (90), Jakub Nezdoba (91), Ondřej Palatka (92), Václav Slezák (88), Filip Soldán (92), Markéta Adámková (91), Petra Formánková (88), Ivona Kraváková (91), Jolana Kraváková (88), Anežka Kührová (90), Eliška Kührová (89), Hana Nováková (88), Markéta Palátová (92)

22.10.2005
Memoriál 17. listopadu , Olomouc
FINÁLE:
Markéta Adámková (91)
Petra Formánková (88)
Tereza Kofroňová (91)
Anežka Kührová (90)
Eliška Kührová (89)
Hana Nováková (88)
Účast: Jolana Kraváková (88), Tomáš Bátěk (89), Jakub Jančík (90), Jakub Nezdoba (91), Gustav Rost (80), Václav Slezák (88), Libor Vysloužil (89)

15.10.2005
Vyškovský hrošík , Vyškov
Jakub Cibulka (96) - 1.místo 50Z, 2.místo 50VZ
Michal Koupil (98) - 1.místo 25Z, 3.místo 25VZ
Lukáš Kravák (99) - 1.místo 25Z a 25P
Radim Kravák (97) - 1.místo 25Z a 25VZ
Jan Mohr (97) - 1.místo 25P
Michal Tomeček (95) - 1.místo 50P a 50VZ
Anna Chytalová (98) - 1.místo 25Z, 3.místo 25P
Kateřina Praskačová (96) - 1.místo 50P a 50VZ
Lenka Skoumalová (97) - 1.místo 25P, 3.místo 25Z
Jana Vykydalová (95) - 1.místo 50Z a 50VZ
Adam Cimmermann (97) - 3.místo 25P
Ondřej Farkaš (95) - 2.místo 50Z
Michal Kašpar (95) - 2.místo 50P
Vojtěch Otruba (97) - 2.místo 25VZ
Pavel Spurný (95) - 3.místo 50P
Michal Vykydal (96) - 3.místo 50P
Anna Drábková (95) - 3.místo 50VZ
Kamila Chytalová (95) - 2.místo 50Z
Klára Kasalová (97) - 2.místo 25VZ
Nikola Kohnová (95) - 3.místo 50P
Jitka Neoralová (95) - 2.místo 50P
Účast: Jan Koupil (98), Tereza Horňáková (96), Veronika Tesárková (96)

15.10.2005
Malá cena Znojma, Znojmo
Alžběta Kührová (94) - 1.místo 100M a 100P
Tereza Kofroňová (91) - 2.místo 100P
Ivona Kraváková (91) - 3.místo 100P
Účast: Štěpán Bonczek (92), Martin Kasal (91), Matěj Klváček (93), Marek Mrkva (93), Jakub Nezdoba (91), Pavel Otřísal (93), Ondřej Palatka (92), Adam Pernica (92), Martin Pěnčík (94), Filip Soldán (92), Filip Štefl (93), Petr Tesárek (93), Marek Vetešník (92), Aneta Feščuková (92), Kateřina Holubová (93), Michaela Holubová (91), Dominika Křupková (94), Tereza Mráčková (92), Monika Obšelová (91), Dominika Pešková (91), Lucie Řiháková (94), Martina Skoumalová (94), Veronika Soukupová (92), Sandra Šobrová (92), Kamila Vernerová (92).

8.10.2005
Velká cena Prostějova 2005 (O pohár Domovní správy), Prostějov
Michal Kašpar (95) - 3.místo 100P
Jakub Nezdoba (91) - 2.místo 100P, 3.místo 200P
Michal Tomeček (95) - 2.místo 100P, 3.místo 100VZ
Markéta Adámková (91) - 3.místo 100Z
Tereza Kofroňová (91) - 3.místo 200P a 100P
Alžběta Kührová (94) - 2.místo 200P, 100PZ a 100P, 3.místo 100VZ a 100M
Kateřina Malečková (95) - 2.místo 100Z, 3.místo 50Z
Tereza Mráčková (92) - 2.místo 100Z, 3.místo 100PZ
Jitka Neoralová (95) - 3.místo 100VZ
Veronika Straková (93) - 2.místo 100Z
Jana Vykydalová (95) - 2.místo 50M a 100PZ, 3.místo 100Z a 50VZ
Účast: Štěpán Bonczek (92), Jakub Cibulka (96), Martin Kasal (91), Matěj Klváček (93), Jan Koupil (95), Lukáš Kravák (99), Radim Kravák (97), Libor Mézl (93), Pavel Otřísal (93), Ondřej Palatka (92), Martin Pěnčík (94), Filip Soldán (92), Pavel Spurný (95), Filip Štefl (93), Michal Vykydal (97), Mikuláš Zástěra (96), Kateřina Holubová (93), Michaela Holubová (91), Kamila Chytalová (95), Nikola Kohnová (95), Ivona Kraváková (91), Dominika Křupková (94), Monika Obšelová (91), Dominika Pešková (91), Kateřina Praskačová (96), Lucie Řiháková (94), Lenka Skoumalová (97), Martina Skoumalová (94), Lucie Svobodová (95), Petra Vysloužilová (93).

10.9.2005
Celkové výsledky "Českého poháru 2005" žactva v dálkovém plavání
starší žáci:
Jakub Nezdoba (91) - 4.místo
Štěpán Bonczek (92) - 6.místo
Jan Choma (91) - 32.místo
Filip Soldán (92) - 35.místo
Tereza Mráčková (92) - 2.místo
Tereza Kofroňová (91) - 13.místo

10.9.2005
Podzimní rožeň - ČP v DP, Mělice u Přelouče
Jakub Nezdoba (91) - 1.místo 5 km - starší žáci
Tereza Mráčková (92) - 1.místo 5 km - starší žáci
Václav Slezák (88) - 1.místo 5 km - dorost, 3.místo 5 km muži
Hana Nováková (88) - 1.místo 5 km - dorost
Účast: Štěpán Bonczek (92)

3.9.2005
Pastvinský maratón - ČP v DP, Pastviny
Jakub Nezdoba (91) - 1.místo 3 km - starší žáci
Tereza Mráčková (92) - 1.místo 3 km - starší žačky
Václav Slezák (88) - 1.místo 5 km - dorost
Hana Nováková (88) - 1.místo 5 km - dorost, 3.místo 5 km - ženy
Účast: Štěpán Bonczek (92), Tereza Kofroňová (91)

27.8.2005
Mistrovství ČR 2005 - ČP v DP, Lipno
Václav Slezák (88) - 2.místo 15 km - dorost
Hana Nováková (88) - 3.místo 5 km - ženy
Jakub Nezdoba (91) - 2.místo 5 km - starší žáci

6.8.2005
Heřmanické šífry - ČP v DP, Svobodné Heřmanice
Hana Nováková (88) - 1.místo 1km
Tereza Mráčková (92) - 1.místo 1 a 5km
Štěpán Bonczek (92) - 2.místo 1km

30.-31.7.2005
Mistrovství ČR žactva v DP (Pohár města Hlučína) , Hlučínská štěrkovna
Hana Nováková (88) - 1.místo 5 a 10km
Tereza Mráčková (92) - 1.místo 3 a 5km
Jakub Nezdoba (91) - 1.místo 3 a 5km
Václav Slezák (88) - 2.místo 5 a 10km
Štěpán Bonczek (92) - 2.místo 5km, 3.místo 3km
Tereza Kofroňová (91) - 2.místo 3 a 5km

9.-10.7.2005
Mistrovství ČR dorostu v DP (Memoriál M. Kroufka) , Sečská přehrada
Slezák Václav (88) - 3.místo 5km (M-ČR), 2.místo 10km
Tereza Mráčková (92) - 1.místo 3km
Účast: Hana Nováková (88)

2.-3.7.2005
Mistrovství ČR dorostu , Pardubice
Účast: Kührová Eliška (89), Kraváková Jolana (88)

24.-26.6.2005
Mistrovství ČR 2005 , Praha
Účast: Adámková Markéta (91), Formánková Petra (88), Kofroňová Tereza (91), Kührová Eliška (89), Mráčková Tereza (92)

21.-24.6.2005
II. DĚTSKÁ OLYMPIÁDA S ORBITEM, Brno
Za Olomoucký kraj se kvalifikovalo 9 našich plavců:
Jakub Nezdoba (91)
Štěpán Bonczek (92)
Matěj Klváček (93)
Markéta Adámková (91)
Tereza Kofroňová (91)
Markéta Palátová (92)
Tereza Mráčková (92)
Alžběta Kührová (94)
Lucie Řiháková (94)

19.6.2005
Plumlovská přehrada , Plumlov (ČP)
Slezák Václav (88) - 1.místo M/D 10km
Vysloužil Libor (89) - 2.místo D 5km
Klváček Josef (90) - 3.místo D 5km
Čepa Marek (85) - 3.místo M 5km
Nováková Hana (88) - 3.místo D 5km

18.6.2005
Brněnský maratón , Brněnská přehrada (ČP)
Účast: Čepa Marek (85)

18.-19.6.2005
Mistrovství ČR 13-14-ti letých , Chomutov
Mráčková Tereza (92) - 3.místo 800 VZ a 200 Z
Štafeta 4 x 50 VZ žačky - 2.místo
Účast: Adámková Markéta (91), Palátová Markéta (92), Kofroňová Tereza (91), Kraváková Ivona (91), Nezdoba Jakub (91), Palatka Ondřej (92), Soldán Filip (92), Bonczek Štěpán (92)

18.-19.6.2005
Mistrovství ČR 11-12-ti letých , Plzeň
Kührová Alžběta (94) - 1.místo 100P a 200P, 2.místo 200 PZ
Účast: Klváček Matěj (93), Straková Veronika (93), Řiháková Lucie (94), Skoumalová Martina (94)

11.6.2005
Krajské přebory dorostu a seniorů, Zlín
Kraváková Jolana (88) - 3.místo 100P
Jančík Jakub (90) - 3.místo 50Z
Účast: Rost Gustav (80), Bátěk Tomáš (89), Vysloužil Libor (89)

11.-12.6.2005
Český pohár 10-ti letého žactva , Vsetín
Vykydalová Jana (95) - 1.místo 50M, 3.místo 100Z a 100PZ
Malečková Kateřina (95) - 2.místo 100Z
Tomeček Michal (95) - 2.místo 50P, 3.místo 50VZ
Kašpar Michal (95) - 3.místo 50P
Účast: Spurný Pavel (95), Koupil Jan (95), Kohnová Nikola (95), Drábková Anna (95), Chytalová Kamila (95), Neoralová Jitka (95)

28.5.2005
Krajské přebory dorostu a seniorů, Brno
Kührová Eliška (89) - 1.místo 200VZ
Formánková Petra (88) - 1.místo 100P
Slezák Václav (88) - 2.místo 200 VZ, 1500 VZ a 400 VZ
Účast: Kührová Anežka (90), Nováková Hana (88), Kraváková Jolana (88), Rost Gustav (80)

22. a 28.5.2005
Krajské přebory 13-14- ti letých, Prostějov
Mráčková Tereza (92 ) - 1.místo 50VZ, 100Z, 400VZ, 200Z, 100VZ,800VZ,200VZ,100M a 400PZ
Kofroňová Tereza (91) - 1.místo 200M,100P, 200PZ, 200P, 100M a 400PZ, 3.místo 50VZ
Adámková Markéta (91) - 1.místo 50VZ, 100Z a 100VZ, 2.místo 400VZ, 200Z, 200VZ a 100M
Palátová Markéta (92) - 1.místo 100P, 200PZ a 200P, 2.místo 50VZ, 100Z, 200Z a 100M
Nezdoba Jakub (91) - 1.místo 100M, 2.místo 400PZ a 200M, 3.místo 200Z a 100Z
Bonczek Štěpán (92) - 1.místo 200Z, 2.místo 100Z a 1500VZ, 3.místo 200VZ
Palatka Ondřej (92) - 2.místo 200Z, 3.místo 100Z, 400PZ a 200PZ
Soldán Filip (92) - 3.místo 50VZ, 100M, 400VZ, 100VZ a 200M
Kasal Martin (91) - 2 .místo 200P, 3.místo 100P
Labák Marek (91) - 2.místo 100P, 3.místo 200P
Kraváková Ivona (91) - 2.místo 100P a 200P
Soukupová Veronika (92) - 3.místo 200Z
Účast: Brada Tadeáš (92), Choma Jan (91), Kohn Jakub (92), Kohoutek Daniel (92), Ovečka Martin (92), Pernica Adam (92), Vetešník Marek (92), Dreherová Kateřina (91), Feščuková Aneta (92), Holubová Michaela (92), Charvátová Lucie (91), Koštanská Martina (92), Lišková Alena (92), Malečková Eva (91), Obšelová Monika (91), Pešková Dominika (91), Riedlová Anna (92) , Šobrová Sandra (92), Vernerová Kamila (92), VYroubalová Klára (92)

21. a 29.5.2005
Krajské přebory 11-12-ti letých, Zlín
Kührová Alžběta (94 ) - 1.místo 100P, 100VZ, 200PZ, 200VZ, 200P a 100M
Řiháková Lucie (94) - 1.místo 100Z a 400VZ, 2.místo 50VZ
Klváček Matěj (93) - 1.místo 200Z,2.místo 100Z a 1500VZ, 3.místo 400VZ
Skoumalová Martina (94) - 2.místo 200Z
Straková Veronika (93) - 2.místo 100Z
Účast: Chytal Jan (93), Jašek Martin (94), Pěnčík Martin (94), Vyroubal Marek (94), Otřísal Pavel (93), Srostlík Jan (93), Mrkva Marek (93), Svoboda Tomáš (93), Štefl Filip (93), Tesárek Petr (93), Antoníčková Kristýna (94), Čehovská KLára (94), Křupková Dominika (94), Zapletalová Michaela (94), Charvátová Nikola (93), Malečková Radka (94), Holubová Kateřina (93), Héniková Barbora (93), Vysloužilová Petra (93),Dubeňová Rebeka (94)

15.5.2005
Krajské přebory desetiletých a mladších ,Mohelnice
Cibulka Jakub (95 ) - 1.místo 50Z, 3.místo 50VZ, 100VZ a 50P
Malečková Kateřina ( 95) - 1.místo 100Z a 50Z, 2.místo 100PZ, 3.místo 100VZ a 50M
Vykydalová Jana (95) - 1.místo 50M, 2.místo 100VZ, 100Z, 50Z a 50VZ, 3.místo 100PZ
Tomeček Michal (95) - 2.místo 100P, 50VZ a 50M, 3.místo 100VZ
Zapletal Patrik (96) - 3.místo 50Z
Zástěra Mikuláš (96) - 2.místo 50P
Praskačová Kateřina (96) - 2.místo 50Z a 100PZ, 3.místo 100VZ, 100Z a 50M
Účast: Bajer Matyáš (95), Cimmerman Adam (97), Farkaš Ondřej (95), Kašpar Michal (95), Kravák Lukáš (99), Kravák Radim (97), Koupil Jan (95), Mohr Jan (97), Popelka Ondřej (96), Spurný Pavel (95), Vykydal Michal (96), Kaladrová Anna (95), Kasalová Klára (97), Korsová Vendula (95), Neoralová Jitka (95), Soldánová Pavla (95), Svobodová Lucie (95), Zemanová Anita (95)

7.-8.5.2005
Májové Brno, Brno
Kofroňová Tereza (91) - 2.místo 100P, 3.místo 200M a 200P
Účast: Bonczek Štěpán (92), Choma Jan (91), Kasal Martin (91), Klváček Matěj (93), Mézl Libor (93), Nezdoba Jakub (91), Soldán Filip (92), Vetešník Marek (92), Adámková Markéta (91), Holubová Michaela (91), Kraváková Ivona (91), Kührová Alžběta (94), Mráčková Tereza (92), Obšelová Monika (91), Pešková Dominika (91), Říháková Lucie (94), Skoumalová Martina (94), Straková Veronika (93)

30.4.2005
Modrá stuha města Náchoda, Náchod
Kofroňová Tereza (91) - 1.místo 50P a 200P, prsařský dvojboj, 2.místo 100M
Adámková Markéta ( 91) - 2.místo 100VZ, 3.místo 100Z
Kührová Eliška (89) - 3.místo 100VZ
Kraváková Ivona (91) - 2.místo 200P, 3.místo 50P, prsařský dvojboj
Choma Jan (91) - 2.místo 200PZ
Labák Marek (91) - 2.místo 50P
Účast: Kasal Martin (91), Kührová Anežka (90), Pešková Dominika (91)

22.-24.4.2005
Austria Meeting, Vídeň
Kofroňová Tereza (91) - 3.místo 50P
Účast: Slezák Václav (88), Adámková Markéta (91), Mráčková Tereza (92), Kührová Anežka (90), Kührová Eliška (89)

23.-24.4.2005
Jarní pohár, Hradec Králové
Klváček Matěj (93) - 3.místo 100Z
Kührová Alžběta (94) - 3.místo 200PZ
Palátová Markéta (92) - 3.místo 50P
Účast: Bonczek Štěpán (92), Choma Jan (91), Palatka Ondřej (92), Řiháková Lucie (94), Skoumalová Martina (94)

16.-17.4.2005
Pohár starosty - pětiboj , Mohelnice
Kofroňová Tereza (91) - 1.místo 100M a 100P, 2.místo 200PZ, 1.místo - pětiboj
Mráčková Tereza (92) - 1.místo 100Z, 100VZ a 200PZ, 2.místo 100M, pětiboj, 3.místo 100P
Nezdoba Jakub (91) - 3.místo 100M, 100P, 200PZ a pětiboj
Tomeček Michal (95) - 2.místo 100P,100PZ a pětiboj, 3.místo 50M, 100Z a 100VZ
Palátová Markéta (92) - 2.místo 100P
Kührová Alžběta (94) - 3.místo 100M, 100P a pětiboj
Účast: Bonczek Štěpán (92), Cibulka Jakub (96), Choma Jan (91), Jančík Jakub (90), Kasal Martin (91), Klváček Matěj (93), Labák Marek (91), Palatka Ondřej (92), Pernica Adam (92), Pěnčík Martin (94), Slezák Václav (88), Štefl Filip (93), Tesárek Petr (93), Vetešník Marek (92), Vyroubal Marek (94), Zapletal Patrik (96), Holubová Kateřina (93),Holubová Michaela (91), Křupková Dominika (94), Kührová Anežka (90), Kührová Eliška (89), Lišková Alena (92), Pešková Dominika (91), Praskačová Kateřina (96), Řiháková Lucie (94), Skoumalová Martina (94), Vernerová Kamila (92), Vyroubalová Klára (92), Zapletalová Michaela (94).

9.4.2005
Znojemská vlnka, Znojmo
Kührová Alžběta (94) - 1.místo 50M, 50P a 50VZ
Malečková Kateřina (95) - 1.místo 50Z, 50P a 50VZ
Palátová Markéta (92) - 1.místo 50M, 50Z a 50P
Mráčková Tereza (92) - 1.místo 50VZ, 2.místo 50M, 3.místo 50Z
Klváček Matěj (93) - 1.místo 50Z, 3.místo 50VZ
Kohnová Nikola (95) - 2.místo 50Z, 50P a 50VZ
Pešková Dominika (91) - 2.místo 50M
Řiháková Lucie (94) - 2.místo 50Z
Kraváková Ivona (91) - 3.místo 50M a 50P
Mézl Libor (93) - 2.místo 50P
Účast: Bonczek Štěpán (92), Brada Tadeáš (92), Dziuba Martin (94), Choma Jan (91), Chytal Jan (93), Jašek Martin (94), Kohn Jakub (92), Labák Marek (91), Ovečka Martin (92, Otřísal Pavel (93), Palatka Ondřej (92), Pěnčík Martin (94), Pernica Adam (92), Svoboda Ladislav (94), Svoboda Tomáš (93), Štefl Filip (93), Tesárek Petr (93), Vetešník Marek (92), Vyroubal Marek (94), Antoníčková Kristýna (94), Čehovská Klára (94), Dreherová Kateřina (92), Feščuková Aneta (92), Héniková Barbora (93), Holubová Kateřina (93), Holubová Michaela (91), Charvátová Nikola (95), Křupková Dominika (94), Lišková Alena (92), Malečková Eva (91), Malečková Radka (94).

9.-10.4.2005
Velká cena Ostravy, Ostrava (ČP)
Účast: Adámková Markéta (91), Kofroňová Tereza (91), Kührová Anežka (90), Kührová Eliška (89), Nováková Hana (88)

2.4.2005
Mistrovství ČR seniorů a dorostu v dálkovém plavání, Pardubice
Slezák Václav (88) - 2.místo 5km
Účast : Čepa Marek (85), Nováková Hana (88)

19.3.2005
Karvinský motýlkářský trojboj, Karviná
Nezdoba Jakub (91) - 1.místo 200M, 2.místo 100M, 3.místo 50M a 100PZ (trojboj 2.místo)
Kofroňová Tereza (91) - 1.místo 50P, 3.místo 50M, (trojboj 3.místo)
Mráčková Tereza (92) - 1.místo 50VZ, 3.místo 100PZ a 100VZ
Kührová Alžběta (94) - 2.místo 50P, 3.místo 100PZ
Kraváková Ivona (91) - 2.místo 50P
Spurný Pavel (95) - 3.místo 50P
Účast: Bonczek Štěpán (92), Klváček Matěj (93), Soldán Filip (92), Zapletal Patrik (96), Kührová Anežka (90), Kührová Eliška (89), Řiháková Lucie (94), Skoumalová Martina (94), Kohnová Nikola (95)

12.3. 2005
Mistrovství ČR žactva v dálkovém plavání , Chomutov
Mráčková Tereza (92) - 2.místo 5km
Účast: Jakub Nezdoba (91), Jan Choma (91), Filip Soldán (92), Štěpán Bonczek (92)

5.-6.3.2005
AXIS-CUP 2005 , Jihlava (ČP)
Účast: Rost Gustav (80), Adámková Markéta (91), Formánková Petra (88), Kofroňová Tereza (91), Nováková Hana (88)

19.-20.2.2005
Cena Brněnského draka, Brno
Mráčková Tereza (92) - 1.místo 100Z, 50 VZ, 100M, 100VZ a 200VZ, 2.místo 200Z
Adámková Markéta (91) - 1.místo 100VZ a 200VZ, 2.místo 200Z
Kofroňová Tereza (91) - 1.místo 200P a 100M, 2.místo 200PZ
Kührová Alžběta (94) - 1.místo 200P a 100P, 2.místo 200PZ, 3.místo 100VZ
Kraváková Ivona (91) - 1.místo 100P, 2.místo 200P, 3.místo 200PZ
Vykydalová Jana (95) - 2.místo 50VZ a 50M
Holubová Michaela (91) - 2.místo 50VZ
Říháková Lucie (94) - 3.místo 100Z a 50VZ
Pešková Dominika (91) - 3.místo 50VZ
Malečková Kateřina (95) - 3.místo 100Z
Bonczek Štěpán (92) - 2.místo 200Z
Klváček Matěj (93) - 2.místo 200VZ
Soldán Filip (92) - 3.místo 200PZ
Účast : Jakub Nezdoba (91)

12.-13.2.2005
Velká cena Opavy , Opava
Čepa Marek (85) - 1.místo 100VZ

29.-30.1.2005
Brněnský tučňáček , Brno
Účast: Cibulka Jakub (96), Farkaš Ondřej (95), Formánek Michael (95), Kašpar Michal (95), Pochyla Adam (95), Samson Vojtěch (97), Spurný Pavel (95), Tomeček Michal (95), Vykydal Michal (96), Zapletal Patrik (96), Havránková Anna (95), Chytalová Kamila (95), Kohnová Nikola (95), Malečková Kateřina (95), Praskačová Kateřina (96), Skoumalová Lenka (97), Soldánová Pavla (95), Vykydalová Jana (95)

29.1.2005
1. kolo družstev, Zlín
Formánková Petra (88) - 1.místo 200P , 2.místo 100P, 3.místo 200PZ
Čepa Marek (85) - 2.místo 1500VZ a 400VZ, 3.místo 200M
Matoška Aleš (86) - 2.místo 100VZ, 3.místo 50VZ a 100M
Kofroňová Tereza (91) - 3.místo 100P
Mráčková Tereza (92) - 3.místo 400VZ
Účast: Bátěk Tomáš (89), Jančík Jakub (90), Labák Marek (91), Rost Gustav (80), Vysloužil Libor (89), Kraváková Jolana (88), Kraváková Ivona (91), Palátová Markéta (92), Střídecká Hedvika (87)

9.1.2005
Novoroční cena Kroměříže, Kroměříž
Cibulka Jakub (96) - 1.místo 25VZ, 2.místo 25Z
Kührová Alžběta (94) - 1.místo 50P a 50VZ
Praskačová Kateřina (96) - 1.místo 25Z a 25VZ
Řiháková Lucie (94) - 1.místo 50Z a 50M
Pochyla Adam (95) - 3.místo 50Z
Pěnčík Martin (94) - 2. místo 50M
Svoboda Ladislav (94) - 3.místo 50P a 50VZ
Tomeček Michal (95) - 2.místo 50Z a 50VZ
Křupková Dominika (94) - 3.místo 50Z a 50VZ
Skoumalová Martina (94) - 2.místo 50Z a 50P
Vykydalová Jana (95) - 2.místo 50M
Účast: Spurný Pavel (95), Skoumalová Lenka (97), Vrchová Kristýna (94), Zapletalová Michaela (94)

Partneři

Plavecký oddíl TJ Prostějov, z.s. podporuje:

logo msmt

CSPS logo RGB BOTTOM CZ

Statutární město Prostějov

Mestskyznak PV Color

Olomoucký kraj

znak OLK

Born to swim

 

Koutny

 

Czech English French German Hungarian Italian Spanish

Sportovní odvětví

 

 

Copyright PoPro © 2010-18 All Rights Reserved

Kontakt

 

  • Tel.: +420 606752438

  • e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Chcete-li se dozvědět více o použitých souborech cookie a jak je smazat, podívejte se na naše privacy policy.

  Souhlasím s cookies z tohoto webu.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk