TJ PROSTĚJOV z.s.

plavecký oddíl

Rozhodcovské kvalifikace   Trenérské kvalifikace
Adamec Petr   1/12   Adamec Petr   2/86
Baťková Andrea   3/14   Dubeňová Rebeka   3/12
Burešová Anna   3/13   Hrubý Petr   3/06
Cibulka Jakub   3/11   Kousal Lukáš   2/18
Cimrmann Adam   3/15   Kovařík Tomáš   3/11
Dosoudilová Gabriela   3/16   Matyášek Aleš   2/00
Dubeňová Rebeka   3/12   Matyášková Barbora   3/00
Fiala Jakub   3/16   Matyášková Ivana   2/00
Fialová Kristýna   3/16   Novotná Markéta   2/11
Gola David   3/15   Vysloužil Michal   1/91
Hájková Eva   3/15   Žilková Lucie   3/06
Hrabalová Veronika   3/17        
Chytalová Anna   2/18        
Jakub Jílek   2/18        
Kadlecová Kateřina   3/13        
Kašpar Michal   2/18        
Kousal Lukáš   1/17        
Kovařík Tomáš   2/15        
Malečková Kateřina   3/11        
Malečková Zuzana   3/07        
Marciánová Eva   3/17        
Matyášek Aleš   2/15        
Matyášková Barbora   3/07        
Matyášková Ivana   2/07        
Novotná Markéta   2/12        
Peková Karolína   3/13        
Petrželová Michaela   3/15        
Polcrová Kateřina   3/15        
Praskačová Kateřina   3/11        
Rost Gustav   3/07        
Řehořek Lukáš   3/17        
Samson Vojtěch   3/10        
Skoumalová Lenka   2/18        
Švec Filip   3/17        
Toman Tomáš   3/17        
Vlková Dagmar   3/07        
Vlková Monika   3/17        
Vysloužil Michal   1/12        
Zbořilová Eliška   3/16        
Žilková Lucie   3/15        
Koutny Mestskyznak PV Color znak OLK Logo DS logo msmt

Sportovní odvětví

 

 

Copyright PoPro © 2010-18 All Rights Reserved

Kontakt

 

  • Tel.: +420 606752438

  • e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Chcete-li se dozvědět více o použitých souborech cookie a jak je smazat, podívejte se na naše privacy policy.

  Souhlasím s cookies z tohoto webu.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk