TJ PROSTĚJOV z.s.

plavecký oddíl

2004

Česká reprezentace
plavání: Petra Formánková (88), Tereza Kofroňová (91)
dálkové plavání: Marek Čepa (85)

19.12.2004
Vánoční cena Třebíče, Třebíč
Bonczek Štěpán (92) - 1.místo 50Z, 3.místo 100VZ
Pěnčík Martin (93) - 1.místo 50M, 3.místo 50VZ
Adámková Markéta (91) - 1.místo 50VZ, 2.místo 50Z
Kührová Alžběta (94) - 1.místo 100PZ, 50M a 100P
Mráčková Tereza (92) - 1.místo 100VZ, 2.místo 50VZ a 50Z
Palátová Markéta (92) - 1.místo 50M, 2.místo 100PZ
Říháková Lucie (94) - 1.místo 50Z, 2.místo 100Z a 50VZ
Klváček Matěj (93) - 2.místo 50Z
Křupková Dominika (94) - 2. místo 100VZ, 3.místo 50Z
Matyášková Barbora (88) - 3.místo 50VZ
Skoumalová Martina (94) - 2.místo 50Z, 3.místo 100Z a 100PZ
Účast: Bátěk Tomáš (89), Foltýn Tadeáš (90), Hrubý Ondřej (89), Kasal Martin (91), Labák Marek (91), Ovečka Martin (92), Palatka Ondřej (92), Soldán Filip (92), Vetešník Marek (92), Holubová Kateřina (93), Holubová Michaela (91), Kührová Anežka (90), Pešková Dominika (91), Straková Veronika (93), Vykydalová Jana (95)

18.12.2004
FEGO CUP , Brno
Bonczek Štěpán (92) - 1.místo 100Z a 100VZ , 3.místo 200PZ
Vetešník Marek (92) - 1. místo 100M, 2. místo 100P
Soldán Filip (92) - 1.místo 100P, 2.místo 200PZ, 100VZ a 100M
Kührová Alžběta (94) - 1.místo 50Z, 50P, 50VZ a 50M
Kührová Anežka (90) - 1.místo 100P, 2. místo 200PZ, 3.místo 100M
Mráčková Tereza (92) - 1.místo 200PZ, 100Z, 100VZ a 100M
Straková Veronika (93) - 1.místo 100Z, 3.místo 100P a 100M
Cibulka Jakub (96) - 3. místo 25VZ
Nezdoba Jakub (91) - 3.místo 100Z
Palatka Ondřej (92) - 3.místo 100Z a 100M
Adámková Markéta (91) - 2.místo 100VZ, 3.místo 100Z
Účast: Brada Tadeáš (92), Formánek Michael (95), Choma Jan (91), Kasal Martin (91), Labák Marek (91), Ovečka Martin (92), Spurný Pavel (95), Holubová Kateřina (91), Křupková Dominika (94), Lišková Alena (92), Pešková Dominika (91), Obšelová Monika (91), Říháková Lucie (94), Skoumalová Martina (94)

18.-19.12.2004
Vánoční cena Zlína, Zlín
Účast: Slezák Václav (88)

12.12.2004
Šumperský čert, Šumperk
Bonczek Štěpán (92) - 1.místo 100Z, 2.místo 100PZ, 3.místo 100M
Jančík Jakub (90) - 1.místo 100Z, 2.místo 50VZ, 100PZ a 100P
Soldán Filip (92) - 1.místo 50VZ, 100M a 100PZ, 2.místo 100P
Adámková Markéta (91) - 1.místo 50VZ, 3.místo 100PZ
Kührová Anežka (90) - 1.místo 100M, 100PZ a 100P, 3.místo 100Z
Mráčková Tereza (92) - 1.místo 50VZ, 100Z, 100PZ a 100M
Vykydalová Jana (95) - 1.místo 50VZ, 50Z a 50M, 2.místo 50P a 100PZ
Foltýn Tadeáš (90) - 3.místo 100P
Hrubý Ondřej (89) - 3.místo 100Z
Klváček Matěj (93) - 2.místo 100Z
Nezdoba Jakub (91) - 2.místo 100M, 3.místo 100Z
Palatka Ondřej (92) - 3.místo 100Z a 100PZ
Vetešník Marek (92) - 2.místo 100M, 3.místo 100P
Dubeňová Rebeka (94) - 2.místo 50M a 50Z, 3.místo 100PZ
Matyášková Barbora (88) - 2.místo 100Z, 100PZ a 100M, 3.místo 50VZ
Soukupová Veronika (92) - 2.místo 50VZ a 100Z, 3.místo 100PZ
Účast: Brada Tadeáš (92), Choma Jan 91), Chytal Jan (93), Kasal Martin (91), Klváček Josef (90), Labák Marek (91), Tesárek Petr (93), Ovečka Martin (92), Svoboda Tomáš (93), Dreherová Kateřina (91), Feščuková Aneta (92), Héniková Barbora (93), Holubová Kateřina (93), Holubová Michaela (91), Chytalová Kamila (95), Malečková Eva (91), Obšelová Monika (91), Pešková Dominika (91), Spielmanová Kateřina (92), Straková Veronika (93), Zapletalová Simona 2 (92), Vernerová Kamila (92), Vrchová Kristýna (94), Vyroubalová Jana (91), Vyroubalová Klára (92), Vysloužilová Petra (93), Zapletalová Simona 1 (92)

11.-12.12.2004
Český pohár 10-ti letých , Brno
Kührová Alžběta (94) - 1.místo 50 P, 200 PZ, 50 M, 100 P A 100 PZ, 2.místo 50 VZ
Účast: Pěnčík Martin (94), Křupková Dominika (94), Zapletalová Michaela (94, Říháková Lucie (94), Skoumalová Martina (94)

11.-12.12.2004
Zimní mistrovství ČR dorostu, Trutnov
Účast: Kührová Eliška (89), Nováková Hana (88), Střídecká Hedvika (87)

4.-5.12.2004
Zimní mistrovství ČR 11-ti letých, Svitavy
Účast: Straková Veronika (93), Klváček Matěj (93), Chytal Jan (93)

4.-5.12.2004
Zimní mistrovství ČR 12-ti letých, Praha
Mráčková Tereza (92) - 2. místo 800 VZ, 3. místo 200 Z a 400 VZ
Účast: Palátová Markéta (92), Bonczek Štěpán (92), Soldán Filip (92)

4.-5.12.2004
Zimní mistrovství ČR 13-ti letých, Kopřivnice
Kofroňová Tereza (91) - 1. místo 100 P, 3. místo 200P
Adámková Markéta (91) - 2. mísgto 50 VZ
Účast: Kraváková Ivona (91), Nezdoba Jakub (91), Labák Marek (91)

4.-5.12.2004
Zimní mistrovství ČR 14-ti letých, Brno
Účast: Kührová Anežka (90)

26.-28.11.2004
Zimní mistrovství ČR, Chomutov (ČP)
Účast: Čepa Marek (85), Kührová Anežka (90), Kührová Eliška (89), Nováková Hana (88)

21.11.2004
Přebor Zlínského a Olomouckého kraje 9 a 10-ti letí, Mohelnice
Kührová Alžběta (94) - 1. místo 200 PZ, 50 P, 100 P, 100 PZ, 50 VZ a 50 M
Vykydalová Jana (95) - 1. místo50 P a 50 P , 2. místo 50 M a 50 VZ
Malečková Kateřina (95) - 1. místo 50 Z, 2. místo 50 VZ
Skoumalová Martina (94) - 1. místo 100 Z
Tomeček Michal (95) - 2. místo 100 VZ a 50 P, 3. místo 50 Z a 50 VZ
Říháková Lucie (94) - 2. místo 50 VZ a 50 M, 3. místo 100 P a 50 P
Účast: Dziuba Martin (94), Študent Jaroslav (94), Pěnčík Martin (94), Jašek Martin (94), Formánek Michael (95), Pochyla Adam (95), Kašpar Michal (95), Spurný Pavel (95), Zlámal Jiří (95), Farkaš Ondřej (95), Koupil Jan (95), Cibulka Jakub (96), Zapletalová Michaela (94), Antoníčková Kristýna (94), Křupková Dominika (94), Malečková Radka (94), Vrchová Kristýna (94), Dubeňová Rebeka (94), Muchová jana (94), Čehovská Klára (94), Havránková Anna (94), Kohnová Nikola (95), Drábková Anna (95), Chytalová Kamila (95), Praskačová Kateřina (96)

21.-22.11.2004
Velká cena Znojma, Znojmo (ČP)
Kofroňová Tereza (91) - 1. místo 200 P, 2.místo 100 P
Nováková Hana (88) - 3. místo 800 VZ
Účast: Čepa Marek (85), Slezák Václav (88), Adámková Markéta (91), Kührová Anežka (90), Kührová Eliška (89)

13.-14.11.2004
Přebor Zlínského a Olomouckého kraje 13 a 14-ti letí, Zlín
Adámková Markéta (91) - 1. místo 200 Z, 100 VZ,50 VZ a 100 Z , 2.místo 200 VZ a 400 VZ
Kofroňová Tereza (91) - 1. místo 100 P, 200 PZ, 200 P, 100 M, 400 PZ a 200 M, 3. místo 50 VZ
Kührová Anežka (90) - 1.místo 100 P, 200 P, 100 M, 400 PZ a 200 M , 2. místo 200 PZ
Kraváková Jolana (88) - 1. místo 100 P, 2. místo 200P
Nezdoba Jakub (91 - 1. místo 200 M a 100 M, 2. místo 200 Z, 3. místo 100 Z
Vysloužil Libor (89) - 1. místo 1500 VZ
Kraváková Ivona (91) - 2. místo 100P a 200 P
Matyášková Barbora (88) - 3. místo 100 Z
Choma Jan (91) - 2.místo 400 PZ
Labák Marek (91) - 3. místo 200 P a 100 P
Jančík Jakub (90) - 2. místo 100 Z, 3. místo 50 VZ a 200 Z
Účast: Holubová Michaela (91), Malečková Eva (91), Obšelová Monika (91), Pešková Dominika (91), Vyroubalová Jana (91, Foltýn Tadeáš (90), Kasal Martin (91), Klváček Josef (90), Juračka Jan (88), Hrubý Ondřej (89), Bátěk Tomáš (89)

13.-14.11.2004
Velká cena Brna, Brno (ČP)
Účast: Čepa Marek (85), Matoška Aleš (86), Slezák Václav (88), Střídecká Hedvika (87), Nováková Hana (88)

30.10.2004
Přebor Zlínského a Olomouckého kraje 11 a 12-ti letí, Prostějov
MráčkováTereza (92) - 1. místo 200 Z, 100 VZ, 800 VZ, 200 VZ, 400 PZ, 50 VZ, 100 Z a 400 V, 2.místo 100M
Palátová Markéta (92) - 1. místo 100 P, 200 PZ a 200 P, 2. místo 200 Z, 3. místo 100 M
Klváček Matěj (93) - 1.místo 100Z, 100PZ a 200Z, 2. místo 200 VZ a 1500 VZ, 3. místo 50 VZ
Bonczek Štěpán (92) - 1. místo 1500 VZ a 200 Z, 2. místo 100 Z, 3. místo 400 VZ
Soldán Filip (92) - 2. místo 200 PZ, 3. místo 100 Z, 200 VZ, 400 PZ a 200 Z
Palatka Ondřej (92) - 2. místo 400 PZ a 200 Z, 3. místo 200 P a 200 PZ
Chytal Jan (93) - 2. místo 200 P
Straková Veronika (93) - 2. místo 200 Z a 100 Z, 3. místo 100 VZ a 100 PZ
Vysloužilová Petra (93) - 3. místo 100 P
Soukupová Veronika (92) - 3. místo 50 VZ a 100 Z
Účast: Otřísal Pavel (93), Sogel Ladislav (93), Srostlík Jan (93), Mrkva Marek (93), Štefl Filip (93), Mézl Libor (93), Tesárek Petr (93), Svoboda Tomáš (93), Pernica Adam (92), Brada Tadeáš (92), Ovečka Martin (92), Kohoutek Daniel (92), Vetešník Marek (92), Holubová Kateřina (93), Harvišová Jitka (93), Héniková Barbora (93), Spielmanová Kateřina (92), Šobrová Sandra (92), Zapletalová Simona (92), Vyroubalová Klára (92), Vernerová Kamila (92), Riedlová Anna (92), Feščuková Aneta (92), Koštanská Martina (92)

30.10.2004
22. Internationales Jugendswimmfest, Goslar - Německo
Kofroňová Tereza (91) - 1. místo 100 Z, 100 P, 200 PZ a 100 M, 3. místo 100 VZ
Nezdoba Jakukb (91) - 1. místo 100 Z, 200 PZ a 100 M, 3. místo 100 VZ

5.-6.11.2004
Cena Krnovska, Krnov
Slezák Václav (88) - 5km 1.místo - junioři
Nováková Hana (88) - 5km 1. místo juniorky, 2. místo 100 Z, 3. místo 100 VZ
Čepa Marek (85) - 2. místo 100 VZ
Matoška Aleš (86) - 2. místo 100 P

30.10.2004
Velká cena Prostějova, Prostějov
Kührová Alžběta (94) - 1. místo 50 P, 50 M, 100 PZ, 50 VZ,100 P a 100 M
Kührová Anežka (90) - 1. místo 200 M a 100 M, 2. místo 100 PZ, 3. místo 200P a 100 P
Mráčková Tereza (92) - 1. místo 100 VZ, 200 M a 200 VZ, 2. místo 100 Z a 200 Z, 3. místo 100 PZ
Říháková Lucie (94) - 1. místo 50 Z, 2. místo 100 Z, 3. místo 100 PZ a 50 VZ
Bonczek Štěpán (91) - 1. místo 200 Z, 2. místo 100 Z
Nezdoba Jakub (91) - 3. místo 200 VZ
Adámková Markéta (91) - 3. místo 100 VZ a 200 Z
Kraváková Ivona (91) - 2. místo 200 P a 100 P
Skoumalová Martina (94) - 3. místo 100 Z
Soukupová Veronika (92) - 3. místo 100 Z a 200 VZ
Účast: Brada Tadeáš ( 92), Kasal Martin (91), klváček Josef (90), Klváček Matěj (93), Labák Marek (91), Palatka Ondřej (92), Pěnčík Martin (94), Pernica Adam (92), Soldán Filip (92), Tomeček Michal (95), Vetešník Marek (92), Dubeňová Rebeka (94), Feščuková Aneta (92), Holubová Kateřina (93), Holubová Michaela (91), Křupková Dominika (94), Malečková Kateřina (95), Malečková Radka (94), Obšelová Monika (91), Pešková Dominika (92), Straková Veronika (93), Šobrová Sandra (92), Vyroubalová Jana (91), Vysloužilová Petra (93), Zapletalová Michaela (94)

23.10.2004
Memoriál 17. listopadu, Olomouc
Účast: Čepa Marek (85), Matoška Aleš (86), Slezák Václav (88), Vysloužil Libor (89), Hrubý Ondřej (89), Juračka Jan (89), Bátěk Tomáš (89), Střídecká Hedvika (87), Kraváková Jolana (88)

23.10.2004
Malá cena Znojma, Znojmo
Kofroňová Tereza (91) - 1. místo100 P
Mráčková Tereza (92) - 2. místo 400 VZ a 100 VZ
Účast: Bonczek Štěpán (92), Brada Tadeáš (92), Foltýn Tadeáš (90), Choma Jan (91), Chytal Jan (91), Kasal martin (91), Klváček Josef (90), Klváček Matěj (93),Labák Marek (91), Ovečka Martin (92), Palatka Ondřej (92), Soldán Filip (92), Vetešník Marek (92), Holubová Michaela (91), Košťanská Martina (92), Kraváková Ivona (91), Kührová Anežka (90), Palátová Markéta (92), Pešková Dominika (91), Riedlová Anna (92), Soukupová Veronika (92), Spielmanová Kateřina (92), Straková Veronika (93), Šobrová Sandra (92), Vysloužilová Petra (93)

16.10.2004
Malá cena Nového Jičína, Nový Jičín
1. MÍSTO DRUŽSTVA
Jančík Jakub (90) - 2. místo 100 Z
Kofroňová Tereza (91) - 2. místo100 P
Kührová Anežka (90) - 3. místo 100 M a 200 PZ
Účast: Bátěk Tomáš (89), Foltýn Tadeáš (90), Hrubý Ondřej (89), Choma Jan (91), Juračka Jan (88), Kasal Martin (91), Klváček Matěj (93), Labák Marek (91), Matoška Aleš (86), Nezdoba Jakub (91), Palatka Ondřej (92), Soldán Filip (92), Vetešník Marek (92), Vysloužil Libor (89), Adámková Markéta (91), Kraváková Ivona (91), Kührová Alžběta (94), Malečková Eva (91),Mráčková Tereza (92), Obšelová Monika (91), Palátová Markéta (92), Pešková Dominika (91), Soukupová Eva (92), Straková Veronika (93)

9.10.2004
Velká cena Trutnova, Trutnov
Kofroňová Tereza (91) - 1. místo 100P
Formánková Petra (88) - 2. místo 100 P
Mráčková Tereza (92) - 2. místo 50 VZ, 3. místo 100 PZ
Palátová Markéta (92) - 2. místo 50M
Účast : Čepa Marek (85), Jančík Jakub (90), Nezdoba Jakub (91), Slezák Václav (88), Soldán Filip (92), Adámková Markéta (91), Kührová Anežka (90), Kührová Eliška (89), Nováková Hana (88) Střídecká Hedvika (87)

11.9.2004
Podzimní rožeň, Mělicec (ČP)
Marek Čepa (85) - 1.místo 5km

6.9.2004
Italský pohár ,Kaldonazzo - Itálie
Marek Čepa (85) - 1.místo 10 km , 2. místo 4 km

28.8.2004
Mistrovství ČR seniorů a masters v dálkovém plavání, Lipno (ČP)
Marek Čepa (85) - 2.místo 5km

7.8.2004
Heřmanické Šífry, Svobodné Heřmanice (ČP)
Tereza Kofroňová (91) - 2.místo 1km

31.8.2004
Mistrovství EVROPY juniorů v dálkovém plavání, San Afrique (F)
Marek Čepa (85)
Michal Adamec (86)

17.-18.7.2004
Mistrovství EVROPY juniorů, Lisabon (POR)
Petra Formánková (88)

10.7.2004
Mistrovství ČR - dorostu v dálkovém plavání, Sečská přehrada ( ČP)
Marek Čepa (85) - 4. místo 5km (muži)
Michal Adamec (86) - 4.místo 5km (dorost), 11.místo (muži)

2.-4.7. 2004
Mistrovství ČR 2004, Pardubice, 50m (ČP)
Petr a Formánková (88) - 3.místo 100P
Účast: Eliška Kührová (89), Anežka Kührová (90)

26.6.2004
Mistrovství ČR - dorost, Praha, 50m
Petra Formánková (88) - 1.místo 50 a 200P , 2. místo 100P
Účast: Eliška Kührová (89)

20.6.2004
Český pohár v dálkovém plavání, Plumlovská přehrada (ČP)
Marek Čepa (85) - 3.místo 5km
Michal Adamec (86) - 4.místo 5km

19.6.2004
Minolta maratón, Brno, Brněnská přehrada (ČP)
Marek Čepa (85) - 2.místo 5km

19.6.2004
Mistrovství ČR - mladší žáci, Praha, 50m
Účast: Matěj Klváček (93), Jan Chytal (93), Štěpán Bonczek (92), Ondřej Palatka (92), Tereza Mráčková (92), Veronika Straková (93), Markéta Palátová (92)

19.6.2004
Mistrovství ČR - starší žáci, České Budějovice, 50m
Tereza Kofroňová (91) - 1.místo 200P , 2. místo 100P
Markéta Adámková (91) - 2.místo 50VZ
Účast: Ivona Kraváková (91), Anežka Kührová (90), Tadeáš Foltýn (90), Marek Labák (91)

12..6.2004
Pohár 10-ti letých , Nový Jičín, 25m
Alžběta Kührová (94) - 1.místo 200PZ, 50P, 100P, 100PZ, 50VZ, 50M
Lucie Říháková (94) - 3.místo 50P
Účast: Martina Skoumalová (94), Michaela Zapletalová (94), Dominika Křupková (94)

4.6.2004
Praha 2004 , Praha, 50m (ČP)
Účast: Eliška Kührová (89)

5.6.2004
Přebor Zlínského a Olomouckého kraje dorostu a členstva, Zlín, 50m
Tereza Kofroňová (91) - 1.místo 100P a 200P
Markéta Adámková (91) - 3.místo 50Z
Účast: Václav Slezák (88), Jan Juračka (88), Libor Vysloužil (89), Tomáš Bátěk (89), Ondřej Hrubý (89), Tadeáš Foltýn (90), Jakub Jančík (90), Marek Labák (91), Jakub Nezdoba (91), Jan Choma (91), Filip Soldán (92), Štěpán Bonczek (92), Matěj Klváček (93), Anežka Kührová (90), Ivona Kraváková (91), Veronika Soukupová (92), Tereza Mráčková (92

30 .5.2004
Přebor Zlínského a Olomouckého kraje 11 a 12-ti letí, Zlín, 25m
Matěj Klváček (93) - 1.místo 50VZ, 200Z , 2.místo 400VZ
Štěpán Bonczek (92) - 1.místo 200Z
Tereza Mráčková (92) - 1.místo 100Z, 400VZ , 3.místo 50VZ
Veronika Straková (93) - 2.místo 100Z
Markéta Palátová (92) - 2.místo 100Z
Veronika Soukupová (92) - 3.místo 100Z
Ondřej Palatka (92) - 2.místo 200Z
Filip Soldán (92) - 3.místo 200Z, 400VZ
Účast: Pavel Otřísal (93), Jan Srostlík (93), Filip Štefl (93), Martin Hodan (93), Adam Pernica (92), Tadeáš Brada (92), Martin Ovečka (92), Jakub Kohn (92), Vetešník Marek (92), Kateřina Holubová (93), Sandra Šobrová (92), Klára Vyroubalová (92), Kamila Vernerová (92), Alena Lišková (92), Anna Riedlová (92), Aneta Feščuková (92)

29.5.2004
Velká cena Slovenska, Bratislava (SK), 50m
Účast: Petra Formánková (88), Hana Nováková (88)

23 .5.2004
Přebor Zlínského a Olomouckého kraje 13 a 14-ti letí, Prostějov, 25m
Anežka Kührová (90) - 1.místo 200M , 3.místo 50VZ
Tereza Kofroňová (91) - 1.místo 200M
Markéta Adámková (91) - 1.místo 50VZ, 100Z, 400VZ
Jakub Jančík ( (90) 3.místo 50VZ
Účast: Kateřina Dreherová (91), Michaela Holubová (91), Vojtěch Ježek (91), Martin Kasal (91), Monika Obšelová (91), Dominika Pešková, Tadeáš Foltýn (90), Jan Choma (91), Josef Klváček (90), Marek Labák (91), Jakub Studýnka (90)

22 .5.2004
Přebor Zlínského a Olomouckého kraje 11 a 12-ti letí, Zlín, 25m
Matěj Klváček (93) - 1.místo 100VZ , 2.místo 100Z,200VZ, 3.místo 200PZ
Štěpán Bonczek (92) - 1.místo 1500VZ , 2.místo 100Z, 3.místo 200VZ
Tereza Mráčková (92) - 1.místo 100VZ, 200PZ, 400PZ, 200Z , 2.místo 100VZ, 3.místo 100M
Veronika Straková (93) - 2.místo 200Z, 3.místo 100M
Markéta Palátová (92) - 2.místo 100P, 200PZ
Petr a Vysloužilová - 3.místo 100P
Filip Soldán (92) - 3.místo 400PZ a 100PZ
Jan Chytal (93) - 3.místo 100P a 200P
Účast: Pavel Otřísal (93), Ladislav Sogel (93), Jan Srostlík (93), Marek Mrkva (93), Filip Štefl (93), Tomáš Svoboda (93), Ondřej Palatka (92), Adam Pernica (92), Tadeáš Brada (92), Martin Ovečka (92), Jakub Kohn (92), Jonáš Kotyza (92), Kateřina Holubová (93), Nikola Charvátová (93), Veronika Soukupová (92), Kateřina Spielmanová (92), Sandra Šobrová (92), Simona Zapletalová (92), Klára Vyroubalová (92), Kamila Vernerová (92), Alena Lišková (92)

16.5.2004
Přebor Zlínského a Olomouckého kraje 9 a 10-ti letí, Mohelnice, 25m
Alžběta Kührová (94) - 1.místo 100PZ, 50P a 100P, 200PZ, 50M, 50VZ
Lucie Říháková (94) - 1.místo 50Z a 100Z , 2.místo 50VZ, 3.místo 50M, 50VZ a 50P
Jana Vykydalová (95) - 1.místo 50P, 50Z a 50VZ , 2.místo 50M
Kateřina Malečková (95) - 2.místo 50Z a 50VZ, 3.místo 50P
Martina Skoumalová (94) - 2. místo 100Z
Jitka Neoralová (95) - 3.místo 50VZ
Účast: Martin Dziuba (94), Martin Pěnčík (94), Martin Jašek (94), Pavel Spurný (94), Michaela Zapletalová(94), Kristýna Antoníčková (94), Dominika Křupková (94), Radka Malečková (94), Kristýna Vrchová (94), Rebeka Dubeňová (94), Nikola Kohnová (95), Anna Drábková (95)

15.5.2004
Přebor Zlínského a Olomouckého kraje 13 a 14-ti letí, Prostějov, 25m
Anežka Kührová (90) - 1.místo 100P, 200P, 100VZ, 100M, 200PZ 400PZ
Tereza Kofroňová (91) - 1.místo 100P, 200P, 200PZ, 400PZ , 2.místo 100M
Markéta Adámková (91) - 1.místo 200Z , 2.místo 100VZ a 200PZ, 3.místo 100M
Tadeáš Foltýn (90) - 1.místo 100P a 200P
Ivona Kraváková (91) - 2.místo 100P, 3.místo 200P
Josef Klváček (90) - 3. místo 1500VZ
Jan Choma (91) - 2.místo 400PZ
Účast: Kateřina Dreherová (91), Klára Héniková (91), Michaela Holubová (91), Vojtěch Ježek (91), Martin Kasal (91), Ondřej Neoral (91), Monika Obšelová (91), Dominika Pešková (91)

1.-2.5. 2004
MÁJOVÉ BRNO, Brno, 50m
Tereza Kofroňová (91) - 3.místo 100P
Účast: Jakub Jančík (90), Josef Klváček (90), Tadeáš Foltýn (90), Marek Labák (91), Ondřej Palatka (92), Štěpán Bonczek (92), Matěj Klváček (93), Anežka Kührová (90), Markéta Adámková (91), Michaela Holubová (91), Tereza Mráčková (92), Markéta Palátová (92), Veronika Soukupová (92), Veronika Straková (93)

23.-25.4. 2004
AUSTRIA MEETING 2004 , Vídeň (Rakousko), 50m
Petr a Formánková (88) - 2.místo (junioři) 100P a 50P
Účast: Marek Čepa (85), Hana Nováková (88), Anežka Kührová (90), Eliška Kührová (89)

18.4.2004
Aprílová vlnka, Znojmo, 25m
Jakub Nezdoba (91) - 1. místo 50M, 50Z a 50 VZ
Tereza Kofroňová (91) - 1.místo 50M a 50P
Markéta Adámková (91) - 1. místo 50Z , 2.místo 50VZ , 3.místo 50M
Alžběta Kührová (94) - 2.místo 50P, 3. místo 50M
Markéta Palátová (92) - 2.místo 50Z a 50P, 3.místo 50M
Tereza Mráčková (92) - 3.místo 50Z
Ivona Kraváková (91) - 3.místo 50P
Marek Labák (91) - 3.místo 50P
Jakub Jančík (90) - 3.místo 50Z
Tadeáš Foltýn (90) - 3.místo 50P
Účast: Lucie Říháková (94), Martina Skoumalová (94), Veronika Straková (93), Kateřina Holubová (93), Anna Riedlová (92), Veronika Soukupová 92), Aneta Feščuková (92), Alena Lišková (92), Kamila Vernerová (92), Sandra Šobrová (92), Klára Vyroubalová (92), Kateřina Spielmanová (92), Simona Zapletalová (92), Dominika Pešková (91), Michaela Holubová (91), Kateřina Dreherová (91), Filip Štefl (93), Filip Soldán (92), Ondřej Palatka (92), Štěpán Bonczek (92), Marek Vetešník (92), Jakub Kohn (92), Jan Choma (91), Martin Kasal (91), Ondřej Neoral (91), Josef Klváček (90), Jakub Studýnka (90).

17.4.2004
VC - Č. Budějovic, Č. Budějovice,ČP, 50m
Petr a Formánková (88) - 3.místo 100P a 200P
Účast: Anežka Kührová (90), Eliška Kührová (89)

17.4.2004
Závody mládeže , Jihlava, 25m
Jakub Nezdoba (91) - 2.místo 100Z
Václav Slezák (88) - 3.místo 200PZ
Tomáš Bátěk (89) - 2.místo 100P
Tereza Kofroňová (91) - 2.místo 100M
Účast: Ondřej Palatka (92), Filip Soldán (92), Dan Kohoutek (92), Marek Vetešník (92), Matěj Klváček (93), Josef Klváček (90), Jakub Jančík (90), Tadeáš Foltýn (90), Jan Choma (91), Ondřej Neoral (91), marek Labák (91), Martin Kasal (91), Libor Vysloužil (89), Jan Juračka (88), Ondřej Hrubý (89), Riedlová Anna (92), Tereza Mráčková (92), Kamila Vernerová (92), Markéta Adámková (91), Ivona Kraváková (91), Dominika Pešková (91), Jana Vyroubalová (91), Barbora Matyášková (88).

17.4.2004
Zimní mistrovství ČR v dálkovém plavání - GP-Pardubic, Pardubice,ČP, 50m
Marek Čepa (85) - 3.místo 5km (muži) Splněný "A" limit na MEJ
Michal Adamec (86) - 3.místo 5km (dorost)
Hana Nováková (88) - 3.místo 5km (dorost)

10.4.2004
Plavecký pětiboj, Mohelnice, 25m
Alžběta Kührová (94) - 1.místo 100P , 2.místo 50M - 100Z - 100VZ - 100PZ, celkově 2.místo
Anežka Kührová (90) - 2.místo 100M - 200PZ, celkově 2.místo
Lucie Říháková (94) - 3.místo 100P
Tereza Mráčková (92) - 3.místo 100Z
Tereza Kofroňová (91) - 3.místo 100P
Účast: Martina Skoumalová (94), Markéta Palátová (92), Veronika Soukupová (92), Aneta Feščuková (92), Kamila Vernerová (92), Veronika Straková (93), Ivona Kraváková (91), Dominika Pešková (91), Jana Vyroubalová (91), Eliška Kührová (89), Ondřej Palatka (92), Štěpán Bonczek (92), Dan Kohoutek (92), Tadeáš Brada (92), Jan Choma (91), jakub Nezdoba (91), Martin Kasal (91)

3.4.2004
Mezistátní utkání starších juniorů - Oswiecim - POL, 50m
Účast : Formánková Petr a (88)

3.4.2004
VC- Ostravy, Ostrava, ČP, 50m
Účast: Marek Čepa (85), Hana Nováková (88), Anežka Kührová (90)

20.3.2004
Karvinský motýlkářský trojboj, Karviná, 25m
Alžběta Kührová (94) - 1.místo 50M, 50Z, 50P, 50VZ
Tereza Kofroňová (91) - 1- místo 50P
Anežka Kührová (90) - 2.místo 50M, 100M a 200M - celkově 2. místo v trojboji
Lucie Říháková (94) - 2.místo 50M, 3.místo 50P
Tereza Mráčková (92) - 3.místo 50Z
Markéta Palátová (92) - 2.místo 50Z
Štěpán Bonczek (92) - 3.místo 50Z
Účast: Tomáš Cielecký (90), Jakub Nezdoba (91), Jakub Jančík (90), Josef Klváček (90), Tadeáš Foltýn (90), Filip Soldán (92), Ondřej Palatka (92),Marek Labák (91), Jana Vykydalová (95), Markéta Adámková (91), Ivona Kraváková (92), Jana Vyroubalová (91), Dominika Pešková (91), Michaela Holubová (91), Veronika Soukupová (92), Martina Skoumalová (94), Dominika Křupková (94)

20.3.2004
VC- Trnavy, Trnava (SK), 25m
Petr a Formánková (88) - 3.místo 200P
účast: Hana Nováková (88), Marek Čepa (85), Václav Slezák (88)

6.3.2004
AXIS- Cup , Jihlava, ČP, 25m
Petra Formánková (88) - 3. místo 50P a 100P
Účast: Marek Čepa (85), Anežka Kührová (90), Eliška Kührová (89), Hana Nováková (88)

28.2.2004
VC - Kopřivnice, Kopřivnice, 25m
Petra Formánková (88) - 1. místo 100P a 200P , 2. místo 200PZ
Anežka Kührová (90) - 2. místo 200PZ, 200M, 100M, 3. místo 200P
Účast: Marek Čepa (85), Václav Slezák (88), Jakub Nezdoba (91), Marek Labák (91), Jan Choma (91), Eliška Kührová (89), Hana Nováková (88), Lucia Hurtová (87), Markéta Adámková (91),Tereza Kofroňová (91), Ivona Kraváková (91).

21.2.2004
VC-Opavy, Opava, 25m
Anežka Kührová (90) - 1. místo 100M a 100P , 3. místo 100PZ
Tereza Mráčková (92) - 2. místo 50Z
Markéta Palátová (92) - 3. místo 50Z a 50M
Eliška Kührová (89) - 3. místo 100VZ
Marek Čepa (85) - 3. místo 100VZ
Štěpán Bonczek (92) - 3. místo 50Z
Účast: Václav Slezák (88), Libor Vysloužil (89), Josef Klváček (90, Jakub Jančík (90), Tadeáš Foltýn (90), Martin Kasal (91), Filip Soldán (92), Hana Nováková (88), Lucia Hurtová (87), Markéta Adámková (91), Dominika Pešková (91).

14.2.2004
Brněnský drak, Brno - Lesná, 25m
Anežka Kührová (90) - 1.místo 200M , 2.místo 100P
Alžběta Kührová (94) - 1.místo 100PZ a 100P , 2.místo 50M a 50VZ, 3.místo 100Z a 100VZ
Veronika Straková (93) - 1.místo 100P , 2.místo 100Z, 3.místo 200PZ
Tereza Mráčková (92) - 3.místo 100VZ, 200VZ, 400VZ a 200Z
Markéta Adámková (91) - 3.místo 100VZ a 200Z
Markéta Palátová (92) - 3.místo 100P a 200P
Matěj Klváček (93) - 2.místo 50VZ a 100Z, 3.místo 100VZ
Josef Klváček (90) - 2.místo 50VZ
Tadeáš Foltýn (90) - 3.místo 100P
Štafeta 4x50PZ - 2.místo (Straková, Alžběta Kührová , Palátová, Mráčková)
Štafeta 4x50VZ - 2.místo (Straková, Alžběta Kührová , Palátová, Mráčková)
Účast: Štěpán Bonczek (92), Filip Soldán (92), Dominika Pešková (91), Petr a Vysloužilová (93)

31.1.2004
1. kolo - soutěže družstev olomouckého a zlínského kraje, Zlín, 25m
Eliška Kührová (89) - 2. místo 400VZ, 3. místo 200P
Anežka Kührová (90) - 3. místo 200M
Účast: Michal Kumstát (82), Libor Vysloužil (89), Václav Slezák (88), Jakub Nezdoba (91), Tomáš Cielecký (90), Tereza Kofroňová (91), Hana Nováková (88), Tereza Hodinová (88), Lucia Hurtová (87), Tereza Mráčková (92)

24.1.2004
Brněnský tučňáček , Brno-Lesná, 25m
Alžběta Kührová (94) - 2. místo 50P, 3. místo 50M, celkově 2.místo
Kateřina Malečková (95) - 3. místo 25Z
Lana Vykydalová (95) - 3. místo 25VZ
Účast: Jakub Slupský (94), Martin Pěnčík (94), Martin Jašek (94), Martin Tomeček (95), Pavel Spurný (95), Lucie Říháková (94), Martina Skoumalová (94), Dominika Křupková (94), Kamila Chytalová (95), Jitka Neoralová (95), Nikola Kohnová (95)

Partneři

Plavecký oddíl TJ Prostějov, z.s. podporuje:

logo msmt

CSPS logo RGB BOTTOM CZ

Statutární město Prostějov

Mestskyznak PV Color

Olomoucký kraj

znak OLK

Born to swim

 

Koutny

 

Czech English French German Hungarian Italian Spanish

Sportovní odvětví

 

 

Copyright PoPro © 2010-18 All Rights Reserved

Kontakt

 

  • Tel.: +420 606752438

  • e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Chcete-li se dozvědět více o použitých souborech cookie a jak je smazat, podívejte se na naše privacy policy.

  Souhlasím s cookies z tohoto webu.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk